Sztuka Mehndi jest określana jako henna lub Mehndi. Indyjskie wesela są niekompletne bez ceremonii mehandi, a rytuały ceremonii mehendi są przestrzegane w każdej części kraju, gdzie ręce panny młodej są ozdobione pięknym czerwonym kolorem mehndi.

Podczas tych świątecznych lub weselnych okazji na rękach panny młodej wykonywane są głównie tradycyjne indyjskie wzory. Henna jest naturalnym koncentratem i jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry. Jest wielu artystów mehandi, którzy są specjalnie przeszkoleni w projektowaniu mehendi. Oto 9 najlepszych artystów mehndi w Chennai wraz z ich adresem i numerem kontaktowym.

Popularni artyści Mehndi w Chennai

Znani i najlepsi artyści Mehendi w Chennai:

Spójrzmy na 9 najlepszych projektantów mehndi w chennai.

1. Sztuka Ayeshy Mehndi:

Projektanci Mehndi w Chennai

Niewątpliwie jest jedną z najlepszych artystek mehndi dla nowożeńców w Chennai; Ayesha przez cały rok ustawia ludzi w kolejce, aby wykonać od niej projekty mehandi. Wyznaczyła około piętnastu dobrze wyszkolonych artystów mehndi. Chociaż drogie, ich style są powszechne, a projekty będą wyjątkowe.

Adres: Gujji Naicken 2nd Cross St, Anna Nagar East, Chennai, Tamil Nadu 600104

Telefon: 098404 11426

2. Projektant Subha Mangala Mehndi w Chennai:

Subha Mangala

Subhamangala jest jedną z wiodących artystek mehndi. Jej organizator ślubów oferuje informacje online i szczegóły dotyczące ceremonii Mehandi, a także zapewnia Bollywood Mehendi Artist, która zdobiła ręce pięknych kobiet. Wystarczy wybrać datę ślubu, a resztą zajmie się grupa Subha.

Adres: NO 17, Parter, Kompleks Vairams No India, 112, Sir Thyagaraya Road, T Nagar, Chennai, Tamil Nadu 600017

Telefon: 044 4202 4041

3. Manisha Modi Najlepszy artysta Mehndi:

Manisha Modi

Znana jest z szybkiego zwrotu i oryginalności, prace artystyczne Manishy Modi są nieporównywalne, jeśli chodzi o projekty Mehendi w Chennai. Większość narzeczonych i kobiet w każdym wieku chwali jej pracę. Jej specjalnością są style arabskie, hiramoti, radżastańskie, bombajskie i jaipuri Henna.

Adres: 869, Poonamallee High Road, B-25, wieże PA, Kilpauk, Chennai-600010.

Telefon: 044 2640 3766

4. Shingar Bridal Mehendi Artist w chennai:

Shingar Bridal Mehendi

Shingar jest dobrze znana ze swoich pomysłowych i kreatywnych projektów, ta artystka Mehendi z Chennai wykorzystuje całą naturalną hennę, tak świeżą, jak to tylko możliwe. Mają różne style wzorów mehndi dla nowożeńców, ceny są umieszczane rozsądnie, a projekty mogą być wybrane przez klienta zgodnie z jego wymaganiami.

Adres: 18/45, ulica Thakkar, w pobliżu sklepów New Saravana, Purasawalkam, Chennai, Tamil Nadu 600007

Telefon: 098405 74443

5. Rajeswari Najlepszy artysta Mehndi w Chennai:

Rajeswari mehndi sztuka

Pasją Rajeswari są projekty mehandi i ma 10-letnie doświadczenie w wazonie. Za każdym razem wykonuje dla swoich klientów inne i niepowtarzalne projekty i zapewnia, że ​​są w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni z jej projektów. Świadczą usługi przy drzwiach w całym Chennai, a także wychodzą ze stacji w Tamil Nadu.

Adres: #4, Praveen Flats B-8, Gandhi Street, Chitlapakkam, Chennai – 600064

Telefon: +91 44 33267228

6. Priya Mehendi Projektant w Chennai:

Priya Mehendi

Priya Srinivasan jest profesjonalnym projektantem mehndi oferującym usługi w Chennai; wykracza poza to, aby jej usługi były dobrze odbierane przez jej klientów. Od ceremonii ślubnych po przyjęcia i urodziny o tematyce etnicznej, wszystko ma swój własny zestaw zacisznego projektu, a jej projekty mehandi będą oparte na gustach klientów.

Adres: #17, FE, 2. blok, mieszkania Arti Rajalakshmi, Ambattur Old Township Road, Chennai, Tamil Nadu 600053

Telefon:099403 72990

7. Sztuka Anithy Mehndi:

Sztuka Anithy Mehndi

Anitha za każdym razem woli dawać swoim klientom niepowtarzalne projekty; nie powtarza projektów. Jest jedną z najlepszych profesjonalnych projektantów mehendi w chennai. Jej złożone projekty sprawiają, że impreza z henną jest wspanialsza niż kiedykolwiek. Łatwo zebrać pochwały, jej podopieczni mieszczą się w budżecie.

Adres: nr 9/18 120, Mint Street, Ibrahim Street, Sowcarpet, Chennai, 600079.

Telefon: +91 – 9884288457, 9445336110

8. Sztuka Shrinivasa Mehndi:

Shrinivas Mehndi Sztuka

Shrinivas jest profesjonalnym artystą mehndi od około 20 lat; sztukę henny zaczął w wieku 9 lat. Wiele celebrytów, gdy odwiedzają Chennai, nie przegapi, aby zrobić od niego sztukę mehandi. Jego podopieczni będą mieli nieco większy zasięg, ale jego obsługa klientów po prostu wszystkich zahipnotyzuje.

Adres: 2, T P Koil Street, Triplicane, Chennai, Tamil Nadu 600005

Telefon:099403 72990

9. Artysta Sneha Jain Mehandi w Chennai:

Sneha Jain mehndi

Sneha jest raczej nowa na rynku i dlatego wprowadza innowacje jak żadne inne. Jest ekspertem zarówno w sztuce nowoczesnej, jak i konwencjonalnej henny. Mówi, że stosowanie mehandi to nie tylko praca; to sztuka, która potrzebuje czasu i poświęcenia, aby dać perfekcyjny projekt mehndi i sprawić, by klientka była zadowolona z jej innowacyjnych projektów.

Telefon: 9940218210

Wniosek:

Samo miasto Chennai jest bogate w swoje tradycje i rytuały, zwłaszcza jeśli chodzi o ślub i ceremonię mehendi, wolą, aby wszystko było idealne. Tak więc wszyscy wyżej wymienieni profesjonalni artyści mehndi w Chennai spełnią swoje marzenie dzięki swoim unikalnym, innowacyjnym i kreatywnym projektom, które pomogą podkreślić tę etyczną kulturę i pozwolą zasiąść na tronie uwielbienia do końca.