Wykonanie dekoracyjnego wzoru może być ciężką pracą. Zwłaszcza jeśli jesteś zapracowaną kobietą, będziesz musiała oderwać się od napiętego codziennego harmonogramu, a następnie włożyć dużo energii i powoli zrobić coś takiego. To zajmuje dużo czasu, a także praktyka, aby to zrobić. Dlatego te, które można zrobić samemu, a także te, które nadają się na imprezę lub wyglądają profesjonalnie, nie są łatwe. Nawet z książkami i samouczkami możesz mieć trudności z samodzielnym zdobyciem podobnych rzeczy. Jest to jeszcze bardziej problematyczne, jeśli nie masz pomocy. Wtedy uzyskanie odpowiedniej dokładności może być jeszcze trudniejszą pracą.

Tutaj możesz tego wszystkiego uniknąć i po prostu kupić i nakleić naklejki. Są one również tymczasowe i nie musisz się martwić, że jeśli mikstura nie zawiera składników ziołowych, Twoja skóra może swędzieć, może pojawić się wysypka lub zaczerwienić się po nałożeniu tego oleju. Niektórzy ludzie mają wrażliwą skórę i swędzą, gdy używają olejków i innych błyszczyków, a nawet jeśli mieszanka nie jest ziołowa lub zawiera chemikalia, aby kolory były bardziej trwałe. Czasami możesz napotkać problemy polegające na tym, że jeśli masz funkcję do uczestniczenia, a następnego dnia noszenie jej do pracy, na uczelnię lub do szkoły może wpędzić cię w kłopoty, zawsze muszą się zastanowić, czy je nosić, czy nie, ponieważ jeśli nosisz go, utrzymuje się co najmniej kilka dni i nie możesz go zdjąć, ponieważ dostaje się do twoich warstw naskórka.

Wspaniałe naklejki Mehandi ze zdjęciami:

Istnieje wiele kolorowych lub naturalnie wyglądających naklejek, które można kupić. Poniżej znajduje się 9 najlepszych naklejek mehandi, które możesz wypróbować.

1. Naklejka Mehndi w kształcie Rakhi:

Naklejka Mehndi w kształcie rakhi

Możesz również uzyskać poziome paski. Te naklejki mehendi w kształcie rakhi są dość popularne i mogą być używane do dekoracji na imprezę. Nadają się również na wszelkiego rodzaju okazje. Przeważnie dzieci są przyciągane do tego typu pasków.

2. Brokatowa naklejka Mehandi z kamieniami:

Brokatowa naklejka Mehandi z kamieniami

Zamiast zwykłych kolorów możesz kupić różne wielokolorowe paski z brokatem i możesz je nosić na imprezy, a także używać ich na nocnej dziewczynie. Te brokatowe naklejki mehndi mogą również mieć kamienie nadreńskie.

3. Naklejki Mehendi w kształcie gwiazdy:

Naklejki Mehendi w kształcie gwiazdy

Dostępne są również pojedyncze wzory, takie jak powyżej, które można wykorzystać na tylnej stronie dłoni. Możesz dodać kilka otaczających go błyskotek, a także dodać kilka kamieni Renu. Ten rodzaj gwiezdnych naklejek mehndi jest łatwo dostępnych na rynku!.

4. Naklejki Mehndi w kolorze czarnym:

Naklejki Mehndi w kolorze czarnym

Możesz kupić paski, które mają na sobie kolekcję naklejek mehandi. Możesz użyć niektórych, a resztę zachować i wykorzystać na inną okazję. Niektóre mogą być również wielokrotnego użytku. Te naklejki są w większości tanie i dość przystępne.

5. Wielokolorowe klasyczne naklejki Mehandi:

Wielokolorowe klasyczne naklejki Mehandi

Bardzo popularne są również paski wielokolorowe. Można je umieścić w różnych punktach. Ten rodzaj różnych naklejek mehndi może zwiększyć Twoje piękno i przyciągnąć innych.

6. Ręcznie Mehendi Naklejka:

Ręcznie Mehendi Naklejka

Czarny, złoty i inne kolory można łatwo znaleźć jak powyżej naklejki mehandi. Są łatwe do noszenia, a czasami mogą być ponownie użyte. Możesz zobaczyć wskazówki i odpowiednio je przyciąć.

7. Najnowsze naklejki Mehndi:

Najnowsze naklejki Mehndi

Złoto i zielono można również kupić jak powyższe naklejki na najnowszy model mehendi. Można je odpowiednio kupić, aby dopasować kolory do swoich ubrań.

8. Tradycyjna naklejka Mehandi:

Tradycyjna naklejka Mehandi

Czerwony i brązowy to najczęstsze kolory tych tradycyjnych naklejek mehandi. Są one bardzo popularne ze względu na swój kolor i dziedzictwo. Mogą je nosić osoby, które mają udział w tradycyjnych spotkaniach.

9. Skomplikowane naklejki Mehendi:

Skomplikowane naklejki Mehendi

Możesz także wydać dodatkowe pieniądze i kupić ciężkie dzieła sztuki, jak powyżej. Te naklejki mehndi po nałożeniu pokryją całą długość i są odpowiednio ukształtowane, aby pasowały do ​​prawie wszystkich kształtów dłoni. Możesz nosić tego typu naklejki mehandi na imprezy. Możesz dodać do nich brokaty z klejem. Można je kupić w specjalnych sklepach.