Uttaranchal to pagórkowaty teren, który najlepiej nadaje się na idealny miesiąc miodowy. Miejsce to szczyci się dużym i spokojnym widokiem na Himalaje oraz bogactwem kulturowym okolicy. Przepiękna okolica, fantastyczna przyroda i duchowa świętość to wspaniałe wakacje. Bez względu na to, kiedy weźmiesz ślub, ale wizyta w Uttaranchal ze swoim partnerem byłaby wiecznym przeżyciem. Fascynujące górskie stacje z niską temperaturą i przyjemnymi warunkami pogodowymi są idealne dla nowożeńców i miesiąca miodowego. Jest to bezpieczne miejsce do odwiedzenia na miesiąc miodowy, ponieważ krajobraz jest wzbogacony o cuda natury. Poniżej wymieniono niektóre z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Uttaranchal, które zapewnią idealny początek małżeństwa.

Piękne zdjęcia Miejsca na miesiąc miodowy w Uttaranchal:

1. Park Narodowy Doliny Kwiatów:

Park Narodowy Doliny Kwiatów

Piękna dolina słynie z różnych gatunków flory i fauny oraz urokliwych łąk alpejskich kwiatów. Ten bogato zróżnicowany region to wspaniały sposób na cieszenie się przyrodą i jej pięknem. Można wędrować po tym miejscu, aby odkryć więcej. Zapierająca dech w piersiach dolina jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Uttaranchal.

2. Park Narodowy Jima Corbetta:

Miejsca na miesiąc miodowy w Uttaranchal - Park Narodowy Jim Corbett

Park narodowy jest główną atrakcją turystyczną i domem dla wielu tygrysów. Jeep safari to najlepszy sposób na poznanie jego piękna i dzikiej przyrody. Nie ma lepszego miejsca niż dziewicza natura, aby odkryć miłość i romans.

3. Jezioro Nainital:

Jezioro Nainital

Jezioro Nainital ze swoim naturalnym pięknem, spokojną okolicą i słodką wodą sprawia, że ​​trzeba je odwiedzić. Otacza go bogata flora i fauna, która dodaje uroku jezioru. Dzięki dostępnemu zapleczu żeglarskiemu jest to idealny wypad na romantyczny miesiąc miodowy z ukochaną osobą.

4. Park Narodowy Rajaji:

Park Narodowy Rajaji

Park narodowy posiada upodobania Shivy, które są śladami Himalajów i są rezerwatem tygrysów. Bogata flora i fauna sprawiają, że jest to niesamowita wycieczka do celu.

5. Nanda Devi:

Nanda Devi

Druga najwyższa góra ma zapierającą dech w piersiach scenerię, dzięki czemu każdy miesiąc miodowy jest wyjątkowy. W pobliżu szczytu znajduje się Park Narodowy Nanda Devi z przyrodą i jej pięknem. Wybierz się na trekking i wspinaczkę ze swoim partnerem i wzmocnij więź.

6. Mussoria:

Mussoria

To piękne miejsce nazwane „Królową Wzgórz” przyciąga przez cały rok tysiące turystów. Nie może być lepiej niż ta mała romantyczna stacja na wzgórzu, aby spędzić miesiąc miodowy ze swoim partnerem. Możesz spacerować po pięknym miejscu, jechać kolejką linową i robić zakupy do syta.

7. Świątynia Kedarnath:

Świątynia Kedarnath

Jedna z najsłynniejszych świątyń poświęconych Panu Śiwie, znajduje się na zaśnieżonych obszarach Himalajów. Został zbudowany przez Adi-Shankaracharyę, a wspinaczka pod górę do świątyni jest zarówno podróżą pełną przygód, jak i religijną.

8. Śnieżny punkt widokowy:

Śnieżny punkt widokowy

Widok na śnieg to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w mieście. Istnieje możliwość wycieczki kolejką linową, aby zobaczyć jezioro Nainital i otaczające go czarujące miejsce. To jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Uttaranchal.

9. Mocowanie firmy Abbott:

Mocowanie Abbotta

Jest to stacja górska, która znajduje się na wysokości 6400 stóp nad poziomem morza i jest idealnym miejscem na podróż poślubną. Malownicze piękno, które go otacza, wraz z lasami sosnowymi, którymi jest pokryty, a także widok na Himalaje, to coś, co zabierze Twój miesiąc miodowy na zupełnie inny poziom doświadczenia. Złóż wizytę w kościele, który znajduje się pomiędzy gęstymi lasami.

Uttaranchal to kraina wysublimowanego naturalnego piękna i pogodnej duchowości. To idealne połączenie romantyzmu, spokoju i odmłodzenia. Dzięki atmosferze podniecenia, świeżości i miłości jest to gratka dla wszystkich par planujących miesiąc miodowy. To jedne z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Uttaranchal, które możesz odwiedzić przed końcem roku lub zaplanować je na wakacje noworoczne. Twórz wspomnienia na całe życie i przeżyj swój cel podróży poślubnej pośród cudów natury tutaj.