Mehendi Artist w Jaipur przynosi najbardziej kreatywnych projektantów, którzy potrafią doskonale wyrzeźbić piękne projekty mehendi. Jaipuri mehandi stało się integralną częścią tradycji. Nikt nie wyobraża sobie indyjskiej panny młodej bez Mehandi.

Ceremonia Mehandi stała się bardzo sławna w porównaniu z wcześniejszymi dniami. W rzeczywistości niektóre rodziny będą miały nawet specjalną sesję zdjęciową dla swojej funkcji mehendi z doświadczonym i profesjonalnym artystą Mehndi w Jaipur.

Nigdy nie jest daleko od ozdabiania rąk ulubionymi wzorami mehandi. Dla tych, którzy wciąż fantazjują o projektach Adorable Jaipur Mehndi, oto najlepsi projektanci mehndi na liście z ich adresem w Jaipur.

Artyści Mehndi w Jaipur

9 czołowych projektantów Mehndi w Jaipur:

1. Rakesh – artysta Mehndi:

Rakesh - Mehndi Artist

Wśród licznych mehandi sztuki ślubnej Jaipuri, Rakesh Mehendi ma szczególne uznanie. Położony w słynnej Gopalpurze, jest profesjonalnym i pełnym pasji projektantem mehendi. Daje pierwszeństwo swoim klientom i woli zapewniać najlepszą obsługę w historii, oferuje również wiele stylów pakietów ślubnych.

Adres: Gopalpura Buypass, w pobliżu drogi Riddhi-Siddhi, Gopalpura, Jaipur, Radżastan 302018

2. Reena – projektant Mehndi:

Reena - Mehndi Projektant

Reena wykonuje bezbłędną sztukę mehendi ślubnych i jest jednym z wiodących projektantów mehandi w stanie Radżastan. Reena jest poszukiwaną artystką mehndi, a jej umiejętności znane są ze zwyczajowych projektów mehndi. Jest bardzo popularna dzięki swoim niestandardowym projektom ślubnym Mehndi Jaipuri.

Adres: 97, Himmat Nagar, Gopalpura, Tonk Road, Jaipur-302018

3. Anil – Jaipuri Mehndi Designs for Hands:

Anil - Jaipuri Mehndi wzory na ręce

Anil ma siedzibę w Malviya Nagar i mając doświadczenie w projektach mehndi od ponad dziesięciu lat, jest jednym ze słynnych artystów mehndi w Jaipur. Wykorzystują swoje umiejętności jako artysta i odpowiednio stosują ślubne mehandi, które się wyróżniają. Oferują niedrogie pakiety z najnowszymi wzorami mehandi.

Adres: Crystal court, Malviya Nagar, Jaipur-302017, naprzeciwko Pizza Hut.

4. Wzory SK Mehandi:

SK Mehandi wzory

SK Mehandi Art zapewnia niepowtarzalne wzory dzięki swojej umiejętności twórczej i kilkuletniemu doświadczeniu. Upewnią się, że wszyscy wstaną i zwrócą uwagę na projekt panny młodej mehndi. Oferują wiele stylów pakietów ślubnych, które obejmują typowy styl bohra i inne regionalne style wzorów mehendi.

Adres: Link Road, MI Road, Bapu Bazar, Jaipur – 302141

5. Artysta Shalu Mehandi:

Artysta Shalu Mehandi

Shalu jest profesjonalnym i pełnym pasji projektantem mehandi mieszkającym w Jaipur. Możesz wybrać dowolny z tradycyjnych wzorów ślubnych, współczesnych lub indyjskich; upiększy rękę swoją grafiką. Spełniają wszystkie oczekiwania i rzeźbią wyobraźnię na dłoniach i stopach.

Adres: nr H39, Sodala, Jaipur – 302019

6. Hema – projektant Mehndi:

Sztuka Hema Mehndi

Hema znana jest ze swoich spersonalizowanych projektów. Nie wierzy w robienie kwiatów i liści. Dla niej Mehandi to sposób na wyrażenie emocji i myśli panny młodej. Jeśli ktoś szuka kreatywnego i niepowtarzalnego projektu na nadchodzący sezon ślubny, Hema będzie najlepszym artystą mehndi w Jaipur.

Adres: nr 8, Durgapura, Jaipur – 302018r.

7. Bheemraj – Sztuka Mehandi:

Bheemraj - Mehandi Art

Bheemraj jest projektantem Mehndi Jaipuri i jest znany ze swoich spersonalizowanych projektów. Oferują niedrogie pakiety z wysokiej klasy wzorami mehendi dla rąk i nóg. Pro na weselach i festiwalach musi być tam, aby ceremonia Mehndi była zdecydowanie warta wypróbowania.

Adres: Link Road, w pobliżu rezydencji Saraogi, Jaipur: 302003

8. Rajendra – artysta Mehandi:

Sztuka Rajendry Mehandi

Rajendra jest ślubnym artystą mehndi w Jaipur. Wystarczy opisać jaki projekt i motyw jaki szuka panna młoda, a resztą zajmie się Rajendra i zespół. Zapewnią wyjątkowe projekty mehendi, które wszyscy zaczną komplementować projekt.

Adres: Kompleks Słońca i Księżyca, Szpital Soni, Sikar Road, Jaipur: 302039

9. Komal – artysta Mehandi:

Komal - artysta Mehandi

Wśród wszystkich artystów Komal ma swoje szczególne uznanie w Jaipur, jeśli chodzi o projekty Mehandi. Ich projekty wychodzą intuicyjnie ze zróżnicowaną wyobraźnią bez odniesienia do książek. Komal oferuje specjalne usługi dodatkowe na wesela i inne festiwale.

Adres: Działka nr 9, naprzeciwko Alankar Mahila Girls College, Jaipur: 302021

Wniosek:

Żaden indyjski ślub nie jest kompletny bez mehandi. Jest bardzo znany również w Radżastanie. Wszyscy profesjonalni artyści oferują ekskluzywne projekty jaipuri mehandi, a poza egzotycznymi projektami mehandi sztuka z pewnością sprawi, że wszyscy wstaną i zwrócą uwagę na pannę młodą.