Północno-wschodni stan Indii, Arunachal Pradesh, ma do zaoferowania jedne z najpiękniejszych miejsc na miesiąc miodowy. Bujne zielone doliny, błyszczące wodospady, majestatyczne góry i niektóre z unikalnych na świecie gatunków ptaków – jeśli to nie brzmi jak raj, to co? Idealny dla tych, którzy chcą spędzić miesiąc miodowy wśród cudów natury – Arunachal zapewni idealną romantyczną atmosferę, by odprężyć się od weselnego szaleństwa i poznać się jeszcze piękniej. Co więcej, niektóre oszałamiające hotele oferują fantastyczne widoki i luksusowe usługi. Malownicze krajobrazy i chłodny klimat sprawiają, że Arunachal Pradesh jest jednym z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Indiach i na całym świecie. Dla tych, którzy nie wiedzą, Arunachal Pradesh jest jednym z 29 stanów Republiki Indii. Ten artykuł zawiera jedne z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh. Poznaj ten piękny region Indii, odhaczając takie obszary, jak dolina Ziro, Itanagar i Kameng z listy. Turystyka przyrodnicza, zabytki, klasztory i mnóstwo sportów ekstremalnych – to piękno pozostawi tylko cenne wspomnienia z pierwszej wspólnej podróży.

Podróże poślubne w Arunachal Pradesh:

1. Bomdila:

Miejsca na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh

To jedno z najpiękniejszych miejsc w stanie, położone na zachód od dzielnicy Kamend. Widać stąd piękne pasma Himalajów. Piękne widoki tego regionu przyciągają turystów i pary, aby tu przyjechać i spędzić trochę czasu, obserwując piękno matki natury. Miejsca znajdują się na standardowej wysokości, a temperatura w tym rejonie waha się od 8 do 10C.

2. Itanagar:

Miejsca na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh

Jest to stolica Arunachal Pradesh i podobno leży dokładnie u podnóża Himalajów. Z tego miejsca można doświadczyć niesamowitych widoków. Ludzie na ogół odwiedzają to miejsce ze względu na naturalne piękno i dobre jedzenie. To miejsce ma mnóstwo atrakcji do zaoferowania turystom i jest zdecydowanie jednym z najlepszych miejsc na spędzenie miesiąca miodowego w Arunachal Pradesh.

3. Wschodni Kameng:

Wschodni Kameng

Chcesz wiedzieć o najlepszych miejscach na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh? Oto wspaniałe miejsce do odwiedzenia, East Kameng. To najlepsze miejsce na miesiąc miodowy w arunachal pradesh dla ludzi. Jest to również jedna z największych dzielnic Arunachal Pradesh. Miejsce obfituje w festiwale kulturalne. Miejsce to ma duże znaczenie duchowe. Miejscowa ludność tego miejsca na ogół prowadzi działalność rolniczą.

4. Dolina Dibang:

Dolina Dibang

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś Bomdilę, dowiesz się o tym miejscu. Dolina Dibang to malowniczy sport położony pomiędzy Bomdilą i Tawang. Miejsce przyciąga ludzi z całego świata. Miejsce to słynie ze swojego wewnętrznego piękna i ma również bogate dziedzictwo. W tym miejscu można spotkać wiele nietypowych ssaków. Wielu fotografów odwiedza to miejsce, aby klikać zdjęcia lub rzadkie i wymarłe ptaki, które są tutaj dość powszechne.

5. Dolina Ziro:

Dolina Ziro

Dolina jest bardziej miastem, do którego przybywają turyści z każdego zakątka globu. Przyjeżdżają tu również ludzie ze wszystkich części Indii. Jeśli szukasz miejsc na podróż poślubną w Arunachal Pradesh, to jest to miejsce, które warto odwiedzić dla uroczych par. Naturalne piękno tego miejsca Cię zachwyci i nigdy Cię nie zawiedzie.

6. Wzdłuż:

Przed siebie

Potrzebujesz miejsc na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh? Along to jedno z najpiękniejszych miejsc w arunachal pradesh w północno-wschodnich Indiach. To miejsce jest pełne pięknych zabytków i jest to w zasadzie miasto, w którym można znaleźć i kupić wiele lokalnych rzeczy i ręcznie robiony piękny sprzęt. Jednym z najlepszych miejsc do zobaczenia jest most Along?.

7. Zachodni Kameng:

Zachodni Kameng

Podobnie jak część wschodniego Kameng w Arunachal Pradesh, część zachodniego Kameng jest również dość popularna. Wiele par woli to miejsce na spędzenie miesiąca miodowego. Miejsce jest przepełnione naturalnym pięknem i łatwo można zatracić się w pięknie chmur, ponieważ miejsce to znajduje się na dużej wysokości. Jest uważana za jedną z najpiękniejszych dzielnic Arunachal Pradesh.

8. Dirang:

Dirang

Dirang to wspaniałe miejsce na spędzenie miesiąca miodowego w Arunachal pradesh. Jeśli szukasz jednych z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh, Dirang powie, że zapraszamy do spędzenia dla Ciebie najlepszego czasu w niesamowitej atmosferze.

9. Kręcenie:

Roing

Last but not least, Roing to także wspaniałe miejsce na miesiąc miodowy w Arunachal Pradesh. Miejsce znajduje się w odległości prawie 11km od Tezu. Jest pełen wodospadów, które są tak fajne i nadają romantyczny nastrój.

Zimna, pagórkowata pogoda, ale super ciepli ludzie – o to właśnie chodzi w Arunachal! Rozpocznij już i zacznij rezerwować podróż do tego naturalnego raju. Cuda Natury, Twój partner życiowy, Ty i nikt inny – czy nie brzmi to jak przepis na idealny miesiąc miodowy? Podziel się z nami tym, jak podobało Ci się doświadczenie z Arunachal we dwoje. Zawsze lubimy otrzymywać odpowiedzi od naszych czytelników, a Twoja opinia pomaga nam tylko w pomaganiu tonom takim jak Ty! Wesołych podróży i niech Twoja miłość będzie jeszcze silniejsza, gdy będziesz odkrywać nowe, piękne miejsca, rozpoczynać nowe podróże i doświadczenia.