Czy chcesz, aby Twoja ceremonia Mehndi była wyjątkowa? Pomyśl, żeby zrobić coś innego! Różne religie mają swoje indywidualne ceremonie ślubne; jednak jedną ceremonią ślubną, która jest zwyczajna dla większości wyznawców, jest ceremonia mehendi. Organizuj gry, w których mogą wziąć udział prawie wszyscy Twoi goście i dobrze się bawić. Dlatego być może będziesz musiał zaplanować rozrywkę dla swoich gości. Tutaj podajemy najlepsze wskazówki i sposoby na zabawianie gości podczas ceremonii mehandi wraz z zabawą, która sprawi, że Ty i Twoi goście będą szczęśliwi.

Jak zabawiać gości podczas Mehndi

10 najlepszych sposobów na zabawianie gości podczas ceremonii Mehndi:

1. Idź na poszukiwanie skarbów:

Polowanie na zbieraczy to świetny sposób na rozrywkę dla dzieci, nawet podczas robienia zdjęć. Umieść listę rzeczy na stole dla dzieci, które muszą odkryć, w przeciwnym razie odpowiedz na pytania dotyczące (na przykład, ile poziomów ma tort weselny? Możesz dostarczyć słodycze zwycięskim dzieciom, w przeciwnym razie gotowe torebki imprezowe.

2. Szczęśliwego zanurzenia:

Jako substytut weselnych przysług, dlaczego nie mieć szczęśliwego dipboxa? Możesz mieć podzielone dla dzieci i dorosłych. Zamiast być dostępnym dla przysługi w ich scenerii, dodaje atmosferę podekscytowania i oczekiwania – pozwól, aby twoje przysługi rozbawiły gości weselnych.

3. Uwolnienie motyla:

Szukasz pięknego sposobu na zakończenie uroczystości? Zorganizowanie rozładowania motyla to świetny sposób, aby zatroszczyć się o swoich gości i sprawić, że wszyscy będą się uśmiechać. Kilka par wciąż zawiera pojedyncze akcenty, podobne do życia znaczącej piosenki, w przeciwnym razie analiza ulubionego wiersza wcześniej niż w trakcie wydania, w ten sposób stają się twórcze.

4. Gry karnawałowe:

Gośćmi będzie rodzina i przyjaciele, którzy być może nie poznali się wcześniej. Po kolacji i przemówieniach, w przeciwnym razie między ceremonią a przyjęciem, zaoferuj ludziom zabawne zachowanie, które jest interaktywne i integracyjne. Te metody, które Twoi goście mogą mieszać z innymi, a ponadto zapewniają wyjątkowo wygodne podejście do osób, których mogą nie rozpoznać.

5. Fotobudka:

Oprócz dobrej zabawy dla gości w każdym wieku, fotobudka jest również świetnym sposobem na zaprezentowanie swojego motywu i osobowości. Na przykład nasi kochający sporty śnieżne przyjaciele mieli ostatnio ślub w zimowej krainie czarów, gdzie fotobudka była w całości zaopatrzona we wszystkich, od snowboardów po czapki zimowe i gogle.

6. Taniec:

Taniec to kolejny raz duża część ceremonii mehndi. Możesz wykorzystać to również jako grę. Możesz poprosić gości, aby tańczyli do rytmu bębnów. Osoby, które nie podążają za rytmem, mogą zostać wykorzenione. Dzięki temu Twoi goście mogą tańczyć i czerpać korzyści z imprezy.

7. Tworzenie projektów:

Podczas gdy dzień jest skokiem, aby zaobserwować nadwyżkę mehendi, lepiej wykorzystaj to. Wykorzystaj dodatkowy mehndi, aby zaprosić swoich gości do spróbowania swoich sił w szkicu mehandi. To może być interesujące, a niektórzy mogą zamieszkać dzięki fantazyjnemu projektowi.

8. Szarady:

Przyjętą grą, która jest ponadto rozgrywana na wielu imprezach, są szarady. Możesz grać w szarady, ponownie dzieląc gości na grupy. Może to być niezwykle doskonała baza rozrywkowa.

9. Konkurs Dhol:

Przeznaczony do bardziej hałaśliwych sytuacji gości, dhol inaczej dholaki grający antagonizm. Możesz zapytać muzyków, których wynająłeś, aby zaoferowali swoje narzędzie do gier. Potem możesz poprosić gości, aby brali udział w uderzaniu się w bębnienie.

10. Gorąca linia apelu muzycznego:

Jednak z DJ-em tworzenie 3-godzinnej listy odtwarzania, którą wszyscy lubią, może być trudne. Świetnym sposobem na uwzględnienie odmiennych gustów w muzyce jest poproszenie gości, aby poprosili o piosenkę oraz wykonawcę na ich RSVP. W przeciwnym razie, jeśli masz witrynę ślubną, sporządź listę życzeń muzycznych.

Źródło obrazu: 1.