Dni Navratri to świąteczny nastrój w pełnym rozkwicie. Pudże, Garba, ucztowanie, post, muzyka, bindi, bransoletki i wszystko to, co przebiera się w etniczne stroje! Uroczystości, które obracają się wokół Navratri i Durga Puja, wyznaczają również początek wybuchu Dasera i Diwali. Jest to zdecydowanie idealna „bahaana”, aby Twoje dłonie i stopy były udekorowane niesamowitym kolorem i wzorami henny. Inspiracje Navratri Mehendi Design to jedne z najlepszych. Oto 9 skomplikowanych wzorów Navratri Mehndi wraz ze zdjęciami do wyboru!

Piękne wzory Navratri Mehendi ze zdjęciami:

Musimy spojrzeć na 9 najlepszych zdjęć projektów Navratri mehndi.

1. Styl radżastani lub marwari mehndi dla navratri:

Styl Marwari Mehndi dla Navratri

Ogólnie rzecz biorąc, ten styl mehndi jest wybierany przez panny młode. Jest zawiły i niezwykle czasochłonny. Ale efekt końcowy jest tak hipnotyzujący, że wydaje się całkowicie wart każdego wysiłku i poświęconego czasu. Motywy maharani i maharadży, kwiatów, liści, winorośli, pawi i paisley są często przedstawiane poprzez sztukę lustrzanego odbicia. Jest znany jako odbicie lustrzane ze względu na nadruk tego samego wzoru z drugiej strony lub stopy.

2. Projekty Mehandi w stylu bransoletki dla Dasara:

Bangle Style Mehandi projektuje dla Dasara

Centralny okrągły wzór na dłoni i dodatkowe wzornictwo na nadgarstku i palcach to kolejna niesamowita opcja. Wygląda nowocześnie i stylowo, a także z nutą etniczności. Krótko mówiąc, to dobry show – off. Ten projekt zyskał ostatnio dużą sławę i jest hitem na całym rynku.

3. Tylna ręka pakistańska sztuka henna dla navratri:

Tylna ręka pakistańska henna sztuka dla navratri

Pakistańskie wzory Mehandi lub wzory indyjsko-arabskie to luźno rozmieszczone kontury wypełnione misternie Kwiatowymi i wyłożonymi wzorami wypełnionymi delikatną pracą, które wyglądają oszałamiająco na dłoniach i stopach. Ten projekt to minimalistyczny projekt z dużą ilością wolnej przestrzeni. Jest marginalny, ale wygląda naprawdę niesamowicie z tyłu dłoni.

4. Okrągłe wzory Mehndi dla Navratri:

Okrągłe wzory Mehndi dla Navratri

Okrągłe motywy henny mówią o wdzięku. Wyglądają naprawdę kobieco i stylowo. Mają atmosferę elegancji i są uważane za jeden z najlepszych wzorów henny. Ten wzór ma paisley i okrągłe motywy, które wyglądają absolutnie oszałamiająco! Motywy te zostały misternie wypełnione różnymi wzorami.

5. Inny wzór tatuażu Navratri Mehandi dla obu rąk:

Inny wzór tatuażu Navratri Mehandi dla obu rąk

Odbicie lustrzane to niesamowite dzieło artystki, ale projekty henny, które są zupełnie inne, również dobrze się prezentują. Na przykład w przedstawionym projekcie jedna ręka ma wzór mehndi do połowy ramienia, podczas gdy druga jest wykonywana tylko do nadgarstka. To również wygląda oszałamiająco i ma urok.

6. Spleciona razem sztuka Mehendi dla Navratri:

Spleciona razem sztuka Mehendi dla Navratri

Wzory splecione w jedną ścieżkę nadrukowaną na grzbiecie dłoni, z minimalnymi wzorami na opuszkach palców również dobrze wyglądają. Te jadły bardzo atrakcyjnie i pasowały do ​​wszystkich rodzajów okazji.

7. Odważny geometryczny wzór Mehndi na festiwal Navratri:

Odważny geometryczny wzór Mehndi na festiwal Navratri

Odważne geometryczne wzory mehndi narysowane z wyraźnymi przestrzeniami i minimalnym wypełnieniem zajmują naprawdę mniej czasu. Można rysować wzory kwiatowe, a także geometryczne kształty.

8. Z miłości do sztuki Mehandi:

Z miłości do sztuki Mehandi

Serce jest narysowane do połowy na obu rękach i łączenie kończy to samo. Ten wyjątkowy wzór henny wygląda schludnie i wcale nie jest wypchany. Możesz to nosić również na specjalne imprezy i funkcje.

9. Wypełnianie projektu Chakra Mehendi do świętowania Navratri:

Wypełnianie projektu Chakra Mehendi na celebrację Navratri

Ten projekt ma odważne obszary wypełnione misternie swirlymi wzorami. Kropki, kółka i wiry wyglądają bardzo delikatnie i elegancko.

Mehendi jest nie tylko dla panny młodej. Jest dla wszystkich niesamowitych kobiet, zarówno młodych, jak i starszych, wszystkich, którzy chcą celebrować życie. Dodatkowo bogata kultura Indii jest silnie zobrazowana przez Mehendi. Istnieją różne style i wzory, którymi możesz się afiszować. Tym razem wypróbuj jeden z tych specjalnych projektów mehndi Navratri.