Kwiaty i biżuteria odgrywają ważną rolę w ceremonii zaślubin, która jest wyjątkową okazją dla każdej dziewczyny. Równie ważne jest to, jak się czuje, równie ważne jest to, jak wygląda. Sztuka Mehndi poprawia jej wygląd dłoni i nóg, a także można ją dodatkowo ulepszyć za pomocą kwiecistej biżuterii wokół jej dłoni, aby ozdobić mehndi.

biżuteria kwiatowa dla mehndi

Poza tym nawet siostra przyszłej panny młodej lub jej kuzyni mogą chcieć ozdobić swoje mehndi biżuterią z kwiatów na dłoniach lub jako „baju bandh”. Nawet sama biżuteria kwiatowa pasuje na wszelkie okazje, takie jak ślub, haldi, baby shower, karwa chauth. Łatwo jest również wykonać biżuterię kwiatową w całości samodzielnie lub nawet u profesjonalistów i stylistów.

Piękne kwiaty Biżuteria do wzorów Mehandi z obrazami:

Poniżej znajduje się najlepsza biżuteria kwiatowa do wzorów mehndi ze zdjęciami, które sprawią, że będziesz bardzo zadowolony z piękna.

1. Biżuteria z kwiatem jaśminu do wzorów Mehndi:

Jasmin Flower Biżuteria Mehndi Design

Kwiaty jaśminu można wykorzystać do stworzenia biżuterii przypominającej pawia, która będzie trzymać się dłoni. Te oddzielne bransoletki mogą być również wykonane ze świeżych kwiatów, aby podkreślić dłonie. To również podkreśla Mehndi. Gdy masz już biżuterię z kwiatów, powinieneś unikać noszenia innych ozdób, ponieważ ukradną wygląd kwiatów.

2. Biżuteria z kwiatów chryzantemy do projektowania Mehandi:

Biżuteria ze świeżych kwiatów chryzantemy dla Mehndi

Można stworzyć nawet mały bukiet ze świeżych stokrotek lub chryzantem. Aby zaakcentować ten bukiet, można zastosować różnokolorowe koraliki, a nawet perły. Teraz zawiąż to jako pasek na nadgarstku lub po prostu jak stanik na studniówkę.

3. Biżuteria z czerwonymi różami dla wzorów Mehendi:

Biżuteria z czerwonymi różami dla Mehndi

Czerwone róże są zawsze lubiane przez wszystkich, a zwłaszcza na wesela, z wyjątkiem wszystkich innych okazji, ponieważ są symbolem miłości. Możesz zamienić delikatne pąki róż w pierścienie, aby ozdobić te dłonie mehndi.

4. Biżuteria z mieszanych kwiatów do wzorów Mehndi:

Biżuteria z mieszanych kwiatów Mehndi

Użyj białych chryzantem z czerwonymi pączkami róży, aby delikatnie przeplatać się za pomocą sznurowanego koralika z perłami i zrobić bransoletkę. Pomoże to adorować mehndi na nadgarstku. Możesz nosić tego rodzaju biżuterię z kwiatów mehndi na każdą okazję lub przyjęcia weselne.

5. Biżuteria do włosów Chotlis dla Mehandi:

Włosy Chotlis Mehndi Biżuteria Kwiaty

Kolejnym trendem na biżuterię kwiatową są kolczyki i chotlis do włosów. Do włosów chotlis można ozdobić kwiatami jaśminu i róży. Jeśli nie masz długich włosów, możesz użyć przedłużek, aby mieć piękne włosy chotlis uzupełnione świeżymi kwiatami. Nawet jeśli zawiązujesz bułkę, możesz wybrać gajry, aby podkreślić cały wygląd.

6. Biżuteria z kwiatów orchidei do projektowania Mehendi:

Biżuteria z kwiatami orchidei dla wzorów Mehndi

Kwiatowa biżuteria dla mehndi pasuje nawet do funkcji haldi w sezonie ślubnym. Wykorzystanie storczyków uwydatnia wygląd biżuterii kwiatowej, a także podkreśla wygląd przyszłej panny młodej, nadając jej ładny i czarujący wygląd. Są bardzo łatwe do zrobienia w domu.

7. Biżuteria ze złotego kwiatu dla Mehndi:

Biżuteria ze złotym kwiatem do wzorów Mehndi

Ta piękna biżuteria ze świeżych kwiatów dla mehndi jest tak idealna na maangtikę i rozciąga się aż do poziomu bułki. W tym samym kwiatowym wzorze zostały również wykonane kolczyki. Naprawdę nie potrzebujesz złota ani diamentów, jeśli tylko kwiaty mogą nadać Ci tak naturalny i uroczy wygląd.

8. Biżuteria kwiatowa w stylu Maangtika do projektowania Mehandi:

Biżuteria kwiatowa w stylu Maangtika do wzorów Mehndi

Ten wzór biżuterii mehndi ze złota i czerwonych kwiatów ponownie pasuje do tradycyjnego stroju. Maangtika podkreśla cały wygląd z bukietem w dłoni.

9. Klasyczna biżuteria kwiatowa dla Mehndi:

Klasyczna biżuteria kwiatowa do wzorów Mehndi

To wygląd, który można zaakcentować za pomocą Mehndi. Kompletny strój do biżuterii kwiatowej- maangtika, kolczyki, bransoletka, bajubandh, kamarbandh.

Biżuteria Mehndi ze świeżymi kwiatami oferuje atrakcyjny wygląd kobietom na ślub i inne funkcje. Wybierając najlepsze z najnowszych projektów naszych projektów biżuterii mehndi, możesz pojawić się w innym stylu dla swoich ukochanych.