Wzory Mehndi są dostępne w różnych wzorach, które obejmują wzory mango, wzory liści, wzory pawi itp. Jednak między innymi projekt tikki mehndi jest uważany za pochodzenie wzorów mehndi. Bez wątpienia projekt jest dość tradycyjny, nadal jest lubiany przez dziewczyny i panie, ponieważ dają proste, ale eleganckie wzory do noszenia.

Najnowsze i popularne projekty Gol Tikka Mehndi

Stylowe i piękne wzory Gol Tikka Mehndi ze zdjęciami:

Oto urocza kolekcja projektów tikka mehndi, która może uchwycić twoje serce na jeden widok.

1. Powrót kwiatowy Mehndi:

Powrót kwiatowy Mehndi

Jednym z popularnych wzorów w projektach gol tikka mehndi jest ten, który tworzy wzór kwiatu. Projekt powstaje poprzez łączenie różnych kropek o różnych rozmiarach. Podobny wygląd mają również koniuszki palców. Ten rodzaj mehndi preferowany przez te młode dziewczyny, które uwielbiają projektować w prosty sposób, ale chwytliwy wygląd.

2. Tikka w stylu arabskim Mehndi:

Tikka w stylu arabskim Mehndi

Wzory Gol tikki mehndi wykonane z akcentem arabskich wzorów dają wspaniały wzór. Mehndi jest podobny do pakującej rośliny pnącza w różnych kształtach tworzących wzory.

3. Mehndi Payal Design dla nóg:

Mehndi Payal Projekt dla nóg

Chcesz mieć na nogach motyw payal charm! Projekty Mehndi tikki z pewnością dadzą ci najlepszy. Mehndi zawiera urok dużego kwiatu pośrodku z dzwonkiem zaprojektowanym wokół stóp.

4. Projekt Mehndi w kształcie oczu:

Kształt oczu Mehndi Design

Unikalny wzór tikki mehndi design wykonany za pomocą kilku ciemnych tikka ma kształt oka, aby był piękniejszy. Projekt składa się z różnych wzorów, które łączą się, tworząc kwiatowy wzór.

5. Rajasthani Bridal Mehndi:

Rajasthani Bridal Mehndi

Wzory Rajasthani mehndi tikka są dość modne wśród narzeczonych, ponieważ dają małe i pełne ręcznie wzory. Wykonane z cienkiego stożka i podszewki, dłonie, dłoń i palce są wypełnione podobnymi wzorami, aby nadać olśniewający wygląd. Pomaga przyciągnąć uwagę podczas ceremonii ślubnej.

6. Zaangażowanie Mehndi Projekt:

Zaręczyny Mehndi Design

Wzór, który można wykorzystać podczas ceremonii zaręczynowych, jest wykonany przy użyciu mehndi tikka, nadając kształty takiemu jak okrągły kwiat, paw i bransoletka. Mehndi daje elementarny projekt z podobnymi końcówkami palców. Ten jeden wzór to klasyczny wzór, który nadaje wykończeniu wygląd z odpowiednią strukturą.

7. Tradycyjny projekt Mehndi:

Tradycyjny projekt Mehndi

Chcesz nadać swoim dłoniom tradycyjny wygląd! Oto wzór wykonany z połączenia kwiatów i pasków tworzących siatkę. Konstrukcja nadaje dłoniom cieniowany efekt kolorystyczny. Ten ma małą ciemną i grubą konstrukcję, która preferuje wszelkie tradycyjne funkcje.

8. Czarny z czerwonym wzorem Mehndi:

Czarny z czerwonym wzorem Mehndi

Czerń i czerwień dają wspaniałe projekty mehndi tikka 2020. Mehndi jest nakładany za pomocą dwóch kolorów, w których czarny służy do tworzenia granic, a czerwony służy do wypełniania drobnych wzorów i ciemnych obszarów. Tego rodzaju projekty są obecnie w nadchodzących trendach.

9. Projekt biżuterii Mehndi:

Projektowanie biżuterii Mehndi

Dziewczyny używają teraz wzorów tikka mehndi do tworzenia wzorów biżuterii na rękach. Podobny wzór jest wykonany z tyłu dłoni, z okrągłym kwiatem jako bransoletką i połączonymi z nim różnymi pierścieniami z kwiatami w kropki.

Popularne projekty mehndi tikka realizowane w dzisiejszych czasach to projekt tikka w stylu bransoletek, okrągły arabski czarny mehndi, wzory kwiatowe, wzory krzyżowe, liściaste wzornictwo tikka, okrągły projekt eid tikka i wiele innych. Tworząc takie projekty dla panien młodych, do projektu dodaje się również brokaty, aby był bardziej zachwycający.