Kiedy powiesz, aby wybrać projekty Mehndi, otrzymasz wiele różnych typów, takich jak arabski, tradycyjny, indo-zachodni, mughlai, prosty Tikka Mehndi i wiele innych. Wśród nich, ostatnio popularna nazwa to afrykańskie wzory heena. Są bardzo inspirowane tradycyjnymi indyjskimi wzorami i dają zarówno skomplikowane, jak i złożone rzeźbione wzory.

Piękne afrykańskie wzory Mehndi ze zdjęciami

Najnowsze i tradycyjne afrykańskie wzory Mehndi dla kobiet:

Oto niektóre z najczęściej wybieranych wzorów afrykańskiej henny, które doprowadziłyby Cię do szaleństwa podczas wyboru.

1. Projekt Mehandi z Afryki Zachodniej:

Projekt Mehandi w Afryce Zachodniej

Projekt w regionie Afryki Zachodniej zawiera projekty, które są ciemne i odważne. Wzór jest wykonany z prostych, zakrzywionych sznurków z tyłu, z kropkowanymi wzorami po drugiej stronie linii. Otrzymasz ten typ projektu na jednej lub obu rękach; zdobądź ten gruby wzór na następną okazję.

2. Projekt pół ręki Mehndi:

Pół ręki Mehndi Design

Afrykański wzór henny, który skradł serca kobiet, jest wykonany tylko na połowie dłoni. Jest wypełniony krętymi dużymi wzorami i wypełniony drobnymi wzorami, które nadają wygląd kwiatowym z kropkowaną obwódką. Ten projekt wykonany przez kreatywny umysł, możesz spersonalizować motyw według własnego wyboru.

3. Nigeryjski projekt Mehndi:

Nigeryjski projekt Mehndi

Ten rodzaj afrykańskiej sztuki henny jest powszechnie obserwowany, dając wzory płomieni, okręgów i tradycyjnych wzorów plemiennych. Zwykle chwytają boki nóg i dłoni, aby nadać bransoletkę lub projekt payal. Jeśli kolor skóry dziewczyny jest średni i wygląda dobrze na funkcje lub imprezy, to ten z pewnością jest pięknym projektem.

4. Geometryczny projekt Mehndi:

Geometryczny afrykański projekt Mehndi

Geometryczne wzory były głównymi wzorami używanymi do robienia mehndi na dłoniach panny młodej. Projektowi mogą towarzyszyć również inne wzory, takie jak kropki, serca, kwiaty i wiele innych. Wygląda to na mieszaną kreatywność typu wzorcowego.

5. Kulturowy projekt Mehndi:

Kulturalne projektowanie Mehndi

Afrykańskie projekty mehndi na ręce, gdy otrzymają kulturowy akcent, najlepiej nadają się do wykonywania funkcji duchowych lub kulturowych. Projekt wykonany jest z różnych doniczek, motywów kwiatowych i innych drobnych wzorów, aby nadać mu uroku. Taki projekt wykonany przez dziewczęta uczęszczające do college’u podczas ich funkcji studenckich lub uroczystości.

6. Etiopski projekt Mehndi:

Etiopski projekt Mehndi

Etiopskie projekty w afrykańskim mehndi są dość podobne do indyjskich projektów mehndi. Wykonane z mieszanki wzorów geometrycznych, drobnych wypełnień, wzorów pawich i wielu innych, nadają dłoniom niesamowity kolor.

7. Prosty afrykański Mehendi:

Prosty afrykański mehendi

Proste afrykańskie wzory henny ozdobione diamentowymi wdziękami sprawiają, że mehndi wygląda bardziej zachwycająco. Projekt wykonany jest z różnych liści, przypominających pociągnięcia tworzące pasek jak na tylnej stronie. Wypróbuj ten prosty projekt na codzienny dzień.

8. Afrykańska biżuteria Mehndi:

Afrykańska Biżuteria Mehndi

Afrykański projekt mehndi, który daje wgląd w starożytny projekt biżuterii w plemiennym obszarze Afryki, to afrykański projekt biżuterii. Wykonany przy użyciu różnych kształtów geometrycznych i innych wzorów, zapewnia pełne pokrycie dłoni z wzorem pierścienia środkowego palca.

9. Afrykański projekt dla nowożeńców Mehndi:

Afrykański projekt dla nowożeńców Mehndi

Podobnie jak inne typy mehndi mają kwiatowe wzory, afrykańskie wzory mają również przebłysk podobnych wzorów. Wykonane z grubych lamówek mehndi i maleńkich wypełnień, idealnie nadają się do ozdabiania rąk i nóg panny młodej.

Afrykańskie wzory henny składają się z wzorów takich jak geometryczne kształty, kropki, linie, kwadraty itp., które są dość proste do narysowania. Ich projekty na ogół pokrywają dłonie, ramiona, stopy i dłonie podobnie jak siatka.