Mehndi to forma sztuki, która rozmaitością gloryfikuje wygląd kobiety. Jeśli ktoś pragnie czegoś wyjątkowego, potrzebna jest pomoc ekspertów. W Indiach jest wielu znanych projektantów henny, którzy mogą pochwalić się bogatą i sławną klientelą. Mehendi jest uważany za przestraszony i czysty i jest bardzo popularny w północnych Indiach, Radżastanie itp. Z powodu sąsiedniego obszaru i wpływu tego; nakładają bajeczne i niesamowite mehandi na każdą okazję i dodają koloru kobiecym dłoniom.

Profesjonalni artyści Mehndi w Indiach

Niezależnie od tego, czy są to wesela, czy festiwale, na przykład Ganesh Chathurthi, Diwali inne, podobne do puszczania indyjskich kobiet tutaj, skręcają się do sztuki mehendi, aby trafić na to wydarzenie. Istnieje wiele utalentowanych artystów mehndi w Indiach. Poniżej podajemy listę 15 najlepszych artystów mehndi w Indiach, którzy słyną z indywidualnych projektów mehandi.

Najlepsi projektanci Mehandi w Indiach:

1. Projektant Noor Jahan Mehndi:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Noorjehan hyderabad

Noor Jahan stopniowo stała się niezwykle wyjątkowa jako projektantka, a ponadto postanowiła zamienić swoją zabawę w zawód. Teraz jest wyspecjalizowaną artystką mehendi, która również od 15 lat zajmuje się sprawnym projektowaniem mehandi. Koncentruje się na projektach Marwari mehandi, arabskim, dubajskim, indyjskim, a także czarnym mehendiowym.

2. Sztuka Pawana Mehandiego:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Pawan, Mumbai

15 lat wiedzy sprawia, że ​​Pawan Arts jest jednym z najwybitniejszych w sztuce mehandi w Bombaju, co więcej, to nie tylko umiejętności, ale jest najlepszy w tej hennie. Pawan specjalizuje się w projektach indyjskich, mogolskich i arabskich. Członkowie jego zespołu są również doświadczeni w swojej dziedzinie; pawan mehandi ma swój własny dress code.

3. Bindu Shah Mehendi wzory:

Bindu Shah Mehendi wzory

Dzięki długiemu katalogowi osiągnięć wraz z nagrodą na jej imię Bindu Shah jest wypróbowanym i doświadczonym wykonawcą w dziedzinie sztuki mehendi. W ciągu tych lat wyszkoliła wielu artystów mehandi, a także uczniów pod jej kierunkiem. Pomimo tego, że jest dobrze wyszkolona w tej skomplikowanej sztuce i stale doskonali swoje umiejętności, ucząc się nowych technik projektowania mehndi.

4. Jayshree Maru – projektant Mehndi:

Jayshree Maru - Mehndi Projektant

Jayshree Maru jest jednym z najbardziej znanych i kreatywnych projektantów mehendi w Bombaju. W okolicy Bombaju nie będzie nikogo, kto by o niej nie słyszał. Jej projekty są po prostu bezbłędne, a jej opłaty za projekt mehandi będą przystępne, będzie nawet elastyczna, aby podróżować do innych miejsc w oparciu o wymagania klientów.

5. Ekta i Usha Shah – artyści Mehandi:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Ekta i Usha Shah

Ci dwaj świadczyli swoje usługi mehendi nawet gwiazdom filmowym przypominającym Kajol i Aishwarya Rai, a także pracowali dla Nita Ambani. Poza parą matki i córki, Usha Shah jest dobrze zorientowana w zwyczajowych wzorach mehndi, podczas gdy Ekta opanowała sztukę współczesnego wzoru henny.

6. Sztuka Anila Mehendiego:

Sztuka Anila Mehendiego

Będąc jednym z wiodących artystów projektujących wesele mehndi w Hyderabadzie, Anil i jego grupa zostali przeszkoleni z Radżastanu. Słynie z ozdobnych tatuaży, Bridal & Arabskie wzory Mehndi. Uzbrojeni w wybitne portfolio, szukali artystów mehendi znanych ze zwyczajowych projektów mehandi, które przyjmują zamówienia w Bikanervala w ich małym sklepie.

7. Wzory Veena Nagda Mehndi:

Veena Nagda Mehndi wzory

Veena to wiodąca na świecie artystka mehendi z długą listą sukcesów. Świadczyła usługi mehendi wielu celebrytom do ich filmów, a także do ich wesel. Karishma Kapoor Twinkle Khanna i Liz Hurley to obecnie mało z jej pamiętnych klientów. Pracuje również dla koronnych nazwisk świata biznesu.

8. Rashmi Dżin:

Rashmi Jain

Rashmi Jain jest artystą mehndi w Kalkucie; przynosi ogromną kolekcję słynnych projektów mehandi. Zaczęła uczestniczyć w projektach Mehendi w wieku 12 lat. Potrafi bardzo szybko i pięknie wykonywać skomplikowane projekty. Aplikacja henny nie jest już tylko rytuałem. Jej zachowanie wobec klientów jest doceniane.

9. Shriniwasan:

Shriniwasan

Jego talent nigdy nie pozostał niezauważony i za każdym razem, gdy celebryci dotykają ziemi Delhi, składają mu szybką wizytę. Jego wysokiej klasy klienci często stanowią większość jego harmonogramu, jednak jest również otwarty dla zwykłych ludzi, a większość z nich woli jego Mehendi ze względu na jego jakość i ceny.

10. Geeta Patel:

Stopy Mehndi

Samozwańcza artystka, jest jednym z zaufanych nazwisk i pracuje w tym zawodzie od dwóch dekad, a teraz jej synowa również dołączyła do jej przedsięwzięcia, duet ma za sobą wiele pochwał. Dzięki skomplikowanym projektom większość rodzin gromadzi się w grupach, aby wykonać od niej swój projekt mehandi.

11. Rahul Sonavane:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Rahul Sonavane

Rahul jest wysoce innowacyjny; jego metoda podejścia jest całkowicie odmienna od tego, co ukazuje się w projektach Mumbai Mehendi. Stoi wysoko z 15-letnim doświadczeniem zawodowym i jest ekspertem w umieszczaniu mehandi na różne okazje, mają inną kolekcję wzorów mehndi, szczególnie na wesela.

12. Prakash w sztuce Prakash Mehndi:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Prakash

Prakash jest znany ze swoich tradycyjnych stylów i od wielu lat umiejętnie angażuje się w projektowanie Mehandi. Jest znany ze swojego wzoru radżastańskiego i hyderabadi w sztuce Mehandi. Został uznany za jednego z najprawdziwszych artystów i jest znany większości jego klientów, którzy dodają, że ceny, które jego podopieczni są słuszne.

13. Sztuka Pushpa Mehandi:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Pushpa

Wzory Pushapa mehendi to zupełnie nowy poziom, ponieważ jest to śmiertelne połączenie zarówno nowoczesnej, jak i ortodoksyjnej sztuki henny. Z biegiem czasu ich usługi trafiły do ​​​​albumów rodzinnych wielu klientów na imprezy, od imprez po zaręczyny i śluby Mehendi. Przynoszą klientom to, co najlepsze.

14. Artysta Raju Mehendi:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Raju

Jest na dobrej drodze od 1992 roku, z wieloletnim doświadczeniem, ponadto jest certyfikowanym artystą mehendi i wszechstronnym ekspertem, który zyskał sławę, pomagając pannom młodym, na przykład tradycja Jaipuri Mehndi, współczesny styl Bombaju Mehendi, Shehnai Mehndi, Peacock Mehndi Designs, Rajasthani Mehndi, Paisleys i dodatkowe wzory Mehndi.

15. Sztuka Manoja Mehandiego:

Najlepsi artyści Mehndi w Indiach-Manoj

Manoj znajduje się w słynnym centrum handlowym Metropolis; jest bardzo namiętny i kreatywny w swoim zawodzie jako projektant mehendi i jest gotowy na imponującą kompilację. Stosują umiejętności projektowania jako artysta i odpowiednio stosują projekty ślubne mehandi, a jego portfolio jest dostępne na stronie na Facebooku.

Mehandi to tradycyjna sztuka malowania henną w Indiach i na Bliskim Wschodzie. W indyjskim mehendi, osoba tradycyjnie nakłada wzory na kobiece dłonie i stopy. Najbardziej pomyślną okazją uzasadniającą grafikę mehandi jest indyjski ślub, na którym zarówno panna młoda, jak i pan młody nakładają hennę, a także kilku członków wesela. Wszyscy wyżej wymienieni artyści mehendi są profesjonalnymi projektantami mehndi w Indiach, którzy mogą kontaktować się z nimi na każdą okazję i sprawić, by był bardziej niezapomniany.

Artyści Mehndi w Indiach