Bangalore jest jednym z najfajniejszych miejsc i jest znane zarówno z tradycyjnego, jak i nowoczesnego życia, kiedy przychodzi na każdą okazję, ludzie woleliby się bardzo dobrze ubrać i chcieliby nadać innym wygląd swoim dłoniom i nogom za pomocą nowoczesnych i tradycyjnych wzorów mehendi. W Bangalore jest wielu wyszkolonych i profesjonalnych artystów mehendi, którzy mają doświadczenie w projektowaniu mehendi od dziesięcioleci.

Artyści Mehndi w Bangalore

Najlepsi artyści Mehndi w Bangalore:

1. Raj Mehndi wzory:

Artyści Mehndi w Bangalore

Raj jest znany ze swoich wyjątkowych projektów Mehandi. Posiada niezwykły talent i słynie z Zardosi Mehndi. Jest jednym z najbardziej znanych artystów w Bangalore, który jest doskonały w wykonywaniu wszelkiego rodzaju projektów mehendi. Jego podopieczne będą przystępne dla obu rąk.

2. Daffodils Studio Artyści Mehndi wzory:

Daffodils Studio Mehndi wzory

Daffodils Studio to oczywisty wybór, jeśli chodzi o wesela. Ich zespół ekspertów od projektów mehendi jest biegły w nazywaniu właściwej sztuki henny. Zarezerwuj je na uroczystości ślubne; robią też sesje przedślubne i poślubne. Niech najpiękniejsza okazja w życiu zostanie uchwycona w najpiękniejszy sposób.

3. Artysta Seema Bridal Mehndi w Bangalore:

Seema Bridal Mehndi artysta w Bangalore

Seema mehandi łatwo uchodzi za jedno z najpopularniejszych centrów projektowych w Bangalore. Unikalne wzory są dostępne do wyboru na każdą okazję, co jest jednym z głównych powodów, dla których jest to hit wśród klienteli. Są najlepsi w zapewnianiu terminowej obsługi, najlepszej jakości przy optymalnych kosztach.

4. Projektant Pushpa Mehndi w Bangalore:

Pushpa Mehndi Projektant w Bangalore

Wzory Mehendi Pushpa to zupełnie nowy poziom, ponieważ jest to zabójcze połączenie zarówno nowoczesnej, jak i ortodoksyjnej sztuki henny. Z biegiem czasu ich usługi trafiły do ​​​​albumów rodzinnych wielu klientów na imprezy, od imprez po zaręczyny i śluby Mehendi. Przynoszą klientom to, co najlepsze.

5. Prem – słynny artysta Mehndi w Bangalore:

Prem - słynny artysta Mehndi w Bangalore

Mimo że jego dziwaczne imię wystarczy, aby przyciągnąć klientów, jego talent Zardosi jest równie niezwykły. Jego zarzuty są całkiem rozsądne i jest jednym z najbardziej preferowanych artystów ślubnych dla Mehandiego w Bangalore. Będzie również w kontakcie z klientami, aby sprawdzić jakość, wydajność i obsługę.

6. Nikhil Mehendi Projektant w Bangalore:

Nikhil Mehendi Projektant w Bangalore

Jeśli istnieje artysta, na którym można polegać, to Nikhil i jego projekty mehendi są miejscem, w którym kontynuuje swoją wydajną twórczość. Od wzorów kwiatowych po wzory pawi, jest niewątpliwie popularnym artystą mehendi wśród wszystkich; zapewnia dedykowaną obsługę z uczciwym i bezpośrednim podejściem do swoich klientów.

7. Wzory Afsha Kohetur Mehndi:

Afsha Kohetur Mehndi wzory

Afsha jest znana ze swojego asortymentu klientów i uczciwych cen zarówno dla ludzi wysokiej klasy, jak i klientów z klasy średniej. Mają specjalnie wyszkolony personel, który wykonuje wszelkiego rodzaju projekty mehandi. Specjalizuje się w sztuce henny ślubnej, indyjskiej, arabskiej, plemiennej i nowoczesnej. Ona przoduje we wszelkiego rodzaju projektach, chociaż jest raczej znana z tego, że jest najwyższej klasy artystką ślubną Mehendi w Bangalore.

8. Artysta Kadambari Mehndi Bangalore:

Kadambari Mehndi wzory

Kadambari jest profesjonalną artystką henny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w swojej torbie, ona i jej zespół mają innowacyjne metody i nigdy nie boją się eksperymentować, jeśli chodzi o tradycyjne projekty Bangalore Mehndi. Zarówno miejskie, jak i współczesne style odpowiadają potrzebom klientów.

9. Wzory Haripriya Sushmita Mehndi:

Haripriya Sushmita Mehndi wzory

Haripriya jest jedną z diw Zardosi; jest artystką ślubną, która wymyśla unikalne projekty dla swoich klientów, którzy polegają na niej, aby stworzyć idealną grafikę na swoich rękach i nogach. Jej niesamowita kreatywność w połączeniu z jej zdolnościami, wzory henny zadziwiają ludzi w Bangalore, czyniąc ją nową rówieśniczką starych, uznanych artystów.

Wniosek:

Bangalore to miasto ciepłe sercem. Tutejsze kobiety w każdym wieku uwielbiają Mehndi, dlatego tradycją jest ozdabianie dłoni i stóp tak perfekcyjnie, jak to tylko możliwe. Wszyscy wyżej wymienieni dobrzy artyści mehendi w Bangalore oczarowali swoich klientów swoim wzorowym talentem i mają ogromną bazę klientów, którzy ręczą za swoją pracę, a wszyscy są dobrze wyszkolonymi profesjonalnymi artystami mehndi w Bangalore.