Miesiąc miodowy to najważniejszy i najcenniejszy czas w życiu małżeńskim. Rzeczywiście, przyjrzenie się każdemu miejscu i podjęcie decyzji, dokąd się udać, jest naprawdę trudną pracą. Dla wszystkich miłośników przyrody, możesz wypróbować miejsca dla nowożeńców w Ooty, „Królowej Wzgórz”. Zapewnia jeden z najbardziej fascynujących widoków w towarzystwie najlepszych miejsc turystycznych. Są nie tylko piękne na swój widok, ale także bardzo romantyczne, dzięki czemu od wieków służą jako jedno z popularnych miejsc na miesiąc miodowy. Zawsze jest najlepszy czas, aby odwiedzić Ooty na miesiąc miodowy. To miejsce nigdy Cię nie zawiedzie. Oto lista 15 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Ooty ze zdjęciami.

Najlepsze miejsca na miesiąc miodowy w Ooty ze zdjęciami:

1. Lawina:

lawina

Jedno z miejsc na miesiąc miodowy Ooty, to obszar leśny, który znajduje się około 30 km od tego miasta. Jest popularny głównie ze względu na sanktuarium lawinowe i jezioro. Jest to miejsce bardzo lubiane przez turystów. Gdy wejdziesz do jeziora, zobaczysz wokół niego tysiące kwitnących kwiatów. Te kwiaty to uczta dla oczu.

Znana jest z dostaw wody do elektrowni wodnych Kundah. Możesz łowić ryby w tym jeziorze po skorzystaniu z akcesoriów wędkarskich. Możesz skorzystać z tych akcesoriów z pobliskiej wylęgarni pstrągów. Ta okolica oferuje urzekające malownicze piękno, które można spędzić w bajkowym miesiącu miodowym, mając swojego partnera obok.

2. Ogród różany:

Ogród róż

Jest centralnie położony w Ooty i jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc turystycznych. Zajmuje powierzchnię 10 akrów. Posiada ogromną kolekcję róż o zróżnicowanej kolorystyce. Dostaniesz tu nie tylko czerwone róże, ale także róże zielone, czarne i wiele innych kolorów. Wypełniają go róże o niezwykłych i niepowtarzalnych kolorach, jakich nie dostaniesz nigdzie indziej. Istnieje około 36oo różnych róż. Są sprowadzane z różnych miejsc na całym świecie do wyświetlania. Turystów zachwyca wspaniała kolekcja róż w tym ogrodzie. Można tu znaleźć niezliczoną ilość róż.

3. Widok świątyni Elk Hill:

Widok na Świątynię Elk Hill

Oprócz ogrodów i jezior miasto to słynie również ze słynnych świątyń. Wzgórze Ełków jest jednym z nich, gdzie czczony jest Lord Murugan. Thaipusam obchodzone jest co roku w okresie styczeń-luty na cześć Boga. Wzgórze składa się z wielkiego posągu Lorda Murugana. Elk Hill otoczona jest gęstymi zielonymi lasami. Zapewnia atrakcyjny, malowniczy widok, który zapiera dech w piersiach. Z tego wzgórza masz pełny panoramiczny widok na całe miasto Ooty. Jest bardzo popularny wśród nowożeńców, którzy przyjeżdżają tu, by poprosić o błogosławieństwo Lorda Murugana. Nie przegap tutaj błogosławieństwa bóstwa. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Ooty na miesiąc miodowy.

4. Tama Ooty Kamaraj Sagar:

Kamaraj Sagar Tama Ooty

Znajduje się w mieście Ooty i jest popularnym miejscem na miesiąc miodowy. To także świetne miejsce do robienia zdjęć, a także na piknik. Tama ta znana jest również pod nazwą zbiornika Sandalla. Znajduje się w odległości około 10 kilometrów od Ooty. Oferuje wspaniałe widoki i jest otoczony zielonymi lasami. Miejsce to jest również bardzo popularnym miejscem do wędkowania. Jezioro jest sztucznym zbiornikiem, który powstał w pobliżu. Zapewnia bardzo spokojną i spokojną atmosferę, w której możesz cieszyć się towarzystwem swojego partnera podczas miesiąca miodowego w spokoju.

5. Glenmorgan:

Glenmorgan

Jest to wieś popularna wśród turystów ze względu na swoje herbaciarnie. Jest to jedna z najstarszych posiadłości herbacianych, a także słynne miejsce na miesiąc miodowy. Oprócz herbaciarni istnieje kolej linowa łącząca elektrownię Singara i Glenmorgan. Podczas przejażdżki kolejką linową można podziwiać urzekający widok na herbaciarnię, która jest ucztą dla oczu. Można stąd również zobaczyć słynny Park Narodowy Mudumalai wraz z doliną Moyar i elektrownią Singary. Odbicie zielonego koloru drzew na zbiorniku wodnym jest hipnotyzujące do oglądania.

6. Ogrody botaniczne:

ogrody botaniczne

Zieleń zawsze Cię przyciąga, aw ogrodzie znajdziesz każdy kolor życia. Odcienie różnorodnych kwiatów uprzyjemniają życie. Kiedy wybierasz się gdzieś na miesiąc miodowy, zawsze starasz się znaleźć w nim coś atrakcyjnego i niepowtarzalnego. Ogród botaniczny w Ooty to najlepsza opcja na miesiąc miodowy. Różne kwiaty, ogromne pole, piękne jezioro będą doskonałym tłem dla Twojego zdjęcia z partnerem. Szklany dom to kolejna atrakcja tego ogrodu. Jest tam skamieniałe drzewo, które jest bardzo stare. Możesz spędzić spokojną chwilę ze swoim partnerem na łonie natury.

7. Szmaragdowa Tama:

Szmaragdowa Dama

Niesamowity miesiąc miodowy w Ooty, jest to jedno z najbardziej malowniczych jezior w Ooty. Zapewnia piękny malowniczy widok, który jest po prostu hipnotyzujący. Możesz po prostu stać i cieszyć się widokiem przez wiele godzin, nie nudząc się. Otaczają go sosny, które nadają widokowi lśniący wygląd. Musisz wspiąć się 1,5 km wyżej, aby dotrzeć do Emerald Dam ze Emerald. Dla tych z Was, którzy kochają przygody, to miejsce może ukoić wasze zainteresowania. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, nie przegap tego miejsca na liście miesiąca miodowego.

8. Punkt widokowy Needle Rock:

Punkt widokowy Needle Rock

To raj Ooty. Jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Ooty. Malownicze piękno przyciąga wzrok i jest fantastyczne. Podczas wschodu lub zachodu słońca miejsce pięknie się ozdabia. Jeśli tam przyjedziesz, oczaruje cię. Stracisz każde słowo, żeby to zobaczyć. Nie masz słowa, żeby to opisać. Widać stąd góry i równiny. To świetne miejsce do klikania zdjęć. Ponieważ nie jest to zbyt zatłoczone miejsce, możesz spędzić spokojną chwilę ze swoim partnerem w podróży poślubnej. Cicha bryza uszczęśliwi i ukoi umysł.

9. Tygrysie Wzgórze Ooty:

Tygrysie Wzgórze Ooty

Wzgórze to słynie z urzekającego piękna i malowniczych widoków. Znajduje się we wschodniej części miasta. Musisz iść na wzgórze, aby cieszyć się malowniczym pięknem doliny i jej kwitnącymi krajobrazami. To wzgórze zapewni ci ucieczkę od zgiełku miast. Na szczycie Tygrysiego Wzgórza znajduje się ogromny zbiornik wodny, który jest źródłem zaopatrzenia miasta w wodę. Możesz już sobie wyobrazić piękno wzgórza, na którego szczycie znajduje się gigantyczny zbiornik wodny. Jest to jedno z idealnych miejsc na miesiąc miodowy w Ooty dla młodej pary.

10. Szczyt Doddabetty:

Szczyt Doddabetty

Hipnotyzujące miejsce na miesiąc miodowy Ooty, na wysokości 2623 metrów, szczyt Doddabetta jest najwyższym punktem dzielnicy. Znajduje się w odległości 10 km od Ooty. Dolina poniżej oferuje zapierające dech w piersiach widoki, którymi możesz cieszyć się ze swoim partnerem i uchwycić je, robiąc zdjęcia. Ponieważ znajduje się na tak dużej wysokości, zwykle jest zamglony. Mgliste warunki zapewniają fascynujące romantyczne przeżycie. Na jej szczycie znajduje się dom teleskopowy, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę. Wzgórze to zapewnia również schronienie wielu gatunkom flory i fauny.

11. Jezioro Ooty:

Jezioro Ooty

To jezioro jest jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w tym mieście i składa się z ogromnego zbiornika wodnego otoczonego pięknymi drzewami, a także jednego z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Ooty. Wejście składa się z różnych przekąsek, kwiatów i innych sprzedawców. Na końcu jeziora znajdują się domy dla łodzi, które zapewniają nocleg turystom. Możesz cieszyć się malowniczym pięknem jeziora, nocując w pięknym zbiorniku wodnym. Jeśli chcesz mieć najspokojniejsze wrażenia, skorzystaj z jedynego w swoim rodzaju doświadczenia w łodzi na łodzi?.

12. Ogród nici Ooty:

Ogród Nici Ooty

Ten ogród zapewnia ogromną ekspozycję różnych rodzajów flory, takich jak kwiaty i rośliny. Rośliny i kwiaty są wytwarzane za pomocą nici i drutu. Ukończenie ogrodu zajęło 12 lat, a jego wyniki są oszałamiające. To także kolebka wielu sztucznych roślin, takich jak pnącza, pnącza i inne. Po dotarciu do ogrodu nici zobaczysz, że różnorodne 400 odcieni nici zostało użytych do stworzenia kuszącej kombinacji kolorów. Zaskocz ukochaną osobę, zabierając ją do ostatecznego świata pięknych kwiatów i roślin.

13. 6 mila (miejsce strzeleckie):

6. mila (miejsce strzeleckie)

To popularne miejsce na miesiąc miodowy oferuje wspaniałe widoki, ponieważ jest otoczone gęstymi zielonymi lasami. Jest to również znane miejsce kręcenia, ponieważ nakręcono tu wiele filmów. Znajduje się w odległości 6 mil od Ooty. Miejsce to jest całkowicie otoczone lasem, dzięki czemu jest romantycznym miejscem dla par. Zakochaj się ponownie w swoim partnerze w gęstym zielonym lesie, z dala od zgiełku miasta. To świetne miejsce do robienia zdjęć i robienia niezliczonych wspomnień w lśniącym zielonym lesie.

14. Catherine Falls:

Katarzyna Falls

Jest to drugi co do wielkości wodospad o wysokości 250 stóp. Ta jesień znajduje się w Nilgiris i jest w odległości 30 km od Ooty. Wodospad ten otoczony jest malowniczym widokiem na las i rozległe plantacje herbaty. Para kochająca trekking może dotrzeć do tego wodospadu trasą Kotagiri i Aravenu. Z Kotagiri do wodospadu można dotrzeć najszybciej, ponieważ znajduje się on w odległości zaledwie 8 km. Spędź czas ze współmałżonkiem i ciesz się malowniczym widokiem tego miejsca.

15. Jezioro Pykara:

Jezioro Pykara

To jezioro jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc na miesiąc miodowy wśród nowożeńców. Leży pomiędzy gęstymi zielonymi górami i dolinami. Jezioro otaczają lasy, w których znajduje się leśny dom noclegowy. Jezioro składa się z tamy o podobnej nazwie. Boathouse stanowią jego główną atrakcję turystyczną. Ciesz się towarzystwem swojego partnera w czystej i spokojnej atmosferze jeziora. To jezioro jest całkowicie wolne od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a zatem jest wolne od zanieczyszczeń. Możesz także spędzać czas pływając łódką i spędzać czas ze współmałżonkiem.

Nie powinieneś już dłużej pozostawać zdezorientowany, zastanawiając się, dokąd udać się na miesiąc miodowy. Ciesz się ofertą przyrody w najwyższym stopniu, odwiedzając miejsca dla nowożeńców w Ooty. Z pewnością obiecuje ci jednorazową przygodę ze współmałżonkiem. Rozpocznij nową podróż swojego życia, odwiedzając Królową Wzgórz, Ooty.