Biała henna” wygląda jak ekscytująca opcja dla ciemniejszych odcieni skóry, a także dla panny młodej w stylu zachodnim, które nie chcą tradycyjnej czerwonej henny. Ale czym właściwie jest biała henna? Liść rośliny henny zawiera naturalny czerwony barwnik, który plami włosy, paznokcie i skórę.

W dzisiejszych czasach białe sztuki mehndi zyskały większą popularność. Jest to biały klej stosowany do mocowania urządzeń protetycznych do skóry ze względów zdrowotnych. Klej można nałożyć na skórę jak pastę z henny i przyklei się do skóry nawet przez tydzień.

Top 9 modnych wzorów białej henny ze zdjęciami:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych wzorów białej henny, które zdecydowanie powinieneś wypróbować:

1. Nowoczesny projekt białej henny:

Najlepsze wzory białej henny z obrazami

Jest to biała henna mehndi w stylu arabskim z kombinacją niebieskiego, aby podkreślić projekt. Te projekty mogą pasować do niektórych zachodnich imprez, które nie wymagają żadnych innych akcesoriów. Jeśli mieszanka jest dobrej jakości, wystarczy na 1 tydzień.

2. Proste wzory białej henny na dłonie:

białe wzory z henny 2

Łatwe białe wzory mehendi nadają modny wygląd, można również użyć klejów, które są specjalnie przeznaczone do tego celu. Aby uczynić go bardziej modnym, na projekcie można również umieścić cyrkonie. Kiedy kobieta jest natchniona i ma wyobraźnię, może stworzyć piękno z niczego.

3. Projekt białej henny lotosu:

białe wzory z henny 3

Te piękne białe wzorzyste sztuki mehandi mogą być świetne na sezon ślubny lub dla tych, którzy chcą czegoś innego niż tradycyjna sztuka mehndi. Misterne motywy można wykonać na wewnętrznej stronie dłoni, co daje inny wygląd niż zwykłe czerwone kolory.

4. Wzory białej henny z tyłu:

białe wzory z henny 4

Ciemniejsze odcienie skóry mogą pasować do wzorów z białej henny, ponieważ wyglądają na nich absolutnie cudownie! Powyższe zdjęcie jest doskonałym przykładem na to z motywami arabskiej henny, a ten piękny wzór henny jest koniecznością wypróbowania, będzie dobry na zachodnie imprezy.

5. Projekt białej henny w kształcie diamentu:

białe wzory z henny 5

Ten biały wzór mehndi przypomina bardziej bransoletkę w kształcie rombu z siatką i przedłużeniami łańcuszka z koralików, dzięki czemu wygląda jak biżuteria. Może to być dobre na imprezy i inne okazje, które nie wymagają żadnych innych akcesoriów.

6. Fajne wzory białej henny:

białe wzory z henny 6

Jest to normalny kwiatowy wzór z kropkami i wzorem w kółko, ten wzór jest przeznaczony specjalnie na tył dłoni, a biała Henna to dobry pomysł. Co daje nową przewagę mieszkańcom Afryki i branży modowej.

7. Projekt białej henny pnącza:

Można to mieszać i łączyć z różnymi wzorami i kolorami, aby odtworzyć ten projekt henny. Daje elegancki wygląd, gdy jest używany z różnymi kolorami brokatów. Można to pomalować na skórze wzorami, które wyglądają jak henna, ale biała henna nie plami skóry.

8. Piękne wzory henny białe:

Ten wspaniały kwiatowy wzór ma liniowy wzór. Rozpoczyna się od przedramienia i rozciąga się aż do paznokci palca wskazującego, pokrywając po drodze większość skóry. Pozostałe palce są całkowicie pozbawione jakiegokolwiek wzoru, aby podkreślić centralny wzór. Ten projekt może być idealny na wesela i okazje.

9. Kwiatowy projekt białej henny na nogi:

Biała Henna Art na nogi staje się jeszcze piękniejsza, gdy pojawiają się wzory kwiatowe, a ten piękny wzór mehandi z ogromnym kwitnącym lotosem pośrodku jest egzotyczny i idealny do uprawiania sportu na świąteczne okazje. Kontrastowa farba do paznokci z wzorem nadaje nodze uroczy wygląd.

Henna to także pasta ze sproszkowanego liścia henny używana do barwienia ciała. Oryginalna henna ma tylko czerwony kolor; biała henna nie jest oryginalną henną. Jeśli ktoś interesuje się białą henną na ślub lub inną okazję, koniecznie zapytaj artystę, jakich produktów użyć, jeśli ktoś próbuje w domu, trzymaj się bezpiecznych technik.