Imprezowa okazja wymaga przebrania się i wystrojenia się w najbardziej wymyślny sposób. Dla indyjskich kobiet ubieranie się i noszenie sukienki na okazję jest niekompletne bez mehndi. Stanowi jedną z najatrakcyjniejszych biżuterii w dłoni. To odwieczna tradycja, która jest kontynuowana od dawna. Zdecydowanie można to uznać za ulubioną tradycję na każdej imprezowej okazji.

Pomagają wydobyć Twoje piękno to najlepszy sposób. Możesz nosić mehndi nie tylko na rękach, ale także na stopach i nogach. Mają także znaczenie kulturowe w tradycjach Indii. Odgrywa ważną rolę w różnych indyjskich okazjach, czy to ślub, czy Karva Chauth, czy jakiekolwiek inne tego typu okazje. Zapewniamy 9 najlepszych Party Mehndi Designs z obrazami do noszenia na imprezach. Przeglądaj, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Rocking Party Mehndi wzory ze zdjęciami

Niesamowite projekty Mehndi Party z obrazami:

1. Wzory dla nowożeńców Mehendi na imprezę:

Party Mehndi wzory

Jest to najpopularniejsza forma mehndi, jeśli chodzi o wystarczające okazje. Są wypełnione różnorodną gamą wzorów, takich jak kwiaty, pawie, motywy i są bardziej wyszukane. Mają bardzo kreatywny charakter i zawierają najdrobniejsze szczegóły, aby panna młoda wyglądała wyjątkowo w dniu ślubu. Istnieje wiele wzorów dostępnych w tym forte projektu Mehndi. Znalezienie idealnego projektu może być dla Ciebie trudnym zadaniem, ponieważ obfitość tego projektu jest ogromna. Tworzone są w sposób mając na uwadze zainteresowanie panny młodej.

2. Proste arabskie projekty Mehendi na ręce:

Proste arabskie projekty Mehendi na ręce

Podobnie jak indyjskie projekty mehndi składały się z różnych wzorów, arabskie nie. Mają swoje kontury wykonane w sposób dekoracyjny. Te projekty są znacznie prostsze w wykonaniu i są zaprojektowane z grubymi konturami kwiatów, liści i winorośli. Według ostatnich sondaży, arabskie wzory zyskują w dzisiejszych czasach coraz większą popularność. Chociaż są one podobne do indyjskich wzorów, ale ich wzory są różne, a niektóre są bardzo trudne. Ten wzór jest również bardzo popularny na weselach, ponieważ co trzecia kobieta preferuje ten wzór na rękach i nogach. Pięknie prezentują się na okazje dzięki skomplikowanym wzorom kwiatów i płatków.

3. Pakistańskie wzory Mehandi:

Pakistańska Partia Mehandi Wzory

Hipnotyzujące i oszałamiające połączenie arabskiego i indyjskiego designu. Składają się ze skomplikowanych małych projektów, które są wykonane bardzo ostrożnie za pomocą cienkich pociągnięć mehndi. Zawierają kombinację różnych wzorów, takich jak geometryczne, paisley i kwiaty. Są idealne na imprezy takie jak wesela i cuda jako projekty ślubne. Wykonanie takich projektów nie jest łatwe, ponieważ wymagają Twojej największej uwagi i cierpliwości, aby perfekcyjnie wykonać cały projekt. Wykorzystanie kwiatów i misternych niepowtarzalnych wzorów wydobywa piękno Twoich dłoni i stóp.

4. Marokańskie wzory Mehndi na imprezę:

Marokańskie wzory Mehndi na imprezę

Te wzory henny przywołują ich pojawienie się na Bliskim Wschodzie. Składają się z bardziej geometrycznego wzoru, który różni się od wszystkich poprzednich. Ponieważ mają wzór geometryczny, mają niewielkie odstępy między projektami. Nie składają się z wzorów jak kwiaty czy pawie i są zupełnie inne od swoich odpowiedników. Dzięki swoim geometrycznym wzorom stanowią bardzo wyjątkowy efekt na dłoniach i stopach. Wykonane są z grubej warstwy mehndi, która pomaga uzyskać jaśniejszy i głębszy efekt. Są również bardzo preferowane wśród kobiet w każdym wieku.

5. Wzory Mughlai Mehendi na imprezę na rękach:

Mughlai Mehendi wzory na imprezę na rękach

Ten projekt jest tworzony w znacznie bardziej schludny i szczegółowy sposób. Każdej krzywiźnie i lokowi poświęca się jednakową uwagę i wykonuje się je odważnie. Jest to jedna z najstarszych form i zarazem najbardziej tradycyjna. Jest rozpowszechniony od wieków i odcisnął swoje piętno. Projekty Mughlai odsłaniają niektóre części dłoni i dłoni. Pomaga to nadać niepowtarzalny wygląd, który różni się od swoich odpowiedników. Działa jak bardzo popularny projekt, ponieważ składa się z drobnych, skomplikowanych detali.

6. Indo-arabskie wzory Mehandi na imprezę:

Indo-arabskie wzory Mehandi na imprezę

Urocze połączenie indyjskiego i arabskiego stylu sztuki henny. Powstaje za pomocą delikatnych wzorów, które mają charakter tradycyjny, a jednocześnie nadają mu arabskiego sensu. Są one ostatnio bardzo poszukiwane, ponieważ można uzyskać to, co najlepsze z obu światów, włączając te projekty. Są również bardzo preferowane na indyjskich weselach.

7. Podpowiedź Indian za wspaniały projekt Mehndi na imprezę:

PARTY MEHNDI-Wskazówka Indian na wspaniałą hennę

Ten projekt obejmuje różne wyróżniające się wzory o różnych wzorach. Składają się z pawi, kwiatów i innej zróżnicowanej gamy unikalnych krzywych i loków. Unika się zbyt dużej przestrzeni między liniami i hipnotyzującymi krzywymi, chociaż przestrzeń różni się w zależności od projektu i wzorów. Są one bardzo preferowane we wszystkich indyjskich tradycjach obyczajowych, ponieważ projekty przedstawiają tradycje indyjskie w piękny sposób, jak pawie.

8. Wielokolorowe projekty Mehendi Party:

Wielobarwne projekty Mehendi Party

Różnorodność pięknych kolorów, które wydobędą piękno danej okazji, czy nie będzie pięknie wyglądać na Twoich rękach? To nowoczesna forma wzorów, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie. Są szeroko akceptowane wśród kobiet, ponieważ pomagają wydobyć kolorową esencję. Nie tylko pięknie wyglądają, ale też są modne. Możesz wybrać ten projekt mehndi na następną imprezę, ponieważ jest to jeden z najmodniejszych projektów. Możesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu, umieszczając ten projekt.

9. Brokat Mehandi na imprezę:

PARTY MEHNDI-brokat Mehendi

Włączone późno, to kolejna innowacja w sztuce henny. Jest tworzony z wykorzystaniem najnowszych trendów błyszczy. Jest bardzo ceniony wśród modowych sprzedawców, którzy wolą prezentować swoją najlepszą modę. Choć nowy, wyjątkowość przyniosła mu natychmiastową popularność. Jest bardzo atrakcyjny z natury, ponieważ brokat ma tendencję do szybszego przyciągania uwagi wszystkich. Wykorzystaj ten projekt przy następnej okazji, aby wyróżnić się w tłumie.

Teraz, gdy masz te niesamowite projekty 9 party mehndi, łatwiej będzie wybrać projekty na następną imprezę. Dzięki zróżnicowanej gamie wzorów, teraz tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na najlepszy. Zastosuj najlepszy projekt, który odpowiada Twoim potrzebom i wyróżnij się na tle innych.