Miesiąc miodowy to jedno z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Czasami jednak z powodu nieprzewidzianych okoliczności masz ograniczony budżet. Ale czy pieniądze powinny być powodem zrujnowania miesiąca miodowego? Nie. Zaplanuj podróż do jednego z nich i spędź wymarzony miesiąc miodowy z ograniczonym budżetem!

Cudowne miejsca na miesiąc miodowy z ograniczonym budżetem:

1. Śrinagar:

Srinagar tanie miejsca na miesiąc miodowy

Jeśli istnieje raj na ziemi, to właśnie tutaj. Srinagar, stolica Dżammu i Kaszmiru, obfituje w bujne doliny, lśniące jeziora, wysokie góry i malowniczą scenerię. To idealne miejsce na podróż poślubną, a sama wizyta w mieście wystarczy na niezapomnianą podróż z lepszą połową.

2. Goa:

Goa miesiąc miodowy-miejsca-na-budżecie

Jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Indiach z ograniczonym budżetem, można go określić za pomocą zaledwie trzech słów – słońce, piasek i morze. To znane na całym świecie miejsce na miesiąc miodowy, które przyciąga ludzi z całego świata. Dzięki nieskazitelnie czystym plażom, malowniczym widokom, tętniącym życiem nocnym, pysznym owocom morza i wyluzowanej kulturze jest to jedno z najfajniejszych miejsc na miesiąc miodowy na świecie.

3. Coorg, Karnataka:

coorg-karnataka-miejsca-miodowe-na-budzecie

Szkocja w Indiach, Coorg, słynie z obfitości naturalnego piękna. Pomarańczowe sady, słodki zapach kawy wypełniający powietrze i bujna zieleń wokół sprawiają, że jest to jedno z najlepszych miejsc na przytulny miesiąc miodowy.

4. Nainital, Uttarakhand:

nainital-uttarakhand miesiąc miodowy-miejsc-na-budżecie

Nainital to jedna z najbardziej romantycznych stacji górskich w Indiach, popularna wśród nowożeńców, która zawsze jest pełna turystów. Pary mogą cieszyć się zielenią, ośnieżonymi górami, przejażdżkami łodzią, pięknymi jeziorami i innymi urzekającymi miejscami, w bardzo przystępnej cenie.

5. Shimla, Himachal Pradesh:

shimla-himachal-pradesh miesiąc miodowy-miejsca-na-budżecie

Shimla od niepamiętnych czasów przyciąga nowożeńców. Dzięki ciszy i spokojowi, który posiada, nic nie może pokonać romantycznych wibracji, które oferuje Shimla. To piękne miasteczko na wzgórzu jest idealnym miejscem dla par, aby przeżyć wycieczkę wyrytą we wspomnieniach.

6. Wyspy Lakshadweep:

lakshadweep-wyspy-miodowe-miejsca-na-budzecie

Lakshadweep pełne jest egzotycznych i niezamieszkałych plaż. Pary szukające czasu dla siebie nie mogą znaleźć lepszego miejsca na miesiąc miodowy niż Lakshadweep. Kontrast w niebieskawo-zielonej wodzie i białym piasku to uczta dla oczu. Zarezerwuj jeden z domków na plaży i ciesz się swoim miesiącem miodowym w rozmiarze king-size!

7. Ooty, Tamil Nadu:

ooty-tamil-nadu-miejsca-miodowe-na-budzecie

Jedna z najbardziej znanych stacji górskich w Indiach, znajduje się na wzgórzach Nilgiri. Dzięki takim atrakcjom jak Ogrody Botaniczne, Ogród Różany, Jezioro Ooty i szczyt Dodabetta jest to idealne miejsce na romantyczną wycieczkę z ukochaną osobą. Wzgórza, drzewa, cała atmosfera tego miejsca pozostanie z tobą na długo po powrocie; taki jest urok, jeśli Ooty!

8. Darjeeling, Zachodni Bengal:

darjeeling-west-bengal miesiąc miodowy-miejsca-na-budżecie

Jest to jedna z najpiękniejszych stacji górskich i z pewnością sprawi, że Twój miesiąc miodowy będzie niezapomniany. Rozległe pola plantacji herbaty i wysokie góry zapewniają doskonały kontrast dla zapierającego dech w piersiach widoku. Na koniec z pewnością nie można przegapić przejażdżki zabawkowym pociągiem, bo jest najlepsza!

9. Rozlewiska, Kerala:

rozlewiska-kerala miesiąc miodowy-miejsca-na-budżecie

Kerala jest znana jako Ojczyzna Boga i słusznie. Rozlewiska tworzą unikalną sieć jezior, kanałów i rzek. Na miesiąc miodowy wynajmij łódź mieszkalną na rzece i spędź przytulny czas ze swoim wyjątkowym, na tle pięknej zieleni i plantacji kokosów. Ta wizyta zajmie dużo czasu, aby się zatopić!

Po co martwić się o budżet, skoro masz te miejsca na liście planów!!