Wzory Mehndi są niezwykle popularne na subkontynencie indyjskim. Jest integralną częścią kultury indyjskiej. Wzory Mehndi są nie mniej piękne niż te bogate. Wzory Mughal Mehandi to najwcześniejsze formy wzorów mehndi sięgające wielu tysięcy lat, a ten artykuł wciąż jest silny i jest praktykowany na wysokim poziomie.

Ogólnie rzecz biorąc, Mehndi nakłada się na całe dłonie, aż do ramion, pół nóg, dłoni, stóp itp. Zasadniczo zależy od wyboru. Mehndi jest stosowany przez kobiety, aby podkreślić ich piękno przy wielu okazjach.

wzory mughlai mehndi

Zdjęcia tradycyjnych wzorów Mughlai Mehndi na ręce i nogi:

Oto kilka prostych i najnowszych wzorów Mughlai Mehndi.

1. Wzorzyste wzory Mughal Mehndi:

Wzorzyste wzory Mughal Mehndi

Wzorzysty projekt Mehandi jest jednym z najbardziej znanych projektów Mughlai. Dłoń pokryta jest prostym i uroczym wzorem, który rozciąga się aż do nadgarstka. Palce są zaprojektowane z klasą i dobrą robotą. Jest to misterne dzieło wielu wzorów, aby stworzyć ten hipnotyzujący projekt. Ten projekt może być używany na wszystkie okazje.

2. Błyszcząca bransoletka Mughlai Mehendi Projekt:

błyszcząca bransoletka mehndi design

Większość z nich uwielbia nosić bransoletkę, a ta błyszcząca bransoletka Mehandi jest dobrym wyborem. To jeden z atrakcyjnych wzorów, które nadają dłoni bogaty wygląd. Rozpoczyna się kwiatami po drugiej stronie, a środek ma kształt rombu wypełniony wewnątrz. Wzory spiralne i kropki dodają piękna projektowi.

3. Piękny kwiat i liść Mughal Mehandi Design:

Piękny kwiat i liść Mughal Mehandi Design

Oto kolejny wspaniały projekt na tylną część dłoni. Wystarczy narysować kilka kwiatów i ozdobić je liściem pomiędzy wzorami, nadgarstek jest zaprojektowany z wzorem linii i jest pokryty kilkoma kropkami między krawędziami. Wzór palca jest dołączony zarówno do liścia, jak i małego kwiatowego wzoru, aby nadać mu uroczy wygląd.

4. Kolorowy projekt Mehandi dla nowożeńców dla pełnych rąk:

Ślubny kolorowy projekt Mehandi dla pełnych rąk

Jeśli chodzi o Mehendi, niewiele osób spróbuje być inny i wybierze kolorowy Mehandi. Jest to bardzo prosty i niepowtarzalny projekt, który ma czerwone wypełnienie kwiatów i symboli. Konstrukcja nadgarstka jest używana z niektórymi kamieniami, aby nadać czarujący wygląd projektowi, a także dłoni.

5. Dość różowy projekt Mehendi dla stóp:

ładna w różowym mehndi design

Ten projekt zapewni atrakcyjny wygląd stóp. Został zaprojektowany przy użyciu różowych i morskich błyskotek i kamieni. Kwiaty i liście są podkreślone różowym brokatem pośrodku. Symbole serca są zacieniowane na niebiesko, aby nadać projektowi wystawny wygląd. Palce są zaprojektowane przez nadanie obu odcieni.

6. Streszczenie projektu Mughlai Mehandi:

abstrakcyjny projekt mehndi

Oto kolejny ładny projekt dla ręki. Ten projekt nazywa się projektowaniem pajęczyny, mała część boczna dłoni pozostaje pusta, a środek jest oznaczony krzyżującymi się liniami aż do nadgarstka. Palce mają wzór pajęczyny, a pomiędzy nimi są podkreślone ciemnym odcieniem, aby nadać bajeczny wygląd, aby ukończyć projekt.

7. Zwykły projekt Mughlai Mehendi na ręce:

Zwykły projekt Mughlai Mehendi na ręce

Ten projekt wygląda kusząco i ciężko. Jest pokryta pajęczyną w bocznej i górnej części, wzory w kształcie serca zostały użyte do ozdobienia dłoni i nadgarstka, a pomiędzy nimi są ciemne cienie, aby nadać dłoni wspaniały wygląd. Palce są zaprojektowane z zygzakowatym wzorem, aby nadać prosty i uroczy wygląd.

8. Wzory dla nowożeńców Mughlai Mehndi dla pełnych nóg:

Bridal Mughlai Mehndi wzory dla pełnych nóg

To jeden z najlepszych projektów Mughlai Mehandi na nogi. To pawi wzór z długą szyją i długimi piórami wypełnionymi księżycowymi plamami. Górna część nogawki ozdobiona jest kwiatkiem i dużym liściem ocienionym małą pajęczyną. Zastosowano wzór od dużego do małego serca, który zapewnia kompletny i zachwycający wygląd projektu.

Wniosek:

Każdy może wypróbować te projekty Mughal Mehendi z wysokiej jakości henną, wyszukanymi detalami projektowymi o charakterystycznym stylu; i nowoczesny westernowy akcent, który nada atrakcyjny wygląd.