Tripura, małe północno-wschodnie państwo, jest pełne niesamowitych miejsc turystycznych. Jest domem dla pięknych jezior, gór, pałaców, muzeów, świątyń i klasztorów. Miejsce to jest ośrodkiem turystycznym z zielonymi dolinami i pięknymi pasmami górskimi. Ten piękny stan to idealna ucieczka dla Ciebie i Twojej ukochanej na idealny miesiąc miodowy. Oto niektóre z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Tripura.

Najlepsze miejsca na miesiąc miodowy w Tripura ze zdjęciami:

1. Wzgórza Jampui:

Wzgórza Jampui to idealne miejsce na romantyczny wypad. W podróż warto wybrać się samochodem, aby rozkoszować się pięknem tego miejsca. Przeżyj gorące źródła i malowniczy widok na to miejsce. Wzgórza Jampui należą do ulubionych miejsc na miesiąc miodowy w Tripura.

 • Co jest lepszego niż romantyczna randka, podczas której ty i twój partner podziwiacie malownicze widoki, które to miejsce ma do zaoferowania? Wzgórza Jampui mogą być idealne dla par, które szukają spokoju i ukojenia w tym pagórkowatym stanie. Pary nie mogą przegapić tej romantycznej ucieczki od zgiełku codziennego życia.
 • Dharmanagar, Panisagar i Pecharthal to stacje kolejowe położone najbliżej wzgórz Jampui. Te stacje kolejowe znajdują się około 60 km od miejsca docelowego.
 • Skromne i luksusowe zakwaterowanie jest dostępne na wzgórzach Jampui, Vangmun i Eden Tourist Lodge. Można wynająć pobyt zgodnie z budżetem i preferencjami.
 • Możesz odwiedzić to miejsce również w porze deszczowej. Najprzyjemniejsze są jednak w Tripurze miesiące zimowe. Listopad to najlepszy czas na wizytę, ponieważ wzywa do festiwalu Orange.

2. Jezioro Kamalasagar:

Kamalasagar to sztuczne jezioro w Tripura. To popularne miejsce na romantyczny piknik. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i cieszenia się naturą. Mela odbywa się podczas Nawaratri, przyciągając wielu turystów.

 • Pary mogą cieszyć się widokiem tego jeziora i prowadzić romantyczne rozmowy przy małym pikniku. Jest to jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Tripura i oferuje parom spokojne i piękne otoczenie. Pary na pewno będą cieszyć się naturą.
 • Jezioro Kamalasagar znajduje się prawie pół godziny jazdy od miasta Agartala. Do Agartali można dotrzeć samolotem lub pociągiem. Lotnisko Singer bhil w Agartala jest dobrze skomunikowane z głównymi miastami. Agartala i Jongendranagar to dwie stacje kolejowe znajdujące się w Agartala.
 • W Agartala i w pobliżu Kamalasagarlake jest wiele hoteli, domków i innych miejsc noclegowych.
 • Agartala jest trochę za gorąco w miesiącach letnich. Jednak wieczory i noce są przyjemne. Monsun to także bardzo przyjemny czas na wakacje. Zimy to najlepszy czas na odwiedzenie tego miejsca na miesiąc miodowy.

3. Państwowe Muzeum Tripura:

Został założony w 1970 roku. Obecnie mieści się w Pałacu Ujjayanta w samym sercu miasta. Zachowuje rzadkie obrazy i epigramy numizmatyczne dowody, które podkreślają chwalebną przeszłość Tripury i niektóre z sąsiednich stanów. To miejsce może sprawić, że nawiążesz więź, gdy odkryjesz każdą swoją fascynację.

 • Jeśli Ty i Twoi bliscy jesteście jedną z tych par, które niezwykle chętnie poznają kulturę i historię tego kraju, to jest miejsce dla Ciebie. Państwowe muzeum Tripura oferuje Państwu smak historii i bogatej kultury państwa. Pary na pewno spędzą tu wspaniały czas.
 • Tripura State Museum jest tylko 2 km od dworca kolejowego Matabari. To jest 70 km od lotniska Agartala. Możesz łatwo wynająć taksówkę lub taksówkę, aby dotrzeć do celu.
 • Tripura i Agartala oferują wszelkiego rodzaju hotele, loże i ośrodki wypoczynkowe. Możesz wynająć dowolne miejsce według własnego budżetu i komfortu.
 • Od października do lutego to najlepszy czas na wizytę w Tripura, ponieważ pogoda jest stosunkowo przyjemniejsza. Możesz odwiedzić to miejsce również w miesiącach monsunowych. Uważaj na ciężkie, sypkie i śliskie drogi. Lata są wyjątkowo gorące i należy całkowicie unikać zwiedzania Tripury w miesiącach letnich.

4. Matabari:

Starożytna świątynia Tripura Sundari lub Matabari jest dość znanym miejscem turystycznym w Tripura. Z błogosławieństwem bóstwa nie może być lepszego miejsca na rozpoczęcie życia małżeńskiego.

 • Pary, które lubią miejsca, które oferują pobożne i spokojne otoczenie, muszą odwiedzić Świątynię Matabari na miesiąc miodowy. Ta boska lokalizacja z pewnością zapewni ci relaks i spokój psychiczny, których potrzebujesz. To idealne miejsce na miesiąc miodowy dla par, które chcą połączyć się na poziomie duchowym. Nie można przegapić tego miejsca na miesiąc miodowy!
 • Singer bhil Airport is Agartala to lotnisko położone najbliżej świątyni Matanbari. To jest 54kms od lotniska. Można łatwo wynająć taksówkę lub taksówkę, aby dotrzeć na miejsce. Agartala, Jogendranagar, Jirania i Ambassa to stacje kolejowe najbliższe świątyni.
 • Istnieje wiele hoteli i schronisk dostępnych w pobliżu świątyni oraz w głównym obszarze miasta. Bez problemu można zarezerwować nocleg zgodnie z budżetem i preferencjami.
 • Najlepszy czas na wizytę w tej świątyni to miesiące zimowe. Zimy są w tym stanie najprzyjemniejsze. Świątynię tę można również odwiedzić w czasie monsunu. Jednak latem należy unikać. Miesiące letnie mogą sprawić, że Twoje wakacje będą nieprzyjemne ze względu na wzrost temperatury.

5. Głupi:

Jezioro Dumboor to obowiązkowy cel podróży poślubnej w Tripura. Ciesz się niesamowitym widokiem na wzgórza z grupy 48 wysp. Obserwacja ptaków i przejażdżki łodzią sprawiają, że to doświadczenie jest jeszcze bardziej niezapomniane.

https://stylesatlife.com/articles/miejsca-miodowego-w-tripurze/

 • To idealne miejsce na miesiąc miodowy dla wszystkich par, które szukają romansu i przygody. Pary docenią piękno tego miejsca. Ponadto warto spróbować przejażdżek łodzią. Zajęcia takie jak obserwowanie ptaków z pewnością sprawią, że ludzie będą zaangażowani i zagubieni w pięknie przyrody.
 • Jezioro Dumboor znajduje się tylko 60 km od Udaipur, podczas gdy jest oddalone o 120 km od miasta Agartala. Do Agartali lub Udaipur można przylecieć samolotem lub pociągiem. Jest to wygodny dojazd do jeziora Dumboor z obu lokalizacji.
 • W pobliżu jeziora Dumboor znajduje się wiele hoteli i domków dla par i rodzin. Bez trudu można wynająć mieszkanie zgodnie z budżetem i komfortem.
 • Najlepszym czasem na odwiedzenie tego miejsca powinny być miesiące zimowe. Miesiące zimowe są niezwykle przyjemne, a temperatura jest idealna na romantyczne wakacje. Możesz również odwiedzić to miejsce w porze monsunowej, ale uważaj na śliskie drogi. Na tym obszarze mogą występować ulewne deszcze. Lata należy unikać ze względu na wyjątkowo upalną pogodę. Wzrost temperatury może być niewygodny na wakacje.

6. Unakoti:

Pełni przytulonych płaskorzeźb skalnych, które są uważane za Lorda Shivę, miejscowi celebrują wyjątkową tradycję znaną jako Shaivism, co oznacza modlitwę tylko za Shivę. Rzeźby skalne tutaj są niesamowite, a malowidła ścienne z ich pięknem są z pewnością miejscami do zapamiętania. Wodospady uzupełniają całą scenerię, dzięki czemu jest to niezapomniane miejsce na miesiąc miodowy.

https://stylesatlife.com/articles/miejsca-miodowego-w-tripurze/

 • Ty i Twoja ukochana możesz sprawić, że Twoje wakacje będą bardziej romantyczne i niezapomniane, odwiedzając to miejsce. Unakoti oferuje piękne rzeźby naskalne, wodospady i oszałamiającą scenerię. Pary na pewno ucieszą się spokojem tego miejsca i sztuką zaszczepioną ludzkimi rękami. Dlatego jest to idealne miejsce na romantyczne wakacje.
 • Stacja kolejowa Kumarghat znajduje się zaledwie 20 km od tej lokalizacji. Usługi helikopterowe są również dostępne z Agartala i Kailashahar. Jest to najbardziej preferowany i najszybszy sposób dotarcia do tej lokalizacji.
 • Istnieje wiele hoteli i schronisk dostępnych w Agartala lub w pobliżu Unakoti. Bez problemu można wynająć miejsce według budżetu i komfortu.
 • Najlepszy czas na wizytę w tym miejscu to miesiące zimowe. Zimy są w tym stanie najprzyjemniejsze. Świątynię tę można również odwiedzić w czasie monsunu. Jednak latem należy unikać. Miesiące letnie mogą sprawić, że Twoje wakacje będą nieprzyjemne ze względu na wzrost temperatury.

7. Pałac Kunjaban:

Kunjaban, który jest zielonym pagórkiem tego miejsca, słynie z malowniczego piękna. Miejsce jest idealne do wypoczynku i chwalenia zielonego piękna, zielonych ogrodów, sadu i małego zoo. Ten pałac był boskim świadkiem dzieł Rabindranatha Tagore. Wewnątrz pałacu znajdują się czyste i ładnie założone ogrody. Odśwież swój umysł i ciesz się spacerem po tym miejscu ze swoim partnerem. To jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Tripura.

https://stylesatlife.com/articles/miejsca-miodowego-w-tripurze/

 • Ty i twoja lepsza połowa możecie się świetnie bawić w pałacu Kunjaban, spacerując po ogrodach. To wspaniały pałac i idealne miejsce na miesiąc miodowy dla nowożeńców. Służy jako spokojne miejsce bogate w kulturę i historię. Odmłodź swój umysł, odkrywając ten spokojny pałac.
 • Pałac Kunjaban znajduje się zaledwie 5 km od centrum miasta Agartala. Do Agartali można dotrzeć samolotem lub pociągiem. Lotnisko i dworzec kolejowy Agartala są dobrze skomunikowane z głównymi miastami Indii.
 • W pobliżu Pałacu Kunjaban oraz w mieście Agartala znajduje się wiele hoteli i schronisk. Bez problemu można wynająć nocleg według budżetu i preferencji.
 • Najlepszym czasem na odwiedzenie tego miejsca powinny być miesiące zimowe. Miesiące zimowe są niezwykle przyjemne, a temperatura jest idealna na romantyczne wakacje. Możesz również odwiedzić to miejsce w porze monsunowej, ale uważaj na śliskie drogi. Na tym obszarze mogą występować ulewne deszcze. Lata należy unikać ze względu na wyjątkowo upalną pogodę. Wzrost temperatury może być niewygodny na wakacje.

8. Malancha Niwa:

Bungalow przylegający do pałacu Kunjaban na wzgórzu był pierwotnie „domem kachha”, w którym Tagore przebywał podczas swojej wizyty w 1919 roku. Następnie zbudowano konstrukcję „Puccs”, która obecnie nosi nazwę Malancha Niwas. To idealne miejsce do odwiedzenia i zwiedzania podczas podróży poślubnej.

https://stylesatlife.com/articles/miejsca-miodowego-w-tripurze/

 • Malancha Niwas może okazać się idealnym miejscem na miesiąc miodowy dla par. Jest to starożytny dom i oferuje ludziom ukojenie i spokój. Jest to raczej puste miejsce, więc pary mogą mieć chwilę relaksu. To idealny wypoczynek dla nowożeńców!
 • Malancha Niwas jest tylko 5 km od centrum miasta Agartala. Do Agartali można dotrzeć samolotem lub pociągiem. Lotnisko i dworzec kolejowy Agartala są dobrze skomunikowane z głównymi miastami Indii.
 • Istnieje wiele hoteli i schronisk dostępnych w pobliżu Malancha Niwas oraz w mieście Agartala. Bez problemu można wynająć nocleg według budżetu i preferencji.
 • Najlepszym czasem na odwiedzenie tego miejsca powinny być miesiące zimowe. Miesiące zimowe są niezwykle przyjemne, a temperatura jest idealna na romantyczne wakacje. Możesz również odwiedzić to miejsce w porze monsunowej, ale uważaj na śliskie drogi. Na tym obszarze mogą występować ulewne deszcze. Lata należy unikać ze względu na wyjątkowo upalną pogodę. Wzrost temperatury może być niewygodny na wakacje.

9. Park Dziedzictwa Tripura:

To oaza spokoju na powierzchni około 4 hektarów w Parku Dziedzictwa Tripura położonym w Agartala. Przenosi zwiedzającego w surrealistyczne miejsce, dając wgląd w florę i faunę z dodatkiem kultury Tripury. Park obfituje w różnorodne rodzime rośliny i drzewa. To idealne miejsce, aby pójść dalej i zrelaksować się podczas podróży poślubnej.

https://stylesatlife.com/articles/miejsca-miodowego-w-tripurze/

Wybierz się na romantyczną przejażdżkę łodzią po jeziorze i stwórz wspomnienia. Widok Mahal, który wychodzi na jezioro, sprawi, że będzie to jeszcze bardziej intrygujące dla Ciebie. Widok, który otrzymujesz, może nawet sprawi, że twoje serce zabije biciem.

 • Ten park całkowicie uzasadnia cel podróży poślubnej. Tripura Heritage Park oferuje bardzo spokojne i kojące otoczenie. Pary mogą tu spacerować i podziwiać egzotyczne drzewa i rośliny. Flora i fauna z pewnością Cię zafascynuje. Możesz także wybrać się na przejażdżkę łodzią i skosztować przekąsek, oddając się spokojowi tego miejsca.
 • Do Agartali można dotrzeć samolotem lub pociągiem. Lotnisko i dworzec kolejowy Agartala są dobrze skomunikowane z głównymi miastami Indii.
 • W Agartali bez problemu można wynająć nocleg. To miejsce oferuje hotele i loże od niskiej do wysokiej klasy. Możesz zarezerwować miejsce zgodnie z wygodą i budżetem.
 • Agartala jest trochę za gorąco w miesiącach letnich. Jednak wieczory i noce są przyjemne. Monsun to także bardzo przyjemny czas na wakacje. Zimy to najlepszy czas na odwiedzenie tego miejsca na miesiąc miodowy. Ta lokalizacja ma bardzo przyjemną pogodę w miesiącach zimowych i jest dogodna dla par do zwiedzania stanu.

To były jedne z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Tripurze. Poznaj malownicze miejsca i bujną scenerię ze swoją ukochaną. Odwiedź odosobnione miejsca, aby spędzić idealny romantyczny wypad i spraw, aby Twój miesiąc miodowy był jeszcze bardziej wyjątkowy. Ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoim partnerem w tym małym stanie Indii. Niespodzianki rzeczywiście przychodzą w małych opakowaniach!