Z sezonem małżeńskim tuż za rogiem, być może już zacząłeś planować fazę miesiąca miodowego. Jeśli nie, możesz zacząć je odkrywać już teraz. Każdy marzy o spędzeniu miesiąca miodowego w romantycznych miejscach za granicą, ale nie wiesz, że w kraju jest kilka desi, które mogą być równie pasjonujące jak za morzem. Jednym z takich ulubionych miejsc w Indiach jest Kullu Manali. Mając wiele opcji przygód, takich jak narciarstwo, paralotniarstwo, rafting i wspinaczka górska, jest to również jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc dla poszukiwaczy przygód. Oto lista 9 najlepszych miejsc, które warto rozważyć na miesiąc miodowy w Kullu Manali.

Najwspanialsze miejsca na miesiąc miodowy w Kullu Manali:

1. Przełęcz Rohtang:

Przełęcz Rohtang

Przełęcz Rohtang leży wysoko, na wysokości 3978 metrów nad poziomem morza, w łonie pasma Pir Panjal. to, co sprawia, że ​​jest to jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w kullu manali, to malowniczy krajobraz okolicy i ukryte wodospady.

2. Świątynia Hidimba Devi:

Świątynia Hidimba Devi

Świątynia Hidimba Devi została zbudowana w 1553 roku i znajduje się wśród gęstego lasu Deodar. ta świątynia jest poświęcona żonie jednego z braci Pandavów Bheem, ma unikalną architekturę i pokazuje mieszankę stylu hinduskiego i buddyjskiego. wykonany głównie z drewna, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na miesiąc miodowy w Kullu i Manali

3. Źródła gorącej wody Vashist:

Źródła gorącej wody Vashist

Nieco z dala od Manali, to źródło gorącej wody znajduje się po drugiej stronie jednej z pięciu rzek starożytnych Indii – Beas. wiosna zapewnia całkowitą prywatność, a wisienką na torcie są łaźnie w stylu tureckim, które można zarezerwować w przystępnych cenach, co czyni je jednym z najtańszych miejsc na miesiąc miodowy w Kullu Manali.

4. Dolina Solang:

Dolina Solang

Dolina Solang, znana również jako punkt śnieżny, jest gospodarzem wielu sportów zimowych, takich jak paralotniarstwo, narciarstwo itp. Jeśli jesteś jednym z nowożeńców o odważnych sercach, to jest to obowiązkowa wizyta na liście miejsc na miesiąc miodowy w Kullu i Manali.

5. Świątynia Basheswar Mahadev:

Świątynia Basheswar Mahadev

Świątynia Basheswar Mahadev, położona w małym miasteczku Bajura, jest jedną ze starożytnych świątyń w kraju poświęconych Panu Shivie. słynie z kamiennych rzeźb bóstw, a gdy wyruszasz w nową podróż życia ze swoim partnerem, zdecydowanie powinieneś uczynić z niego część swojego miesiąca miodowego w Kullu Manali.

6. Nehru Kund:

Nehru Kund

Nehru kund to źródło zimnej wody, które pochodzi z rzeki Birghu. to miejsce oferuje szczególny rodzaj spokoju i szczęścia wszystkim odwiedzającym. to musi iść z twoim nowym partnerem w życiu!

7. Pałac Sultanpur:

Pałac Sultanpur

Dawniej znany jako pałac Rupi, pałac Sultanpur został niedawno odnowiony po tym, jak został uszkodzony przez trzęsienie ziemi. pałac ten szczyci się tradycyjnymi obrazami i architekturą należącą do epoki kolonialnej. W tym pałacu mieszkali władcy doliny Kullu.

8. Rzeka Beas:

Beas rzeka

Rzeka Beas oferuje różne sporty przygodowe wszystkim, którzy odwiedzają, i dlatego jest znana jako serce Doliny Kullu. Rzeka jest również znana jako wschodnia granica imperium Aleksandra około 326 p.n.e. Brzeg rzeki ma bardzo romantyczną atmosferę i malowniczy krajobraz.

9. Świątynia Ma Sharvari:

Świątynia Ma Sharvari

To starożytna świątynia w Kullu Manali i jeśli zdarzy ci się tam udać, aby uczcić początek nowego etapu życia, złóż wizytę i poproś o błogosławieństwo na szczęśliwe i małżeńskie życie!

Kullu Manali z temperaturą sięgającą 8 stopni jest jednym z najpopularniejszych miejsc na miesiąc miodowy w Indiach. Wraz z niską temperaturą pojawia się intensywny romans, który może być w tobie ukryty. Biorąc pod uwagę upał, na pewno poczujesz się w środku przytulnie. Nie krępuj się jednak wybrać się na wycieczkę po himalajskim mieście i zrobić kilka wspomnień. I tak, jak możemy zapomnieć o śniegu. Tam, gdzie jest śnieg, musi być walka o śnieg. Uważaj jednak, aby nie zranić partnera podczas walki na śniegu. Tak romantyczne, jak to tylko możliwe, może to wszystko zrujnować. Teraz nie chcemy takich rzeczy podczas naszego miesiąca miodowego, prawda? Jeśli znasz inne miejsca na miesiąc miodowy w Kullu Manali, podziel się z nami swoją opinią i sugestiami.