Szyszki Mehndi w Indiach są najwyższej jakości. Najlepsza marka stożków mehndi w Indiach produkuje najczystsze mehndi, które można stosować na delikatnych dłoniach i stopach. Czy to na wesela, czy na inne oficjalne okazje, stożki mehndi są ważną częścią rytuałów. Każda kobieta musi być ozdobiona mehndi na tę okazję, więc posiadanie stożka mehndi jest naprawdę konieczne.

Różne typy szyszek Mehndi w Indiach

Najlepsze marki stożków henny w Indiach:

Tutaj pokazujemy różne rodzaje szyszek, które są dostępne w Indiach.

1. Szyszki ślubne Mehndi:

Szyszki Mehndi w Indiach

Te fantastyczne szyszki ślubne Mehndi są idealne dla panny młodej. Szyszki są wykonane z czystych składników i są gładkie. Kolory wychodzą ładne i jasne i sprawiają, że panna młoda wygląda pięknie.

2. Naturalny stożek Mehndi:

Naturalny stożek Mehndi

Oto 100% naturalny stożek mehandi, który jest czysty i wykonany z najlepszych składników. Do tej mieszanki nie dodaje się żadnych chemikaliów, dzięki czemu masz pewność, że produkt jest dobry. Uniemożliwia to uzyskanie jakiejkolwiek reakcji alergicznej na mehndi. Jeśli możesz zaprojektować mehndi według własnego, kreatywnego projektu, ten jeden stożek jest dla Ciebie odpowiedni.

3. Henna w stylu tuby:

Stożek Henna w stylu tuby

Te wspaniałe stożki Neha Mehndi są idealne dla początkujących projektantów Mehndi. Mehndi jest umieszczany w tubie jak stożki, które mają dołączoną dyszę. Więc wystarczy go otworzyć i użyć do tworzenia wspaniałych projektów. Ta przystawka do dyszy bardzo ułatwia umieszczenie mehndi.

4. Szyszki Rajasthani Mehndi:

Szyszki Rajasthani Mehndi

Radżastan ma specjalną mieszankę szyszek Mehndi. Są to jedne z najlepszych stożków Mehndi w Indiach. Kolory są odważne, a stożki wykonane z grubego plastiku, który nie pęka łatwo. Wybierz pakiet 6, aby uzyskać najlepsze wyniki, zdobądź tę kombinację na następne specjalne wydarzenia.

5. Szyszki Karnataka Mehndi:

Szyszki Karnataka Mehndi

Karnataka też produkuje jedne z najlepszych szyszek mehndi. Są dobrze zapakowane i rozprowadzane po całym kraju. Wiele kobiet z południowych Indii uwielbia używać tych stożków. Kolory nadawane z tych szyszek są dobre. Chodzi o jakość nad ilością; świetnie zapakowany mehndi jest znany wśród południowoindyjskich kobiet.

6. Organiczne szyszki z henny:

Szyszki z ekologicznej henny

Najnowszym trendem w branży henny są szyszki z organicznej henny. Pasta wykonana jest z produktów ekologicznych. Każdy ze składników produktu jest uprawiany ekologicznie, co daje doskonałą mieszankę. Stożki z ekologicznej henny cieszą się obecnie największą popularnością wśród młodego pokolenia. Dziewczyny na studiach lubią próbować tego typu mehndi, na pewno.

7. Szyszki DIY Mehndi:

Stożki DIY Mehndi

Możesz łatwo zrobić stożki Mehndi w domu i używać ich do użytku osobistego. Te stożki są wykonane z plastikowych papierów pociętych w kwadraty. Musisz złożyć kwadraty w stożek, a następnie je zabezpieczyć. Wytnij cienką końcówkę na końcu, aby uzyskać idealny stożek mehndi.

8. Ajurwedyjskie szyszki Mehndi:

Ajurwedyjskie stożki Mehndi

Możesz uzyskać dobrej jakości ajurwedyjskie szyszki mehndi, które są naturalne i wykonane z wysokiej jakości lokalnych składników. Szyszki są produkowane w kontrolowanych fabrykach, które nie przepuszczają żadnych zanieczyszczeń do mehndi. Niektóre dziewczyny mają wysypkę na skórze podczas używania mehndi, więc następnym razem wypróbuj te wspaniałe naturalne produkty.

9. Wstępnie zwinięte puste szyszki Mehndi:

Wstępnie zwinięte puste szyszki Mehndi

Jeśli lubisz robić własne mehndi w domu, ale trudno ci zrobić szyszki, to jest to odpowiedź na twoje modlitwy. Te puste, wstępnie zwinięte stożki Mehndi są doskonale przyklejone, dzięki czemu żaden mehndi nie wycieknie. Wystarczy go napełnić i zapieczętować.

Szyszki Mehndi to dobry sposób na przechowywanie Mehndi i używanie go na dłoniach i stopach. Szyszki pochodzą z różnych rodzajów mehndi. Niektóre są również naturalne i organiczne.