Mehendi jest integralną częścią każdej ceremonii. Czy to małżeństwo, Ramzan, Eid, czy jakakolwiek inna funkcja, jest to zasadnicza część przygotowań. Festiwal wydaje się bezbarwny bez odcienia Mehendi. Nie tylko upiększa dłonie czy stopy, ale także poprawia samopoczucie. Dodaje iskry w ich sposobie ozdabiania się. Dzisiejszy artykuł pokazuje listę pięknych specjalnych wzorów Mehndi Ramzan wraz ze zdjęciami.

specjalne wzory ramzan mehendi

Doskonałe wzory Ramzan (Eid) Mehendi z obrazami:

W tym artykule wymieniliśmy poniżej kilka specjalnych wzorów Mehndi Ramzan na ten świąteczny sezon 2021, które musisz wypróbować.

1. Wzór siatki Ramzan Mehndi Projekt:

Ramzan Mehndi wzory

W projekcie Mehendi wzór siatki jest dość popularny. To dlatego, że w siateczce wygląda kompletność i jeśli jest poskręcana fioletowym kolorem, to nic nie może być lepsze. Fiolet to kolor wyrafinowania. To kolor królewski. Ten konkretny projekt jest wykonywany głównie na stopach, ale można go również wykonać w dłoniach. Mniejsze kropki zaczynają się na piechotę, a wraz z postępem projektu siatka z większą liczbą fioletowych kropek czyni ją wyjątkową. Na końcu zastosowano motyw kwiatowy, który również bardzo rzuca się w oczy. Jest to arabski wzór projektu Mehandi.

2. Mehndi wzory Tajmahal dla Ramzana:

projekty mehndi dla ramzan

Taj Mahal to symbol piękna. To także symbol czystości, a Ramzan to święto, które ludzie świętują z czystym sercem. Od czasów Szahdżahana do dziś przykuwa naszą uwagę swoimi misternymi projektami. Podobnie jak Taj Mahal, projekt jest również bardzo skomplikowany. Ten projekt wzdłuż nadgarstka ma wzór przypominający projekt Taj Mahal. W tym celu łatwo przykuwa uwagę ludzi. Ludzie na ogół preferują projekty, które nie tylko podkreślają ich piękno, ale także przyciągają uwagę innych. Reprezentuje nie tylko określoną kulturę, ale także reprezentuje chwałę zwyczaju.

3. Wzory Mehndi dla Eid lub Ramzan:

Eid specjalne projekty Mehndi

Czasami wolimy mieć Mehendi w obu rękach. Niektóre dziewczyny lubią mieć różne wzory na dwóch dłoniach, a niektóre wolą mieć ten sam wzór na obu dłoniach. Dla nich preferowane są „Kalkas”. Kalka o strukturze pajęczynowej nadaje projektowi całościowy wygląd. Różnorodne krzywizny i perfekcja sprawiają, że projekt wygląda atrakcyjnie. Istnieje szczególny wzór tego projektu. Jedną połowę „Kalki” wkłada się do jednej ręki, a drugą połowę do drugiej. Tak więc, gdy ułoży się obie ręce obok siebie, będzie mogła zobaczyć kompletność projektu.

4. Indyjskie skomplikowane wzory ślubne Ramzan Mehndi:

Indyjskie wesele skomplikowane wzory Ramzan Mehndi

Wzory Małżeństwa Mehendi różnią się od innych rodzajów Mehendi. To dlatego, że podczas małżeństwa każdy stara się mieć jakiś królewski rodzaj Mehendi. Ale podczas Ramzan można było użyć tego szczególnego rodzaju Mehendi. Ponieważ jest to również specjalny festiwal. W tym projekcie pawie pióro jest wykonywane ręcznie. Nadaje atrakcyjny wygląd. W stopach stosuje się do tego spiralną konstrukcję. „Kalkas” wykonuje się zarówno na dłoniach, jak i stopach. Kiedy ręce i stopy są umieszczone obok siebie, pojawia się siatkowy wygląd. Zapewnia również kompletny i fascynujący wygląd.

5. Mango Motifs Mehendi Designs dla Ramzana:

Mango Motifs Mehendi wzory dla Ramzana

Jest to jeden z najczęściej używanych projektów Mehendi. Idealnie pasuje do nowoczesnych pań. To dlatego, że na pierwszy rzut oka daje niepowtarzalny wygląd. Ten wzór ma wiele pustek z tyłu dłoni, z których nie składają się zwykłe arabskie wzory. Pokazuje wyczucie kreatywności artystów, które preferują współczesne panie i łatwo przykuwają uwagę widzów. Teraz dziewczyny wolą mieć mniej skomplikowany projekt. Ponieważ ma wszystkie funkcje, jest bardzo znany.

6. Back Hand Floral Mehandi Designs For Ramzan:

Back Hand Kwiatowe wzory Mehandi dla Ramzan

Chcesz poznać inny rodzaj pięknego projektu Mehendi? To kwiatowa henna. Ten konkretny projekt jest podzielony na trzy połówki. Pierwsza połowa składa się z kwiatka, a kolejne dwie połówki mango. W projektach henny arabskiej mamy kwiaty, liście i żyłki. Wszystko to znajdujemy w tym projekcie. Dwa palce są wypełnione tym wzorem, a pozostałe dwa są częściowo wypełnione wzorem. Pierwszy palec pozostaje pusty. Nie używamy w nim żadnego wzoru. To jeden z najłatwiejszych projektów Mehendi. Można to łatwo zrobić. Jest więc dość popularny, a ci, którzy nie są zbyt dobrymi artystami Mehendi, wolą robić ten projekt. To wcale nie jest czasochłonne.

7. Mehndi Projekt kwiatów dla Ramzana:

Mehndi projekt kwiatów dla Ramzan

Wszyscy kochamy kwiaty. Chcemy udekorować nasz dom kwiatami. Nawet my lubimy nosić ozdoby z kwiatów. Zapewnia naturalny wygląd. Ale po pewnym czasie musimy go usunąć. Dzieje się tak dlatego, że po pewnym czasie traci swoją świetność. Kiedy ktoś wybiera różne projekty dla Mehendi, jeśli dostaje projekt kwiatów, to nic nie może być lepszego niż to. Ten wzór jest bardzo elegancki. Wzory kwiatowe nadają niepowtarzalny wygląd dłoni lub stopom. Cieniowanie i wypełnienie w miejscach jest tak piękne, że nie sposób się temu oprzeć.

8. Wzory Ramzan w kształcie księżyca (Eid) Mehndi:

Ramzan w kształcie księżyca (Eid) Mehndi wzory

Symbol półksiężyca jest znaczący w miesiącu Ramzan. Niesie to szczególny apel dla muzułmanów. To symbol oświecenia. I działa jako symbol, który pomaga przejść od ciemności do światła. Ta wiara inspiruje muzułmanów do posiadania tego konkretnego projektu podczas Ramzan. W tym projekcie sierp księżyca jest zrobiony z różnymi “Kalkas”. Gwiazda jest również wykonana nad księżycem. Wiąże się z tym rodzaj wierzeń religijnych. Wierzą, że jeśli ktoś wykona ten konkretny projekt, to jej fortuna będzie dobra. Każdy chce mieć w życiu szczęście.

9. Sprytne projekty Crescent Mehendi dla Ramzana:

Sprytne projekty Crescent Mehendi dla Ramzana

Kolejna wyjątkowa innowacja artystów Mehendi! Nie ma tu półksiężyca. Ale linia rzeźbienia jest obecna, co daje wrażenie, że w jej dłoni jest pomyślny księżyc Ramzana. To sprawia, że ​​czuje się dobrze. Żyłki, kwiatowy montaż i żyłki podkreślają jednak bogactwo projektu. Projekt jest bardzo idealistyczny. Preferujemy idealistyczny projekt na specjalne okazje i nie może być nic bardziej wyjątkowego niż ten szczególny festiwal, którym jest święto księżyca. Posiadanie księżyca w dłoni z wyjątkowym akcentem lub linią półksiężyca sprawia, że ​​jest niesamowity.

Końcowe przemyślenia:

Mehendi to tradycyjna forma sztuki do ozdabiania dłoni i stóp i sprawiania, że ​​są estetycznie piękne dla oczu. Różne projekty Mehendi działają od wieków. Czasami wolimy łączyć różne projekty, aby stworzyć coś innowacyjnego. Ta innowacja poszerza świąteczną przyjemność i czuje nasze serce z wielką satysfakcją.

specjalne wzory Ramzan (Eid) Mehndi

Polecane artykuły:

  • 25 najlepszych pakistańskich wzorów Mehndi
  • Najnowsze wzory Khafif Mehndi i ich specjalności
  • 50 najpopularniejszych wzorów Mehndi do rąk ze zdjęciami