Bisha Mistry jest znaną i wykwalifikowaną artystką mehendi i ma zapał do swojej sztuki, co prowadzi do kreatywności. Niezależnie od tego, czy chce się projekt tradycyjny, czy współczesny, jest dobra w sugerowaniu projektów opartych na okazjach. Wzory Bisha Mistry Mehndi różnią się od zwykłego tradycyjnego wzornictwa. Inspirujące projekty Bishy mówią o jej talencie twórczym.

Wzory Mehndi Bisha Mistry

Bisha mistry wykorzystuje również kamienie szlachetne, cyrkonie i biżuterię do swoich projektów, aby nadać elegancki wygląd pannom młodym.

Bisha Mistry Mehndi wzory z obrazami:

9 niesamowitych projektów Bisha Mistry Mehandi na wszystkie rodzaje okazji.

1. Piękne wzory białej henny:

Piękne wzory z białej henny

Ta biała sztuka mehndi sprawi, że zahipnotyzujesz. Do podkreślenia wyglądu użyto brokatu, jednak jest to metaliczna henna. Ten Mehandi znajduje się z tyłu dłoni i będzie pasował do dorastających dziewcząt. Może to być nawet wykorzystane na wesele dla panny młodej, która chce być wyjątkowa.

2. Kwiatowy projekt Mehandi na ręce:

Kwiat Mehandi Design na dłonie

Ten kwiatowy wzór mehendi jest bezprecedensowy. Jest to kwiatowy wzór ze srebrnymi odcieniami, a palce są puste, aby podkreślić wzór dłoni i nadgarstka. Ten projekt może być używany na wspaniałe imprezy. Misterność projektu świadczy o tym, jak z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy.

3. Paw Mehendi Design dla pełnych rąk:

Paw Mehendi Design dla pełnych rąk

Przedstawienie pawia sprawia, że ​​jest tak ozdobiony długą szyją z motywem mango z boku i wypełnioną krzyżowymi liniami i kropkami. Nadgarstek został zaprojektowany z motywem mango i liścia i podkreślony cieniami. Jest to tradycyjny projekt i może być stosowany przez wszystkich. Jej zręczność jest niesamowita.

4. Okrągłe wzory Mehandi dla obu rąk:

Okrągłe wzory Mehandi dla obu rąk

Ta prosta okrągła konstrukcja Mehandi jest idealna zarówno dla dłoni, jak i tyłu dłoni. Palce mają spiralne pociągnięcia, a końcówki są wypełnione mehandi, aby uzyskać bogaty wygląd. Pomiędzy dłonią a palcami trzy kropki są podane jako kwiat, aby podkreślić wzór. Jest to prosty projekt i będzie dobry dla dzieci.

5. Brokatowe i kolorowe wzory Mehandi:

Brokatowe i kolorowe wzory Mehandi

Ten nieskazitelny kolorowy mehandi wygląda bardziej elegancko na dłoniach. Jest to jeden z unikalnych projektów Bisha Mistry Mehndi. Został zaprojektowany z bardzo rzadkim połączeniem złota, różu i błękitu. Niebieskie kamienie są umieszczone na szczelinach, a różowy brokat jest wypełniony na krawędziach. Złoty brokat służy do podkreślenia całego projektu.

6. Czarno-biały kolor Mehendi Design:

Czarno-biały kolor Mehendi Design

Ten oszałamiający arabski wzór jest połączony z czernią i bielą, która zaczyna się od czubka palca i rozciąga się aż do ramienia. Kwiatowe pociągnięcia ze spiralną linią wyglądają prosto, ale elegancko. Szczeliny są podkreślone białym brokatem pomiędzy wzorami. To jeden ze wspaniałych Mehndi autorstwa Bisha Mistry.

7. Piękny projekt Mehndi:

Piękny projekt Mehndi

To wspaniały kwiatowy wzór Mehendi dla każdej współczesnej panny młodej. Podstawowy projekt składa się z kilku motywów kwiatowych, wzorów paisley oraz małych wzorów liściastych i mango. Odcień został umieszczony wewnątrz kwiatów, aby uzyskać zniewalający wygląd tego typu prostych wzorów mehndi.

8. Nowoczesne wzory Mehendi:

Nowoczesne wzory Mehendi

To najnowszy i modny projekt, który przekracza wszelkie wyobrażenia. Ten projekt mehandi jest bardzo prosty, odważny i elegancki. Został zaprojektowany tylko ze spiralami, a końcówki i krawędzie są podkreślone, aby uzyskać oszałamiający wygląd. Ten sam wzór jest używany od początku do czubka środkowego palca, pozostałe palce pozostają puste, aby projekt wyglądał bardziej prosto i wyróżniając się.

9. Bridal Mehndi Design na ślub:

Ślubny projekt Mehndi na ślub

Ten projekt różni się znacznie od innych projektów mehendi dla nowożeńców. Dłoń ma kilka kształtów mango, a kontur jest podkreślony, nadgarstek dłoni jest zaprojektowany w kształcie spirali i pająka z pajęczyną z pozostawieniem luki między wzorami, aby uzyskać absolutnie elegancki wygląd. Palce są podane z małymi listkami i okrągłym wzorem.

Niezależnie od tego, czy jest to współczesny, tradycyjny projekt, czy zupełnie inny styl, Bisha Mistry może dostarczyć najlepsze pomysły i projekty w zależności od okazji. Ta artystka henny dodaje jej kreatywności, dodając kamienie szlachetne i biżuterię. Wszystkie projekty mogą być używane w zależności od okazji i wyboru. Sprawi, że każdy będzie wyglądał bardziej oszałamiająco w swoich tradycyjnych strojach.