Mehndi jest istotną częścią kultury indyjskiej, jest używany jako produkt dekoracyjny i jest bardzo wyrafinowanym sposobem upiększania i pielęgnowania dłoni, nóg i innych części ciała. Podczas świąt lub ślubów kobiety nakładają na dłoń mehendi, co nadaje im niepowtarzalny blask i wspaniały wygląd.

wzory broni mehndi

Mehandi Designs obejmuje lotosy, słonie i pawie oraz wiele innych motywów projektowych. Są bezbolesne, zdrowe i stanowią świetny sposób na pokazanie sztuki ciała. Dostępna jest ogromna galeria wzorów Mehandi, chociaż wybór najlepszego może być naprawdę trudny. W związku z tym zebraliśmy kilka świetnych projektów mehendi dla wygody i korzyści dla wszystkich. Oto 15 najnowszych wzorów mehandi 2020 wraz z obrazami.

Najlepsze wzory broni Mehandi:

1. Atrakcyjne wzory Mehndi z pełnym ramieniem:

Atrakcyjne wzory Mehndi z pełnym ramieniem

Czy kiedykolwiek myślałeś o projekcie, który wygląda tak kreatywnie i stylowo, że wszyscy ludzie komentują, patrząc na tatuaż mehndi? Ten atrakcyjny wzór henny na ramię ma tak wiele kolorów i wzorów, które z pewnością będą wyglądać kobieco, pięknie i atrakcyjnie. Zawiera kamienie i brokaty, aby projekt był bardziej elegancki.

2. Błyszczące ramię Mehendi Design:

Błyszczące ramię Mehendi Design

Ten błyszczący wzór Mehendi na ramieniu wygląda odważnie, kolorowo, ostro i bardzo atrakcyjnie, co daje wygląd tatuażu. Wspaniałe jest to, że nie będzie bólu podczas stosowania tego projektu mehandi. Kombinację kolorów brokatu można zmieniać w zależności od pasujących strojów, które będą bardziej atrakcyjne.

3. Bridal Mehndi projektuje pełne ramiona:

Bridal Mehndi wzory pełne ramiona

Oczekuje się, że panna młoda będzie wyglądać piękniej w dniu ślubu. Jej obecność jest uderzająca, a jej przyjaciele, rodzina, w tym pan młody, chcą, aby wyglądała jak najlepiej. Ten projekt Mehendi sprawi, że będzie wyglądać wyjątkowo i cudownie; Wiele osób wolałoby wzór kwiatowy i liściasty, ponieważ jest to ulubione przez wiele pań.

4. Arabski projekt ramienia Mehandi:

Arabski projekt ramienia Mehandi

Sztuka stosowania mehendi powstała w Arabach około 5000 lat temu lub więcej. Arabskie wzory Mehndi wyglądają pięknie, cudownie i atrakcyjnie. Obecność dobrze ukształtowanego kwiatu wraz z misternymi wzorami pawia i kropkowanymi wzorami dodaje jej uroku i atrakcyjności tej sztuce henny.

5. Wzory paw Mehndi Arm:

Paw Mehndi Arm Wzory

Paw jest narodowym ptakiem Indii. Jest piękna, elegancka i ma najlepsze stopy na świecie. Tańczący paw z długimi piórami ozdobiony zawiłymi wzorami i spiralnym wzorem jest bardzo wyjątkowym pomysłem i nadaje dłoniom ciężki i spektakularny wygląd dzięki temu wzorowi mehendi.

6. Prosty projekt ramienia Mehndi:

Prosty projekt ramienia Mehndi

Nie jest wymagane, aby zawsze wybierać bogaty lub ciężki projekt, aby tatuaż Mehendi wyglądał dobrze. Proste wzory mehandi nadadzą dłoniom elegancki wygląd, ma kwiatowy wzór w kształcie serca i paisleys, który zaczyna się od palca wskazującego i rozciągany do przedramienia nada artystyczny wygląd.

7. Kwiatowy projekt Mehndi:

Kwiatowy wzór Mehndi

Kwiatowy wzór mehendi wygląda ładnie, elegancko i kobieco. Dała bardzo prosty dotyk mehandi z wzorem kwiatów róży i liści. To jeden z najpopularniejszych wzorów mehandi, który jest stosowany przez wiele kobiet i z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność.

8. Stylowy piękny projekt ramienia Mehndi:

Stylowy piękny projekt ramienia Mehndi

Jest to jeden ze stylowych projektów mehandi z ramieniem, który zawiera kwiatowy i liniowy wzór, żaden z projektów nie dotyka drugiego, ten rodzaj sztuki henny będzie bardziej atrakcyjny na ramieniu. Można to zrobić samodzielnie lub z pasującym wzorem na dłoni.

9. Konstrukcja z pełnym ramieniem Mehndi:

Konstrukcja z pełnym ramieniem Mehndi

Projekt mehendi z pełnym ramieniem jest naprawdę wspaniały i wyjątkowy, ten projekt będzie wyglądał oszałamiająco dla każdego. Pojedynczy wzór był używany od początku projektu do palca wskazującego. Będą olśnić skórę i sprawić, że obecność będzie rzucająca się w oczy i wyrazista, można zastosować różne wzory, w zależności od własnego wyboru.

10. Pióro Mehndi Arms Design:

pióro-mehndi-arms-for-design

Pióropusze to nowe przejście między zwyczajowymi nadrukami a pięknymi tatuażami. Typowe dla pióra autorskiego, działa wspaniale, czy to narysowane na rękach, czy nogach. Możesz również po mistrzowsku osadzić go w większym planie, zmieniając jego kształt i komponenty, aby uzupełnić obszar szczeliny.

11. Leafy Crest Mehndi Design for Arms:

Liściasty Crest Mehndi Design for Arms

Jeśli nie masz szansy, aby wybrać coś podstawowego lub coś w lokalizacji rodzinnego tatuażu na szczyt głodu, ten wzór mehendi na ramionach wygląda uroczo i zaawansowany, ta sztuka henny jest dodatkowo prosta do zrobienia i może być wykorzystana do góry usunąć wszelkie szczeliny o większym zarysie.

12. Kwiatowy wzór na ramiona:

Kwiatowy wzór na broń

Bogaty kwiatowy wzór, który jest bardzo prosty do zinterpretowania w momencie, gdy mehendi zabarwia skórę głębokim kasztanowym lub espresso, kwiat wydaje się budzić praktycznie w całej swojej wielkości. Zaczęło się od podstawowego koła wypełnionego mehndi i zostało wykonane z różnymi wzorami.

13. Wzory różanego ramienia Mehndi arabski:

Wzory Rose Arm Mehndi Arabski

Konstrukcja ramion mehandi w stylu arabskim została poddana nieograniczonym zmianom. Wykonanie Mehendi zaczęło się od rąk, a następnie do nóg. Składa się z kwiatów róży i płatków, które dają cieniowanie w środku, a koralikowy łańcuszek jest przedłużony aż do kompletnego projektu. Osoby, które uwielbiają stosować kwiaty, mogą preferować tę sztukę.

14. Rozszerzony projekt ramienia dla nowożeńców Mehndi:

rozszerzone-ślub-ramię-mehndi-design

Dłonie damskie wyglądają ekstremalnie, gdy są obciążone kłopotliwymi konturami, ten kwiatowy i ciężki wzór mehendi na dłoniach wygląda elegancko dzięki misternemu wzornictwu z siateczką, wzorem paisleys, kwiatowym i liściastym. Te wzory mehndi dla nowożeńców z pełnym ramieniem wyglądają pięknie i sprawiają, że panna młoda jest ładniejsza.

15. Projekt Lotus Mehndi dla ramienia:

Lotus Mehndi projekt dla Arm

Jest to jeden z prostych, ale eleganckich wzorów mehandi na ramieniu, który zawiera lotos wychodzący z wody wraz z liśćmi i łodygami. Artysta bardzo pragnął tego, aby nadać projektowi ekstremalny wygląd; jest to jeden z najnowszych i unikalnych projektów mehandi, który nie wymaga żadnej biżuterii.

Wzory Mehandi są typowym wzorem wśród młodych pań i kobiet z pleśń w obecnych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy jest to ślub, czy jakiekolwiek obiecujące wydarzenie, ukończenie tych pełnych ramion mehndi na ramieniu jest postrzegane jako niebiański znak przez całą drogę w Indiach. Te piękne, zadziwiające motywy niewątpliwie wyglądają imponująco, gdy są cudownie narysowane na dłoni przez profesjonalnego artystę Mehendi. Kobiety naprawdę lubią zbierać różne rodzaje konturów Mehendi i układać projekt, aby dążyć do każdego wesołego i świętego wydarzenia, które przychodzi w ich życiu.