Kobiety będą miały głębokie przywiązanie do mehandi. Istnieje wiele kreatywnych projektów mehandi wśród wszystkich wzorów w kształcie serca, które sprawią, że wszyscy się zakochają. Jeśli chodzi o wyrażanie uczuć wobec bliskich, te wzory mehndi w kształcie serca będą najlepszą opcją na zawsze.

W Mehendi istnieją tysiące wzorów serca na dłonie. Biznes Mehendi to najlepsza opcja dla kobiet na początek. Na każdą okazję pierwszą rzeczą, o której myśli jest Mehandi.

Wzory Mehndi w kształcie serca ze zdjęciami

Evergreen 9 wspaniałych wzorów Mehndi w kształcie serca:

Poniżej znajdują się najlepsze projekty mehndi serca, które zdecydowanie powinieneś wypróbować.

1. Brokatowe wzory Mehndi Heart na ramię:

Brokatowe wzory Mehndi Heart na ramię

To nowoczesny wzór mehandi. Ten projekt jest szczególnie dla osób, które kochają tatuaż mehendi na ramię. Serce w środku i po obu stronach są ozdobione wzorami w kwiaty i liście, wokół wzoru ozdobiono małe ładne symbole serca, aby podkreślić ten zielony kolor został użyty brokat.

2. Mehndi Design Serce na ręce:

Mehndi Design Serce na ręce

Ten projekt mehendi w kształcie serca jest dość prosty, ale stylowy. Końcówki palców są pokryte głębokim ciemnym mehendi i prostym wzorem łańcuszka. Dłoń i nadgarstek pokryte są czterema pięknymi wzorami w kształcie serca, aby uzyskać prosty i oszałamiający wygląd. Łańcuchy z koralików są przymocowane do wzoru mehandi w kształcie serca.

3. Proste wzory Mehendi w kształcie serca dla dłoni:

Proste wzory Mehendi w kształcie serca dla dłoni

Jest to nieskazitelny wzór w kształcie serca wykonany na dłoni. Wzór ma dwa serca, a środkowa część wypełniona jest spiralnym wzorem. Ten piękny wzór mehendi w kształcie serca będzie dobry na małe uroczystości lub imprezy, które będą odbywać się w domu. Ten projekt może być zmęczony przez osoby, które wolą być proste, ale eleganckie.

4. Wzory Rajasthani Heart Mehndi:

Rajasthani Heart Mehndi wzory

Jest to wspaniały projekt Rajasthani Mehndi dla całej dłoni i nadgarstka, który obejmuje jedno duże serce na dłoni z małymi zawijasami i liśćmi wokół niego, dając oszałamiający wygląd dłoni. Wszystkie palce są zaprojektowane z jednym wzorem liści. Będzie to dobry wybór projektu na każdą okazję.

5. Projekt serca z tyłu dłoni Mehndi:

Powrót Ręka Serce Projekt Mehndi

Jest to prosty arabski wzór w kształcie serca na grzbiecie dłoni, który pięknie zaczyna się od palca wskazującego i rozciąga się na nadgarstku kilkoma kwiatowymi wzorami. Ten projekt będzie dobrą próbą dla początkujących, którzy uczą się projektów mehandi serca.

6. Najnowszy projekt serca Mehendi dla przedramienia:

Najnowszy projekt serca Mehendi na przedramię

Jest to prosta henna z pojedynczym sercem, która pokryta jest wzorem wirującym i kropkami. Ten wzór mehandi w kształcie serca nada modny wygląd, który można wypróbować na prawie każdą okazję. Ten projekt będzie dobry również dla miłośników tatuażu; kilka zmian można wprowadzić dzięki kreatywnym pomysłom, aby projekt wyglądał wyjątkowo.

7. Grube wzory Mehndi z ciemnego serca:

Grube wzory Mehndi z ciemnym sercem

Ten projekt henny ma misterną sztukę. Ten projekt jest mieszanką serc i wzoru strzałek, aby projekt wyglądał atrakcyjnie. Ten projekt jest przeznaczony głównie dla dziewcząt, które kochają wzory mehndi w kształcie serca. Można to zastosować ogólnie w domu, aby sprawić, że dzień będzie wyjątkowy dla wyjątkowych osób.

8. Wspólne wzory Mehandi serca:

Wspólne wzory Mehandi serca

To słynne wzory ślubne Mehndi z sercami. Ma dwa połówki serc na obu dłoniach, a reszta pokryta jest małymi, ładnymi kwiatkami. Fingers wykończono liśćmi i kwiatami w kropki, aby zobaczyć kompletny projekt, obie ręce muszą być połączone. Symbolizuje to połączenie dwóch serc wraz z pieleniem.

9. Wzory Mehendi serca na ręce:

Serce Mehendi wzory na ręce

To wyjątkowy i uroczy projekt na dłonie. Jest to połączenie z sercami i pawimi piórami. Ten piękny projekt ma tak wiele sekwencji serc z dużym i małym wzorem w kształcie serca, który został użyty do wszystkich palców, aby nadać atrakcyjny wygląd. Ten projekt z pewnością przyciągnie wszystkich.

Wzory mehndi w kształcie serca

Wszystkie projekty mehendi w kształcie serca mają swoje wyjątkowe miejsce i design. W oparciu o zainteresowanie i wybór wszystkie bezkonkurencyjne projekty można wypróbować, aby uczcić specjalne okazje z bliskimi.