projekty mehandi na ręce

Dłonie są jedną z najlepszych części ciała do ozdabiania mehndi. Uwydatnianie dłoni za pomocą tradycyjnych ręcznych wzorów mehndi to najlepszy sposób na naturalne uwydatnienie piękna dłoni bez akcesoriów. Mehndi wpisuje się w wiele tradycji kulturowych i jest niezwykle popularny w Indiach, Pakistanie i innych krajach azjatyckich. Od funkcji studenckich po wielki dzień ślubu, ozdobienie rąk uroczą sztuką mehndi jest uważane za konieczność.

Najlepszą częścią tych ręcznych projektów mehndi jest to, że wzory i motywy mogą być używane indywidualnie do ramion, a także do stóp. Możesz również wybrać projekt lub dostosować go w zależności od okazji, dzięki czemu mehndi jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Tak więc, bez dalszego opóźniania, sprawdźmy niektóre z najlepszych projektów Mehndi dla rąk.

Najlepsze projekty Mehndi dla rąk z obrazami:

Najnowsze i proste projekty mehndi na dłonie ze zdjęciami podanymi w tym artykule mogą być pomocne na każdą okazję, sprawdźmy je,

1. Okrągły kwiat Mehndi Design na dłonie:

Okrągły kwiat Mehndi projekt na ręce

Oto kolejna ilustracja dla miłośników okrągłego designu/mandali. Duży kwiat w okrągłym kształcie na dłoni wygląda super uroczo. Kwiat zawiera płatki, liście i kilka innych skomplikowanych detali. Ten sam wzór jest używany dla palców. Bardzo ładnie wygląda wzór w kształcie bloku na czubku kciuka. Aby uzupełnić projekt przedniej ręki, przyjęto bardzo powszechny projekt mehndi z tyłu. Ten elegancki, ale prosty projekt henny jest szybki i łatwy do odtworzenia projektu dla każdego rodzaju funkcji.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub festiwali.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

2. Prosty projekt Mehndi dla rąk:

proste projekty mehndi dla rąk

Ta prosta, ale elegancka konstrukcja mehndi jest absolutnie idealna do funkcji uczelnianych i nieformalnych spotkań. Projekt zawiera proste kwiatowe wzory. Nie zastosowano tu żadnego skomplikowanego stylu. Możesz to łatwo narysować, nawet jeśli masz trochę praktyki odręcznej sztuki Mehndi. Wykwintny wzór motywu z połączeniem dwóch listków i jednej kropki służy do ozdobienia czubków palców. Pozostała część palców jest otwarta, aby nadać projektowi wyrafinowany wygląd. Dokonaj wyboru na najbliższe wydarzenie, które zachwyci Twoich przyjaciół, kolegów i kuzynów. Możesz również zastosować ten wzór na dłoni i stopach.

 • Nadaje się do: Ten projekt nadaje się do funkcji rodzinnych i festiwali.
 • Para z: Połącz z codziennymi lub indo-zachodnimi ubraniami.

3. Powrót Okrągłe wzory Mehndi na ręce:

Powrót Okrągłe wzory Mehndi na ręce

Podziękujesz nam, gdy tylko natkniesz się na to zdjęcie, jeśli nie lubisz krzykliwych stylów. Projekt jest kolejnym okrągłym na liście i bardzo prostym w wykonaniu. Dodaje piękna przedniej dłoni. Ten prosty ręczny wzór mehndi może działać jako dobra podstawa dla twojego przodu, jeśli narysowałeś skomplikowany wzór z tyłu dłoni. Konstrukcja uwydatnia plecy, jednocześnie skutecznie upiększając przód dłoni. Na każdym palcu narysowane jest przedłużenie tego samego wzoru, co sprawia, że ​​projekt wygląda równie perfekcyjnie. Podobny wzór można wykonać na przedniej stronie dłoni i stóp.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na festiwale lub spotkania rodzinne.
 • Para z: Sparuj ze swoimi ulubionymi strojami w stylu indo-zachodnim.

4. Geometryczna arabska ręka Mehndi:

Geometryczny wzór mehndi

Kiedy chcesz uchodzić za indyjsko-czeski szyk, ten aztecki projekt mehndi sprawi, że twoja postać do roli będzie pasować. Nie wygląda ani na plemienność, ani na zbyt wytworny. Idealny na imprezy tematyczne i inne małe spotkania rodzinne, podczas których chcesz poeksperymentować ze swoim wyglądem. Nie jest to nic skomplikowanego i dlatego jest idealnym wyborem dla kobiet, które kochają to łatwe. Wzory na dolnej dłoni sięgające do nadgarstka wymagają uwagi trzeciej osoby, ale poza tym dobrze jest iść. Ten wzór będzie wyglądał równie pięknie na stopach i przedniej stronie dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie rodzinne sprawy lub uroczystości.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

5. Piękny arabski projekt Mehndi:

Arabski projekt Mehndi

Czy ten właśnie nie przekonał Cię swoim arabskim zawiłym projektem mehndi? Jest to jeden z najnowszych projektów Mehndi na ręce i widać powód, dla którego jest ostatnio tak popularny. Projekt jest uosobieniem wszystkiego, co powinien posiadać idealny wzór henny. Łatwo i zgrabnie rozróżnić projekt, jest skomplikowany i wystarczająco pełny, aby uchodzić za ślubny mehndi. Ma kilka bardzo podstawowych motywów, które można ozdobić kamieniami, jeśli chcesz, aby wyglądała jeszcze piękniej, choć nie jest już mniej. Możesz również zastosować ten wzór mehndi z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

6. Pakistan Bridal Mehndi Design na ręce:

Pakistan Bridal Mehndi Design dla rąk

Ten doskonały projekt mehndi z backhandu jest przeznaczony dla narzeczonych lub narzeczonych, którzy nie lubią krzykliwych wzorów. Projekt nie obejmował każdej części skóry. Styl przelotki jest widoczny na nadgarstku, a wokół wzoru obramowano kwiatami, aby upiększyć dłoń. Te same kwiaty są narysowane na palcach. Możesz odtworzyć ten podobny wzór mehndi na przedniej stronie dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na zaręczyny lub ceremonię ślubną.
 • Para z: Połącz z tradycyjnym ciężkim choli lehenga lub sharara.

7. Gudżarati Mehndi Design na ręce:

Gudżarati Mehndi wzory na ręce

Jest to typowy projekt Mehndi w stylu Gujarat, który pokrył nadgarstek w okrągłym stylu jak bransoletka. Następnie w kierunku dłoni biegnie linia wykwintnych motywów, zakrywając duży palec. To bardzo innowacyjny i artystyczny projekt. Konstrukcja nadgarstka została pokryta spiralą, ta sama ozdoba na wszystkich opuszkach palców sprawia, że ​​nietuzinkowy design pięknie się prezentuje. Ten ładny projekt jest super idealny na imprezy i wydarzenia religijne. Możesz odtworzyć ten podobny projekt dla swoich stóp.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na imprezy lub codzienne sprawy.
 • Para z: Połącz z klasycznymi strojami w stylu indo-zachodnim.

8. Eid Mehndi wzory na ręce:

Eid Mehndi wzory na ręce

Ta ręka mehndi nie ma w sumie bardzo podstawowego wzoru. Jest w większości wypełniony spiralami, które mają kształt pawi. Nadgarstek ma kolejnego dużego pawia, dzięki czemu cały mehndi jest ekstrawaganckim, godnym podziwu wyborem na ceremonie takie jak śluby lub festiwale, takie jak Eid. Chociaż ze względu na zawiłość nie możesz sam wykonać projektu, profesjonalista powinien pomóc Ci w pełni wykorzystać ten wzór i odciągnąć całą uwagę. Jest to jeden z prostych projektów mehndi dla rąk.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do codziennych spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz ze swobodnym lub indo-zachodnim strojem.

9. Tradycyjne wzory Mehndi na ręce:

Tradycyjne wzory Mehndi dla rąk

Ten piękny projekt jest szczególnie dla tych, którzy kochają pełniejsze projekty mehndi. Zaczynając od nadgarstka zakrywa całą dłoń. Projekt zawiera motywy kwiatowe i tradycyjne motywy. Ponieważ zawiera skomplikowane wzory, wymaga większej biegłości i cierpliwości w porównaniu z pierwszym. Byłby to jeden z najlepszych wzorów mehndi na dłonie, który jest bardzo pociągający swoim wzorem i kombinacją wzorów. Ten wzór mehndi można łączyć z bransoletkami, a także modną kajdankami, aby uzupełnić ogólny wygląd.

 • Nadaje się do: Nadaje się do funkcji zaręczynowej lub rodzinnej.
 • Para z: Połącz ten projekt z tradycyjnym strojem.

10. Wzory dla nowożeńców Mehndi na ręce:

ślubne wzory Mehndi na ręce

Wspaniały projekt mehndi dla narzeczonych i bliskich krewnych młodej pary. Jest niezwykle piękny i nadaje dłoniom bardzo zdobiony wygląd. Kwiaty, liście, piękne kształty i motywy łączą się ze sobą, aby dopełnić ten wspaniały projekt. Powinieneś być ekspertem projektantem Mehndi, jeśli chcesz go stworzyć. Możesz zastąpić kwiaty w tym projekcie innym stylem kwiatów niż arabskie wzory mehndi lub motywem pawia.

 • Nadaje się do: Odpowiedni projekt na ceremonię zaręczyn.
 • Para z: Połącz to z ciężkim tradycyjnym strojem.

11. Mehndi wzory na festiwale:

wzory ręczne Mehndi

Oto kolejna eksploracja zdolności twórczych artysty. Myślę, że nie ma nikogo, kto by nie lubił tego przyciągającego wzrok designu. Od łokcia po czubki palców, projekt jest idealny na uroczystości rodzinne, przyjęcia i festiwale Eid. Nawet panna młoda może również zdecydować się na udekorowanie swojego wielkiego dnia. Projekt nie jest zbyt skomplikowany, a każda figura jest łatwo rozpoznawalna. W całym projekcie nie widać żadnego bezsensownego wzoru. Ponieważ ten wzór jest odpowiednio rozmieszczony i umieszczony, możesz go również zastosować jako tatuaż.

 • Nadaje się do: Projekt nadaje się na rodzinne wesele.
 • Para z: Połącz ten projekt z indo-zachodnim strojem.

12. Ręcznie Mehndi wzory dla dziewczynek:

Ręcznie Mehndi wzory dla dziewczynek

Spójrz na ten, wspaniały wybór dla dziewcząt i kobiet, które chcą we wszystkim elegancji i wyrafinowania. Projekt wygląda na pełniejszy, ale nie zawiera ekstrawaganckich bezsensownych kształtów. Całkowicie wypełnione końcówki nadają mu tradycyjny wygląd. Niezależnie od tego, czy szukasz wszechstronnego projektu mehndi na festiwal religijny, czy chcesz zainspirować znajomych na imprezie studenckiej, ten upiększający projekt jest dla Ciebie najlepszy. Możesz również zastosować ten wzór z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

13. Arabskie wzory Mehndi na ręce:

arabskie wzory mehndi na ręce

Doskonały przykład arabskich wzorów mehndi, zawiera tylko wiecznie zielone kwiatowe wzory ułożone w sekwencji. Wszystkie kwiaty wykonane są w tej samej grubości i konsystencji. Płatek wypełniony jest cienkimi liniami, a centralne rundy kwiatów wypełnione są mehndi, co jest charakterystyczną cechą arabskiego mehndi. Projekt obejmował tylko palec wskazujący i środkowy. Możesz również zastosować ten wzór na dłoni lub stopach. Ta prosta konstrukcja jest idealna dla początkujących.

 • Nadaje się do: Ten projekt nadaje się na niezobowiązujące wydarzenie.
 • Para z: Połącz ze swoim strojem dnia.

14. Kwiatowy wzór Mehndi:

kwiatowe wzory Mehndi

Jaka jest twoja opinia na temat tego uroczego i prostego ręcznego projektu Mehndi? Podobnie jak w przypadku poprzednich wzorów, ten projekt nie zawiera żadnego kwiatowego wzoru. Do wykonania wzoru wykorzystywane są wyłącznie motywy i liście, które zaczynają się od nadgarstka i pokrywają większą część dłoni. Drobny wzór liści na palcach i kciuku wygląda bardzo ładnie. Ten wzór mehndi będzie wyglądał jeszcze lepiej, jeśli zostanie zastosowany z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na uroczystości.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

15. Najnowszy projekt Mehndi dla obu rąk:

najnowsze projekty mehndi na ręce

Ten jest unikalnym projektem Mehndi dla projektu Mehndi obu rąk. Nie zawiera również żadnego kwiatowego wzoru; większość projektu jest wypełniona spiralami. Wydaje się to zbyt skomplikowane i skomplikowane, ale w rzeczywistości jest dość proste. Z pewnością doskonale nadaje się dla suk w każdym wieku. Możesz zdecydować się na ten godny podziwu projekt na przyjęcia, Eid, a także ceremonie ślubne. Aby aplikacja była łatwiejsza, wybierz wzory, które są trochę mniej skomplikowane.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na zaręczyny lub ceremonię ślubną.
 • Para z: Połącz z ciężkimi tradycyjnymi strojami.

16. Ręcznie Mehndi Design dla narzeczonych:

Ręcznie Mehndi Design dla narzeczonych

Ładny i elegancki projekt Mehndi z przodu dla praktycznych narzeczonych. Wzór rozciąga się do łokcia i zawiera kwiaty, motywy, liście, kropki i inne piękne kształty. Jest to złożony projekt i wymaga więcej cierpliwości i profesjonalizmu niż inne proste projekty. Nie zastosowano tu żadnego materiału zacieniającego ani dekoracyjnego. Ten piękny wzór wygląda idealnie bez żadnych narostów. Ten wzór można również zastosować z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Ręczny projekt mehndi odpowiedni do bliskich spraw rodzinnych lub ceremonii zaręczyn.
 • Para z: Połącz ten projekt z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

17. Pawia ręka Mehndi Design dla narzeczonych:

Pawia ręka Mehndi Design

Wspaniały wzór mehndi paw z powrotem dla narzeczonych. Projekt, począwszy od uroczego motywu pawia, zawiera szereg geometrycznych kształtów. Wypełniony klockami kształt stanowi podstawę trójkąta wypełnionego motywami. Na dłoni bardzo widoczny jest kształt dużego koła. Dla palców i kciuka przyjęto styl cieniowania, aby nadać projektowi inny charakter. Ogólny projekt jest prosty i nie wymaga większej biegłości. Nawet niewprawny może to łatwo narysować. Ten projekt jest idealny na rodzinne wesela i festiwale.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

18. Ręcznie Mehndi Design z kryształem górskim:

Ręcznie Mehndi Design z kryształem górskim

Jeśli chcesz dotknąć skrajności prostoty podczas stosowania mehndi, wybierz ten projekt ręcznego mehndi. Ten efektowny projekt jest bardzo łatwy i mniej czasochłonny. Przyjęto różne style, aby zwabić każdy palec, a dodanie maleńkich cyrkonii w różnych miejscach czyni go bardziej atrakcyjnym. Ten projekt jest idealny dla dziewczynek z college’u lub pracujących kobiet, które mają bardzo mniej czasu na swój program pielęgnacyjny. Możesz zastosować te podobne wzory na tylnej części palców.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliską rodzinę lub niezobowiązujące imprezy.
 • Para z: Połącz to z strojami indo-zachodnimi.

19. Marwari Hand Mehndi Design na wesela:

Marwari Ręka Mehndi Design

Tutaj możesz zaobserwować klasyczny pawi wzór mehndi, który jest używany do ozdabiania rąk ślubnych. W projekcie można zobaczyć dwa pawie, po jednym na każdą rękę, wśród kolekcji misternych wzorów. Końcówki są łyse, aby stworzyć wyjątkowy akcent. Szlachetność wykonania sprawia, że ​​idealnie nadaje się na ślub i inne imprezy okolicznościowe. Ten wzór będzie wyglądał równie pięknie podczas tworzenia na grzbiecie dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z ciężkimi tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

20. Popularne wzory cieniowanego pawia Mehndi:

Paw Mehndi wzory na rękę

Ten oszałamiający projekt Mehndi ręcznie wyjaśnia, dlaczego projekty pawi są najbardziej popularne wśród kobiet. Wiele pawich twarzy w jednym projekcie wygląda dziwacznie. Cały projekt został stworzony w zacienionym stylu Mehndi. Czarny mehndi służy do rysowania granic, a cieniowanie jest podawane za pomocą prostego mehndi. Dzięki w pełni zakrytym końcówkom jest to z pewnością jeden z najbardziej wszechstronnych projektów mehndi i trafnych lub wszystkich wydarzeń. Wykorzystaj taśmy do podziału rąk na części, aby osiągnąć doskonałość w tym projekcie.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie sprawy rodzinne lub ceremonię zaręczyn.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

21. Wspaniałe wzory Mehndi obu rąk:

Wspaniałe wzory Mehndi obu rąk

Wspaniałe wzory na przednią i tylną stronę ręcznego projektu mehndi, możesz wybrać ten styl na każde wydarzenie, od funkcji rodzinnych po spotkania w college’u, nawet można go użyć dla panny młodej, dodając kilka dodatkowych rozszerzeń. Z kwiatami, liśćmi i motywami projekt jest nieco skomplikowany i wymaga od artysty biegłości i cierpliwości. Możesz wykorzystać wzór backhandu na stopach, a wzór paisley może być użyty jako wzór tatuażu na ramieniu.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie sprawy rodzinne lub ceremonię zaręczyn.
 • Para z: Połącz ze strojami tradycyjnymi lub casualowymi.

22. Wielokolorowy projekt Mehndi dla rąk:

Wielokolorowe wzory Mehndi dla rąk

Oto ilustracja fantazyjnego projektu Mehndi, który jest ograniczony tylko dla narzeczonych. Do wykonania tego zacienionego projektu używa się prostych i czarnych mehndi. Cały projekt został ozdobiony kolorowymi cyrkoniami w okrągłych i pozostawianych kształtach. Na nadgarstku widoczna jest różowa róża. Podsumowując, ten projekt bardzo dobrze pasuje do twojego ślubnego stroju. Możesz ponownie wykorzystać te ozdoby za pomocą przyjaznego dla skóry kleju.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie rodzinne sprawy lub wydarzenie.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

23. Ręka Mehndi nadaje się do wszystkich wydarzeń:

Ręka Mehndi nadaje się do wszystkich wydarzeń

Jeśli poprzednie projekty Cię nie inspirują, sprawdź ten ręcznie wykonany projekt mehndi, który jest równie odpowiedni na wszystkie wydarzenia. Mieszanka kwiatów, liści i symetrycznych kształtów fantastycznie dopracowuje projekt. Po obu stronach wzór rozciąga się od nadgarstka do palców. Jednak z tyłu wprowadza się odmianę, utrzymując większość palców otwartych. Taki projekt można zastosować do dowolnych funkcji.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do bliskich spraw rodzinnych lub ceremonii zaręczyn.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

24. Śliczny projekt Mehndi do ręki:

Śliczne Mehndi Design na rękę

Ładny wzór mehndi z tyłu z niezbyt skomplikowanymi ani pełnymi skomplikowanych wzorów. Może to być idealny wybór dla dziewcząt z college’u dla dojrzałych kobiet. Projekt zawiera trzy wydatne kwiaty, ozdobione liśćmi i odgałęzieniami. Ten sam wzór został zastosowany na palcu wskazującym, podczas gdy pozostałe pozostają otwarte. Jest to jeden z łatwych projektów mehndi dla rąk. Ten wzór w stylu tatuażu można również zastosować na ramieniu i stopach.

 • Nadaje się do: Zastosuj to na imprezy lub po prostu do praktyki.
 • Para z: Połącz ze strojem indo-zachodnim.

25. Piękny paw i kwiaty Ręka Mehndi:

kwiat mehndi na rękach

To szalony projekt z pięknym pawiem pośrodku zbyt wielu kwiatów i mnóstwem abstrakcyjnych wzorów w kształcie chińskich wachlarzy i łez. Ten wszechstronny projekt nie jest trudny do stworzenia, ponieważ nie zawiera skomplikowanych szczegółów. Dobrze ułożone liście nadają końcówkom mocno zdobiony wygląd. Możesz odtworzyć ten projekt na swojej dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub festiwali.
 • Para z: Połącz ze stylowym indo-zachodnim strojem.

26. Arabskie i zacienione style Mehndi:

Arabski i zacieniony Mehndi na rękę

Tutaj można zobaczyć doskonałą miksturę arabskich i zacienionych stylów mehndi. Bardzo cienkie linie są nakładane na środkowe części palców; ten wzór czyni ten przedmiot bardzo wyjątkowym spośród innych. Kilka kwiatów w różnych kształtach i rozmiarach jest wykonanych na całej powierzchni. Jest idealny na imprezy, festiwale Eid i inne ceremonie. Ten projekt jest również odpowiedni dla tylnej części dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do ćwiczeń dla początkujących.
 • Para z: Połącz ze strojami w stylu indo-zachodnim.

27. Klasyczny paw Mehndi Design na ręce:

Paw Mehndi Design na ręce

Ten rajski wzór pawia mehndi z połączeniem tradycyjnego wyglądu jest idealny dla indyjskich i pakistańskich narzeczonych. Może być również noszony przez bliskich krewnych Pary Młodej. Jest bardzo skomplikowany i pełen misternych detali, przez co wymaga więcej kunsztu i staranności w porównaniu z prostymi projektami. Możesz pominąć skomplikowane detale wokół paisley, aby uzyskać skromny wzór.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na zaręczyny lub ceremonię ślubną.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

28. Małe wzory graniczne Mehndi:

Wzory Border Mehndi na ręce

Zobacz ten obraz projektu ręcznego mehndi, jest to jedna z najlepszych reprezentacji niesamowitej, skomplikowanej grafiki autorstwa artystów mehndi. Rozległa obwódka na nadgarstku jest zorganizowana poprzez układanie małych wzorów brzegowych jeden po drugim. Na każdej ręce widoczne są trzy kwiaty. Drobne misterne detale są wykorzystywane do opracowania kwiatowego wzoru. Ten sam styl jest stosowany do końcówek; kropkowana linia na każdym palcu uatrakcyjnia projekt. Podobny styl designu można również stworzyć z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

29. Piękny wzór Mehndi na nadgarstku:

Wzór Mehndi na nadgarstku

Ten uroczy projekt jest szczególnie dla tych, którzy chcą dodać trochę koloru do swojego ręcznego projektu mehndi. Ten bardzo krótki projekt zawiera piękny wzór mehndi na nadgarstku z kombinacją trzech uroczych kwiatów. Wszystkie palce są otwarte, aby projekt był bardziej widoczny. Wspaniały projekt może być wyborem deklasowym dla studentek i pracujących kobiet. Będąc wzorem mehndi w stylu tatuażu, możesz zastosować go również na ramieniu, stopach lub ramionach.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na imprezy okolicznościowe.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

30. Czerwony i czarny projekt Mehndi:

Czerwony i czarny Mehndi Design na ręce

Stylowy projekt mehndi ręcznego, wykonany w kolorach czerwonym i czarnym mehndi, wygląda niesamowicie i zgodnie z najnowszymi trendami mehndi. Z czerwonym wypełnieniem i czarną obwódką, projekt reprezentuje zdolności twórcze artysty. Aby uzupełnić ten zacieniony wzór, zastosowano kilka wielokolorowych okrągłych kryształków, liści i innych odcieni. Możesz również użyć jednokolorowych kamieni zamiast wielokolorowych, aby dopasować swój strój.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliską rodzinę lub rodzinne wesele.
 • Para z: Połącz z ciężkim choli lehenga.

31. Projekt Mehndi dla nastoletnich dziewcząt:

ręka Mehndi Design dla nastoletnich dziewcząt

Jest to łatwy projekt mehndi dla nastoletnich dziewcząt, które chcą samodzielnie zastosować piękny projekt mehndi. Jest to dość prosty abstrakcyjny wzór rozłożony na dłoni, bez cieniowania lub skomplikowanego wzoru i nie wymagający dodatkowej biegłości. Jest więc idealny dla początkujących. Podobny styl wzoru można zastosować na stopach i tylnej części dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do bliskich spraw rodzinnych lub okazjonalnych ćwiczeń.
 • Para z: Połącz ze strojami w stylu indo-zachodnim.

32. Prosty projekt Mehndi dla początkujących:

Prosty projekt Mehndi dla początkujących

Kolejny prosty projekt Mehndi dla początkujących, duży piękny kwiat jest rysowany na dłoni. Pięć różnych wzorów służy do wypełniania pustych obszarów między kwiatowymi liśćmi. Odgałęzienie kwiatu rozciąga się w górę, zakrywając palec wskazujący, podczas gdy pozostałe palce są nagie. Ten uroczy projekt jest odpowiedni dla małych dziewczynek. Dodaj kropki i wzór łez wokół mehndi, aby nadać mu pełniejszy wygląd.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do ćwiczeń dla początkujących.
 • Para z: Połącz ze swoim strojem dnia.

33. Okrągły kształt Mehndi:

Okrągły kształt Mehndi

Większość kobiet uwielbia okrągły kształt Mehndi i wypełnione końcówki. Możesz wprowadzić pewne modyfikacje w tradycyjnym okrągłym wzorze, aby był stylowy i zgodny z nowoczesnymi trendami. Podane powyżej zdjęcie jest przykładem takich konstrukcji. Ładny okrągły kwiatowy wzór zastępuje prosty okrągły, a końcówki są nanoszone na styl. Może być noszony zarówno przez młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety, aby dopełnić osobowość na każdą okazję. Ten wzór mehndi można nakładać na grzbiet dłoni, a także na stopy.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla dzieci i festiwali.
 • Para z: Sparuj z dowolnymi ulubionymi strojami.

34. Cieniowane wzory Mehndi na ręce:

Cieniowane wzory Mehndi na ręce

Najnowszą wersję zacienionych projektów Mehndi można zobaczyć tutaj. Kwiatowe wzory i liście, wykonane w stylu arabskim, prezentują się bardzo wyraźnie w całym projekcie. Ogólny projekt jest dość prosty, bez komplikacji i skomplikowanego wzoru. Ten projekt jest idealny nie tylko na uroczystości studenckie, imprezy i festiwale Eid, ale mogą go nosić panny młode. Podobny projekt mehndi można wykonać z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do spraw rodzinnych lub do bycia panną młodą.
 • Para z: Połącz z tradycyjną gharara lub salwar kameez.

35. Piękne wzory motyli Mehndi na ręce:

Motyl Mehndi wzory na ręce

Jak dziwaczny jest ten styl? Wiele wyjątkowych i kochanych przeze mnie wszystkich wolnych duchem kobiet. Patrząc na wzór, jest to rzeczywiście bardzo prosty wzór, który służy do pokrycia większości przedniej dłoni. Jeśli jednak nie lubisz pełnych projektów, może to być również dla Ciebie. Wewnętrzne skrzydła motyla wypełnione są motywami i spiralami, które zakrywają również palce. Projekt Mehndi ręcznego jest idealny nie tylko dla młodej szkoły lub dziewczyny z college’u, ale także dla kobiet uczestniczących w spotkaniach rodzinnych i festiwalach. Możesz dodać więcej takich motywów liściastych, aby nadać temu kwiatowi wygląd.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub przyjęć.
 • Para z: Połącz z fajnym i stylowym strojem w stylu indo-zachodnim.

36. Arabskie wzory Lotus Mehndi na ręce:

Lotus Mehndi wzory na ręce

To jest właśnie to, co chciałbyś nazwać fantastycznym i nie bez powodu. Konstrukcja dłoni Mehandi zawiera lotos na dłoni i inne sekwencyjne wzory wokół niego. Konsystencja henny musi być taka sama, a nawet dla każdej krawędzi, aby projekt działał i wyglądał najlepiej. Ponieważ jest to arabski wzór, szczególną uwagę zwraca się na szczegóły, a liście wokół kwiatu są wypełnione cienkimi liniami. Jest to dość szczególna cecha odmian henny z Bliskiego Wschodu. Zamiast lotosu możesz również wykonać dowolny inny wzór kwiatowy.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do bliskich spraw rodzinnych lub po prostu sesji treningowych.
 • Para z: Połącz ze strojami w stylu indo-zachodnim.

37. Sekwencyjny projekt Mehndi:

Sekwencyjny projekt Mehndi na rękę

Jeśli to, co do tej pory widziałeś, nie zrobiło na Tobie większego wrażenia, spójrz na ten piękny ręcznie wykonany wzór mehndi, dzięki czemu nawet nudne powtórzenia wyglądają jak magia. Mehndi jest idealny na każdą okazję i zawiera półokrągłe motywy umieszczone nad sobą z zachowaną przestrzenią. Wzór rozciąga się do nadgarstka i w razie potrzeby można go naciągnąć. Można również wprowadzić wariację i zamiast gwiazdek użytych do zakrycia niewykorzystanej przestrzeni można pozostawić puste miejsce, jeśli nie jesteś tak w szczegółowych projektach z pełną ręką. Ten projekt nadaje się również do tylnej części dłoni i stóp.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub festiwali.
 • Para z: Połącz z tradycyjnym sari lub salwar kameez.

38. Błyszcząca ręka Mehndi Art:

Błyszcząca Ręka Mehndi Art

Ten projekt jest nie tylko elegancki i szykowny, ale również świetnie wygląda zgodnie z najnowszymi trendami, które w tym roku na fali. Obraz Mehandi dłoni jest bardzo prosty z kwiatami i liśćmi ułożonymi jak większość kwiatowych wzorów. Jest to następnie dekorowane poprzez umieszczenie kamieni na pączek. Jeśli chcesz, możesz użyć różnych odcieni kamieni dopełniających. To dodaje więcej piękna temu i tak już ekstrawaganckiemu wzorowi. Żadne inne projekty mehndi na ręce nie będą tak proste i łatwe do obnoszenia się. Zamiast kamieni możesz również użyć błyszczącego Bindi lub błyszczącej farby do paznokci.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z indo-zachodnimi strojami lub codziennym strojem.

39. Proste wzory Mango Mehndi na ręce:

Mango Mehndi wzory na ręce

Musisz pokochać ten prosty projekt mehndi za to, jak nieskomplikowany, ale elegancki jest. To ledwie projekt, ale jest tak wiele osobowości, że może nadać ci tradycyjny strój. Projekt jest w zasadzie bardzo łatwy do wykonania, gdy można wykonać motyw gudżarati na środku nadgarstka. Projekt jest również bardzo zgodny z Twoim nowoczesnym gustem. Daje nie tylko dojrzały wygląd, ale także bardzo szykowny klimat. Upewnij się, że ozdobisz paznokcie jasnym kolorem paznokci, aby zaakcentować projekt mehndi. Możesz również zrobić tę opaskę dokładnie na nadgarstku, aby nadać jej inny wygląd.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do bardzo codziennych spraw.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi indyjskimi lub indo-zachodnimi strojami.

40. Finger Mehndi Design pod ręką:

Palec Mehndi Design na dłoni

Jeśli kochasz, jak wyglądają twoje palce z mehndi, ale nienawidzisz ciężkiej pracy, wygląda na to, że masz szczęście! Spójrz na to arcydzieło ręcznego projektowania mehndi. Wszystkie palce wyglądają tak pięknie stylowo, mimo że mają ten sam jednolity wzór. To sprawia, że ​​jest nie tylko łatwiejszy w adaptacji, ale także wygodny w wykonaniu. Może to zająć niewiele czasu i dlatego jest idealne na szybkie niespodzianki rodzinne. Możesz wszystkich zaskoczyć, gdy pojawisz się z henną pomimo krótkiego terminu. Ten kwiatowy wzór można odtworzyć na przedniej stronie palców.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub przyjęć.
 • Para z: Połącz z fantazyjnymi strojami w stylu indo-zachodnim.

41. Portret w dłoni Mehndi Design:

Portret w dłoni Mehndi Design

Oszałamiający projekt mehndi ręcznego, który jest, ten jest każdym powodem, dla którego powinieneś kochać urodzenie się jako indyjska dziewczyna. Zobacz, jak pięknie wygląda połączenie motywów arabskich i gudżarati. Bardzo prosty projekt machający w niezwykłość zawiłości, wzory pokrywają większość dłoni, dlatego idealnie nadają się do służenia jako mehndi dla nowożeńców. Jest na tyle wszechstronny, że można z nim eksperymentować i ma postać mężczyzny, co wyjaśnia twój status „wkrótce w ślubie”. Ten projekt ślubny z pełną dłonią można również zastosować z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z ciężkimi tradycyjnymi strojami.

42. Unikalna ręka Mehndi Art:

Ręka Mehndi Art

Cudownie wykonany najnowszy projekt mehndi dla dłoni z centralnym rombem z wewnętrznymi wzorami tworzy przód dłoni. Ten projekt można wybrać na każdą okazję, od zjazdów studenckich po funkcje rodzinne. Z dokładnością i schludnością może nie być twoją filiżanką herbaty, aby zarządzać nią samodzielnie, ale z biegłością profesjonalisty, cóż, z pewnością zapewni ci przewagę i pochwałę, której szukasz w projekcie. Możesz również zrobić ten inspirowany Aztekami projekt na swoich stopach.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub festiwali.
 • Para z: Połącz ze strojami w stylu indo-zachodnim.

43. Spirala Mehndi Design na obu rękach:

Spiral Mehndi Design na obu rękach

Jeśli nie lubisz łatwych projektów mehndi na rękę i szukasz czegoś idealnie eleganckiego, przypieczętujemy dla Ciebie ofertę. Ten ślubny mehndi, który nie jest przeznaczony na zwykłe spotkania, ma tutaj bardzo skomplikowany, szczegółowy styl. Warto zatrudnić profesjonalistę, gdy zobaczysz, jak kunsztowny jest wzór motywu. Projekt jest bardzo łatwy do zrozumienia i ma kwiat na obu rękach z otaczającymi liśćmi. Jeśli chodzi o czubki palców i inne puste obszary dłoni, stosuje się wzór z trzema kropkami. Ten wzór będzie wyglądał świetnie po nałożeniu na tył dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie sprawy rodzinne lub ceremonię zaręczyn.
 • Para z: Połącz z tradycyjnym strojem.

44. Projekt Mughlai Mehndi do ręki:

Mughlai Mehndi projekt dla ręki

Jeśli chodzi o ręczne projekty mehndi, wspaniałość tego mile Cię zaskoczy. Moc kwiatowych wzorów, które widziałeś, a to nie ma nic poza tym w całym projekcie. Jest to bardzo rzucający się w oczy wzór z misternymi detalami w kropki. Jest to idealny projekt na imprezy, takie jak imprezy studenckie, spotkania rodzinne, a nawet festiwal. Ten projekt jest w istocie fuzją stylu arabskiego i indyjskiego i ma powtarzalny wzór dłoni, nad którym łatwo się pracuje. Jeśli tylko twoja dłoń jest tam, gdzie chcesz, aby twój mehndi był ograniczony, to jest twój najlepszy wybór. Ten podobny wzór można również zastosować na stopach, a także na tylnej części dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

45. Zbieżny projekt przekątnej Mehndi:

Diagonal Mehndi Design dla rąk

Projekt tej ręki Mehndi jest indyjski, a jednocześnie ma dotyk arabskiej zawiłości. Jest nie tylko wykwintny, ale również obejmuje dużą część dłoni, przez co jest powodem preferencji wielu. Sposób, w jaki końce obu wzorów zbiegają się na obu dłoniach, jest zarówno kreatywny, jak i świetnie wygląda dla oka. Okrągły wzór jest sekwencjonowany w tej pięknie wyglądającej sztuce henny, idealnej na święta religijne i przyjęcia rodzinne. Odtwórz ten wzór z tyłu dłoni na rodzinne wesela.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do codziennych funkcji lub wydarzeń.
 • Para z: Połącz ze swoim strojem dnia.

46. ​​Fuzja Minimalna sztuka Mehndi:

Minimalna sztuka Mehndi na rękę

Choć idealny dla pracujących kobiet ze względu na swój minimalistyczny design i przestronność, a tym samym mniej czasochłonne, ta piękna ręka mehndi jest idealnym i eleganckim wyborem dla każdej dziewczyny, która uwielbia trzymać ręce splecione z mniejszą ilością henny i nadal wygląda równie oszałamiająco. Motyw na nadgarstku jest okrągły i zawiły, nawiązując do arabskiego, podczas gdy ten na dłoni przypomina bardziej motyw gudżarati. Ten wzór będzie wyglądał estetycznie nawet z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni do codziennych funkcji rodzinnych.
 • Para z: Połącz ze strojem indo-zachodnim.

47. Skomplikowana grafika z henny na dłonie:

wzory henny na dłonie

Ta ręka Mehndi ma bardzo szczegółowy okrągły motyw. Artysta mehndi, którego zatrudnisz dla siebie, będzie zadowolony z tego. Projekt jest bardzo rozbudowany i zawiera dwa główne motywy ułożone w okrąg, a resztę dopełniają pozostałe detale. Twój artysta prawdopodobnie zrobi to sam z kreatywnością z tyłu głowy. Jak widać, czubki palców nie są po prostu pokryte henną, jak zwykle, zamiast tego zaprojektowano skręcany węzeł na jednym końcu, aby mehndi było bardziej wyszukane. Możesz zastosować ten wzór na wesele swojego rodzeństwa lub bardzo bliskiego członka rodziny.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na bliskie sprawy rodzinne lub ceremonię zaręczyn.
 • Para z: Połącz ze strojem indo-zachodnim.

48. Symetryczny wzór arabski Mehndi:

Arabski wzór Mehndi na ręce

W tym przypadku możesz sprawdzić, jak pięknie wygląda wzór, z jego klasyczną symetrią. Od Rakhi po Eid, wszystkie święta mogą obejmować projekt tej sztuki henny. Obie dłonie mają ten sam kwiatowy wzór z unikalnymi wzorami, co sprawia, że ​​całość jest tak wykwintna. Projekt jest idealny na imprezy, na których trzeba również dużo pokazać swoje ręce, takie jak występy sangeet. Ręka mehndi nie tylko zwróci na ciebie uwagę wszystkich, ale pomoże jej pozostać w tym stanie ze względu na swoją wyjątkowość od zwykłych. Możesz również zastosować ten wzór na stopach i z tyłu dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na festiwale lub uroczystości rodzinne.
 • Para z: Połącz ze strojem indo-zachodnim.

49. Pół kwiatowy wzór Mehndi:

Pół kwiatowy wzór Mehndi na rękę

Każdy, kto szuka kwiatowego wzoru rozciągającego się na całym projekcie mehndi dla rąk, pokocha ten. Zakrywa całą dłoń, nadając jej pełniejszy wygląd. Motywy są w większości tradycyjne i mają misterne wzory. Czas jest potrzebny, a biegłość potrzebna do tego, aby wyglądała schludniej i była uporządkowana, może być dłuższa niż myślisz i możesz potrzebować więcej pomocy od kogoś innego, aby sprawdzić odstępy. W sumie jest to bardzo piękny projekt i idealny na każdą okazję. Ten projekt można odtworzyć przy użyciu innego stylu płatków i okrągłych motywów.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni dla bliskich spraw rodzinnych lub festiwali.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi lub indo-zachodnimi strojami.

50. Pełny ręcznie opracowany projekt dla nowożeńców Mehndi:

najlepsze projekty mehendi dla rąk

Piękno tego końcowego projektu Mehndi na liście leży na wzorze. Henna jest dobrze uformowana i wymaga specjalistycznej wiedzy, aby uzupełnić szczegóły. Połączenie jest idealne dla narzeczonych lub bliskich krewnych panny młodej. Odpowiedni kolor lakieru do paznokci sprawi, że projekt będzie jeszcze lepiej dopasowany i doda szyku i tak już idealnemu mehndi. Motyw centralny wymaga największej uwagi i dlatego należy go wykonać z największą cierpliwością. Ponieważ samodzielne powtarzanie tych samych wzorów na obu rękach może być trudne, możesz otrzymać niewielką pomoc. Ten mehndi w stylu indyjskim można również nakładać na grzbiet dłoni.

 • Nadaje się do: Projekt odpowiedni na ślub i ceremonię zaręczynową.
 • Para z: Połącz z tradycyjnymi strojami.

Najnowsza kolekcja 2020:

Najnowsza kolekcja ręcznie mehndi

proste wzory ręczne Mehndi

piękny projekt Mehndi ręcznie

projekt Mehndi z tyłu ręki!

najnowszy projekt Mehndi ręcznego

mała ręka Mehndi projekt

nowoczesna ręka Mehndi design

pozostawia ręcznie projekt mehndi

projekt mehndi z kwiatami,

konstrukcja mehndi z pełnym tyłem,

Dodatkowe wskazówki & Sugestie – wzory Mehndi na ręce:

 • Nie kupuj stożków mehndi z dowolnego losowego gniazdka i zacznij go używać do bezpośredniego testowania plamy i konsystencji, zawsze zaczynaj od testu płatkowego.
 • Jeśli czujesz się niekomfortowo z obsługą i używaniem stożka Mehndi, zawsze możesz skorzystać ze wskazówek profesjonalnego artysty henny i uczyć się za ich pośrednictwem lub skorzystać z ich usług w aplikacji henny.
 • Bez względu na to, jak ładny jest stożek, plama nie będzie wystarczająco ciemna, jeśli nie pozostawisz henny na dłoni przez co najmniej kilka godzin.
 • Przygotuj sok z limonki i miksturę cukrową przed rozpoczęciem aplikacji henny, aby można było ją nałożyć, gdy zauważysz, że henna wysycha. Pomoże to hennie przykleić się do twoich dłoni.

Nasza lista projektów mehndi na ręce z pewnością przyjdzie ci na ratunek w przypadku wszelkich nadchodzących funkcji i wydarzeń. Możesz trochę poprawić każdy projekt, jeśli nie możesz odtworzyć żadnego wzoru lub motywu. Większość z tych wzorów można nakładać na tył dłoni bez żadnego dyskomfortu. Możesz dodać wzory ze swojego stroju, aby projekt był bardziej spersonalizowany. Tak więc następnym razem, gdy odbędzie się rodzinne wesele lub wydarzenie, wystarczy sprawdzić naszą listę i przejrzeć nasze starannie dobrane projekty.