Nowo odkryty stan Telangana, który obejmuje Hyderabad, Warangal, Karimnagar i Nizamabad, Pałac Falaknuma i grobowce Qutub shahi, to główne miejsca turystyczne do odwiedzenia w Telanganie. To miejsce ma wiele słynnych starych świątyń i pomników. Niektóre z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w telanganie są następujące.

Idź romantycznie niekonwencjonalnie w tych miejscach na miesiąc miodowy w Telanganie:

1. Charminar:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Monumentalne piękno Hyderabadu jest jedną z najpiękniejszych budowli w kraju. Położona na wschodnim brzegu Music River, słynie z perły i attaru. Piękny meczet ma oszałamiający wygląd. Spędź miesiąc miodowy wśród filarów tego architektonicznego geniuszu.

2. Fort Golconda:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Znajduje się na liście najpopularniejszych fortów Indii. Fort jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Telanganie i jest znany ze swojej struktury i projektu wykonanego z pięknie rzeźbionych kamieni. Otaczają go gęste ogrody i zieleń z grobowcami Qutb Shahi i Naya Qila. Ten wspaniały fort to idealne miejsce na spędzenie czasu z ukochaną osobą.

3. Jezioro Hussain Sagar:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Jezioro Hussain Sagar powstało w wyniku przepływu wody przez rzekę Musi. Pośrodku jeziora na wyspie stoi kolosalna statua Pana Buddy. Jezioro odgrywa bardzo ważną rolę w różnicowaniu miast bliźniaczych Hyderabad i Secunderabad. Na wyspę w centrum jest przejażdżka łodzią. Spokojne otoczenie jeziora jest jednym z ulubionych miejsc na miesiąc miodowy w Telangana.

4. Birla Mandir:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Mandir Birla jest jednym z najważniejszych miejsc Hyderabadu. Świątynia hinduska, która jest jedną z serii Birla mandir, została zbudowana przez Swamiego Ranganathanandę. Zabierz swoje błogosławieństwo z pięknego mandiru, aby Twój miesiąc miodowy był jeszcze bardziej pomyślny.

5. Pałac Chowmahalla:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

To Pałac Nizamów w Hyderabadzie. Znany jest ze swojej elegancji i spokoju. Jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników starożytnego dziedzictwa miasta. Wspaniała konstrukcja, piękne wykonanie i elegancki wygląd to idealna ucieczka na miesiąc miodowy. Ten jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Telangana.

6. Kakatiya Kala Thoranam:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Historyczny łuk i symbol dynastii Kakatiya, Kakatiya Kala Thoranam jest również nazywany Bramą Warangal obecną w Telanganie. To miejsce ma królewski wygląd emanujący urokiem w swoim istnieniu?.

7. Wodospad Kuntala:

miejsca na miesiąc miodowy w telangana

Wodospad Kuntala jest jednym z najbardziej zatłoczonych i ogromnych wodospadów w dzielnicy Adilabad w Telanganie. Znajduje się nad rzeką Kadem w mandalu Neredigonda i jest najwyższym wodospadem w stanie Telangana. To malownicze miejsce na spędzenie miesiąca miodowego.

8. Rezerwat dzikiej przyrody Kawal:

Kawal Wildlife Sanctuary to rezerwat tygrysów o długości 893 km. Wiadomo, że są to najbogatsze lasy tekowe w Telanganie. Obecny jest tam niesamowity rezerwat dzikiej przyrody, w tym tygrysy, lamparty, gaury, sambary, leniwce, szczekające jelenie i wiele innych gatunków ptaków i gadów. Dzika przyroda jest zawsze jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Telangana.

9. Jezioro Laknavaram:

Aby dotrzeć do tego niesamowitego miejsca, trzeba przejść przez gęste lasy. Spokojne jezioro „Laknavaram Cheruvu” znajduje się pośród zielonych wzgórz otoczonych lasami. Konieczny jest spacer po wiszącym moście. To idealny wypad na niezapomnianą podróż poślubną?.

Ten nowy stan nie został jeszcze w pełni zbadany. To tylko kilka miejsc na miesiąc miodowy w Telanganie. Niech miłość stanie się pośród pięknych miejsc tego dziedzictwa. Zanurz się w bogatym dziedzictwie i historycznym znaczeniu, jakie oferuje państwo. Romans pośród królewskich pałaców naszej starożytnej przeszłości oraz wspaniałych fortów i fortec. Szukaj duchowych błogosławieństw dla swojego życia małżeńskiego w czczonych tutaj świątyniach. W sumie idealny dla pary, która jest ciekawa kulturowo i uwielbia nieszablonowe doznania – miesiąc miodowy w Telanganie z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem. Napisz do nas ze swoimi przemyśleniami i wiadomościami. Cieszymy się z odpowiedzi i życzymy szczęśliwej podróży. Błogosławieństwa i tylko miłość!