Bihar to jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy. Można tu świetnie się bawić. Zapewni Ci mnóstwo opcji aktywności wraz z naprawdę fajnymi witrynami odwiedzanymi.

To wszystko jest powiązane. Mówi się, że jeśli Twój miesiąc miodowy przebiegnie pomyślnie, to jest duża szansa, że ​​reszta Twojego małżeństwa będzie jak spacer po parku. Więc nie zepsuj tego za pierwszym razem, a jeśli myślisz o najlepszym miesiącu miodowym, to Bihar w Indiach może być dla Ciebie idealnym miejscem. Odłóżmy plotkę na bok i skupmy się na odpowiednich statystykach.

Chociaż Bihar jest uważany za jedno z najbardziej skorumpowanych miejsc w Indiach ze względu na wysoki wskaźnik przestępczości i złych polityków, jest to również jedno z najbardziej historycznie bogatych i prestiżowych miejsc w Indiach i może okazać się świetnym miejscem na wydatki Twój miesiąc miodowy. 9 najlepszych pięknych i romantycznych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar ze zdjęciami miejsc znajduje się poniżej.

9 najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar ze zdjęciami:

1. Patna:

Patna

Patna to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Bihar. Miejsce to znane jest z malowniczych widoków oraz zbiorników wodnych i świątyń. Nie można po prostu zignorować tego miejsca, gdy odwiedzają Bihar. W tym miejscu znajdują się również jedne z najlepszych obiektów do trzymania dzikich zwierząt w Indiach. Patna jest również stolicą stanu Bihar.

2. Bodh Gaya – Najlepsze miejsce na miesiąc miodowy w Bihar:

Bod Gaja

Chcesz odwiedzić miejsce, w którym głosi się buddyzm? W takim razie Bodh Gaya jest dla Ciebie jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy. Bodh Gaya ma jedne z najlepszych klasztorów i jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Indiach. W Bodh Gaya jest wiele parków i miejsc do odwiedzenia, takich jak świątynie, brzegi rzek itp.

3. Rajgir:

Rajgir

Chcesz odwiedzić Bihar? Nie zapomnij o Rajgirze. Jest to jedno z najbardziej fajnych miejsc w Bihar i jest dobrze znane z gorących źródeł i doskonałego pokazu dzikiej przyrody. W Rajgirze jest wiele małych i dużych pięknych jaskiń, które są dość często odwiedzane przez turystów.

4. Munger :

Jest uważany za jedno z najlepiej przystosowanych miejsc w Bihar ze względu na różne platformy dotyczące zdrowia i stylu życia w tym miejscu. Munger jest uważany za jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar i ma również obozy dla dzikich zwierząt, które co roku przyciągają wielu turystów.

5. Buxar:

Buxar

Buxar można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej znanych miejsc w stanie Bihar w Indiach i jest siedzibą dystryktu Buxar. Buxar jest jednym z najbardziej zaludnionych miejsc w Indiach, a szybkie zapotrzebowanie ludności na urbanizację doprowadziło do bardzo szybkiego rozwoju tego miasta. W Buxarze znajduje się wiele centrów aktywności oraz platform handlowych i gastronomicznych. Pokochasz to, ponieważ jest oceniane jako jedno z idealnych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar.

6. Jezioro Muchalinda :

Jezioro Muchalinda

Bihar ma wiele pięknych zbiorników wodnych, takich jak jeziora, rzeki, brzegi rzek itp. Jezioro Muchalinda jest pięknym tworem matki ziemi i jest bardzo popularne w całym Bihar, a także w całych Indiach. Ludzie z całego kraju przyjeżdżają, aby doświadczyć malowniczego piękna tego jeziora.

7. Purnia :

Purnia

Jeśli podoba Ci się koncepcja koncertów i występów na żywo, dodaj Purnię do swojej listy najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar. Miejsce wypełnione jest świątyniami, sklepami i wieloma salami koncertowymi.

8. Bihar Sharif – Najlepsze miejsce na miesiąc miodowy:

Bihar Szarif

To kolejne piękne miejsce na miesiąc miodowy w Bihar. Miejsce wypełnione jest buddyjskimi klasztorami i można zobrazować bogate znaczenie historyczne tego kraju za pomocą wielu muzeów znajdujących się w tym miejscu.

9. Drzewo Bodhi:

Drzewo Bodhi

Last but not least, drzewo Bodhi jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar. W tym miejscu można się zakochać po prostu wizualizując piękno tego masywnego drzewa, które ma ogromne znaczenie historyczne.

Bihar jest jednym z najlepszych miejsc w Indiach i ma wiele znaczących miejsc na miesiąc miodowy. Według osób, które odwiedziły te miejsca, są to jedne z najlepiej utrzymanych i najpiękniejszych miejsc na miesiąc miodowy w Bihar i po ich odwiedzeniu nie będziesz chciał opuszczać żadnej z witryn dla miesiąca miodowego omówionych w tym artykule.