Mehndi jest bardzo skomplikowaną i najlepszą sztuką, która przez lata ewoluowała w krajach azjatyckich i perskich, a także jest znana wśród wszystkich religii prawie na każdą okazję. Z biegiem lat pojawiły się różne style i wzory, takie jak brokat, arabski, tradycyjny, współczesny itp. Między innymi styl Bombajski Mehndi jest jednym z najlepszych. Ten styl nie jest tak naprawdę niczyim prawem autorskim, ale sam styl jest określany jako styl Bombay Mehndi. Jest to bardzo popularne i poszukiwane.

Bombajski styl Mehndi wzory

Bombay Mehandi wzory ze zdjęciami:

Poniżej znajdują się niektóre ze słynnych wzorów mehndi w stylu Bombaju ze zdjęciami, które nadają się na wszelkiego rodzaju okazje i przyjęcia weselne ze wszystkimi rodzajami sukienek.

1. Wzory Bombay Mehandi w kształcie serca:

Wzory Bombay Mehandi w kształcie serca

Ten prosty projekt Bombay mehandi to mieszanka nowoczesności i tradycji. Wzór na pół dłoni jest wykonany jak półksiężyc skierowany do wewnątrz, aby stworzyć serce, podczas gdy łączysz obie ręce obok siebie. Poza tym projekt rozciągający się w kierunku nadgarstka jest również tak skomplikowany i drobny oraz wypełniony z taką precyzją.

2. Kolorowe wzory Bombay Mehendi dla dziewczynek:

Kolorowe wzory Bombay Mehendi dla dziewczynek

Jest to wzór z motywem bombajowym z zastosowaniem motywów kwiatowych miejscami. Użycie błyszczyków czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym i jest idealną sztuką Mehndi w stylu imprezowym. Możesz po prostu kołysać się dzięki temu kolorowemu wzornictwu mehandi. Jest to jeden z najlepszych wzorów mehndi w stylu bombajskim na dłonie w różnych kolorach, które nadają się również do ceremonii zaręczynowych.

3. Projekt Bombay Mehendi w stylu arabskim:

Arabski styl Bombay Mehendi Design

Wzór bombay mehendi oparty jest na półksiężycu i dlatego znajduje się tylko na połowie dłoni. To przedstawia księżyc na Eid, a tym samym to symbolizuje. Możesz nosić ten projekt mehndi na wszystkie okazje i funkcje.

4. Wzory dla nowożeńców Bombay Mehndi:

Wzory dla nowożeńców Bombay Mehndi

Jest to piękna figura w stylu mehndi „dulha-dulhan” i jest idealna dla przyszłej panny młodej. Symbol wspólnoty miłości i uczucia. Sztuka jest wykonana z tak wieloma specyfikacjami, od biżuterii dziewczyny po specyfikację w ich ubraniach, i jest wykonana z dużą finezją i przedstawia tylko kreatywność i pasję sztuki.

5. Bombay Mehandi Design na nogi:

Bombay Mehandi Design na nogi

W tym stylu bombay mehndi praca z pawiem i więzieniem jest interesująca i będzie wyglądać bardzo dobrze na kimś z pełnymi nogami. Może to nie pasować do smukłych nóg, ponieważ projekt wymaga dużo miejsca. To z pewnością wymaga cierpliwości.

6. Pawie pióro Bombaj Mehndi Projekt:

Pawie pióro Bombaj Mehndi Design

Ten projekt mehndi w stylu Bombaju jest przeznaczony dla ptaków miłosnych i opiera się na motywie pawia jako symbolu miłości – więc jest to bardzo pożądane podczas walentynek, aby zaimponować partnerowi.

7. Gruby Dark Bombay Mehndi Design:

Gruby ciemny Bombay Mehndi Design

Ten projekt mehndi w stylu bombay to po prostu piękna kreatywność artysty. Wzór motywu unikalny sam w sobie i z tak wieloma zawiłościami. Chociaż między dwiema postaciami jest przestrzeń, ale nadal wygląda na tak ciężką. Ten wzór mehendi może być odpowiedni dla długich dłoni, ponieważ wzór ma różne odstępy między nimi.

8. Bombay Mehandi Design dla rąk:

Bombay Mehandi Design dla rąk

Ten piękny wzór mehndi jest dla panny młodej podczas ceremonii ślubnej. Praca z siateczki z kwiatami i półokrągłymi wzorami jest pięknie przedstawiona, co czyni ją tak atrakcyjną dzięki skomplikowanym wzorom wypełnionym.

9. Tradycyjny projekt Bombay Mehendi:

Bombaj Mehendi projekt

Ten wzór mehendi jest tak tradycyjny, a jednocześnie tak atrakcyjny, że pasuje do szczupłych dłoni. Ponieważ jest wystarczająco dużo miejsca między wzorami na obszarze nadgarstka a wzorami na opuszkach palców, podkreśla to piękno samego wzoru.