Termin monsun jest używany w odniesieniu do fazy deszczowej o sezonowo zmieniającym się wzorcu. Do tego monsunowego prysznica ręce, nogi z najnowszymi wzorami mehendi, w dzisiejszych czasach kobiety nie potrzebują żadnej okazji, aby zastosować mehendi, ponieważ stało się to teraz trendem.

Istnieje wiele odmian i typów w projektach mehndi, które są podzielone na kategorie, takie jak arabskie projekty mehndi, indyjskie projekty mehndi i pakistańskie projekty mehndi. Kobiety zwykle stosują różne wzory wzorów henny lub mehndi na dłoniach i stopach.

Monsoon Mehandi wzory z obrazami

Piękne wzory Mehandi w Monsoon z obrazami:

Tutaj dzisiaj wymyśliliśmy najnowsze projekty monsunowych mehndi 2020 wraz ze zdjęciami, które z pewnością Cię zainspirują.

1. Kwiatowy projekt monsunowy Mehndi:

Wzory monsunowe Mehandi

Ten projekt mehndi jest po prostu fajny jak bryza monsunowa, która ma wzór kwiatowy, liściowy i paisleys. Liście dodały do ​​kwiatów, aby wyglądały piękniej, zaczęły się od palca wskazującego i wykrochmalone do nadgarstka. Płatek o dużych rozmiarach wygląda bardzo jasno na dłoni, jak projekt mehendi.

2. Wzory Grapevine Monsoon Mehandi:

Grapevine Monsoon Mehandi wzory

Wzór tego wzoru jest bardzo długi, będzie idealny dla osób, które mają długie ręce i nogi. Składa się z kwiatów, wzorów paisley i spirali, palce pokryte spiralą i łańcuszkiem z koralików, który wygląda bardzo pięknie. Ten wzór różni się od innych wzorów, dzięki czemu ręka będzie wyglądać wyjątkowo.

3. Wzory Mehendi w Monsoon dla palców:

Mehendi wzory w Monsun dla palców

Wraz ze zmianą czasu i ludzi każdy pozna wyjątkową modę. Mehendi służy do ozdabiania całych dłoni lub nóg. Ale teraz najnowszym trendem jest podkreślanie palców różnymi wzorami wzorów mehandi, istnieje wiele ekskluzywnych wzorów mehandi tylko do ozdabiania palców.

4. Wzory tatuaży z henny na monsun:

Wzory tatuaży z henny na monsun

Dzisiejsze projekty mehendi z dużą ilością przestrzeni są modne, a aby obnosić się z tym trendem, można wypróbować ten oszałamiający pawi wzór mehndi, który ma wiele skomplikowanych kwiatów i pawich piór podkreślonych kropkami wokół niego. Jest to wyjątkowy projekt i będzie odpowiedni na wszystkie okazje.

5. Wielokolorowe wzory Mehendi w Monsoon:

Wielokolorowe wzory Mehendi w Monsun

Dodaj więcej kolorów do rąk tego monsunu z brokatowymi i kamiennymi wzorami mehandi. Jeden obraz ma kombinację niebieskich i białych kamieni, które są umieszczone w środku kwiatowego wzoru. Drugi obraz miesza różne kolory z kwiatowymi i paisleys i możesz spróbować zmienić kombinację kolorów na podstawie strojów.

6. Wzory monsunowe Mehndi w stylu pawia:

Wzory monsunowe Mehndi w stylu pawia

Być może będzie to najlepszy projekt mehandi na ten monsun. Piękny motyw tańczącej pawiej henny wygląda uroczo, a połączenie kilku motywów kwiatowych i liści jest po prostu oszałamiające. Sztuka mehendi w stylu pawia została zaprojektowana z zawiłym wzorem przez artystę mehndi.

7. Prosty unikalny projekt Mehendi w Monsoon:

Prosty unikalny projekt Mehendi w Monsoon

Okrągłe motywy i symbole reprezentowane w arabskim projekcie Mehndi jako kwiatowe. Kwiaty i spirale ułożone są w określony wzór i mają grube kontury. Najlepsze jest to, że cały wygląd jest bardzo tradycyjny, ale ma nowoczesny akcent, palce mają kwiatowy i kropkowany wzór, aby nadać projektowi elegancki wygląd.

8. Wzory henny ślubnej na monsun:

Mehendi wzory na ślub monsunowy

Mehandi w stylu pawi będzie idealnym wyborem dla panien młodych, ponieważ ma wiele pawi skręconych z piórami, spiralami i wzorem paisleys z kombinacją kwiatów. Aby nadać projektowi całościowy wygląd, słonie zostały umieszczone w przeciwnych kierunkach. To będzie najbardziej atrakcyjny projekt mehndi.

9. Oszałamiające arabskie wzory monsunowe Mehandi:

Oszałamiające arabskie wzory monsunowe Mehandi

Ten rodzaj prostego i modnego wzoru mehndi ma ogromne szaleństwo wśród pań, a ten projekt ma bardzo unikalny wzór z kwiatowym i liściastym wzorem bransoletki skręconym z kropkowanymi kwiatami. Palce podkreślone liniami, małymi listkami i spiralnym wzorem, z pewnością sprawią, że dłoń będzie efektowna i jasna w sezonie monsunowym.

Mehendi będzie dostępny przez cały rok, ale zastosowanie go w Monsoon sprawi, że dłonie będą ciepłe, dzięki czemu będzie wyglądać modniej i kolorowo, więc wypróbuj powyższe, starannie dobrane wzory mehndi. Mehandi jest częścią kultury indyjskiej, która określa okazje, wesela itp. Istnieje szeroka gama optymalnych wzorów henny na monsun.