Planujesz pierwszą wspólną podróż po ślubie? Stan Chhattisgarh to wyjątkowe miejsce na miesiąc miodowy, które sprawi, że poczujesz się bardziej zainspirowany i zakochany. Jest to znacznie duży stan w środkowych Indiach i liczy ponad 20 milionów mieszkańców. W rzeczywistości, według ostatniego spisu ludności, jest to 16. najbardziej zaludniony stan w kraju. Szczyci się niezrównanym pięknem krajobrazu oraz bogatymi miejscami dziedzictwa kulturowego. Romantyczny, a jednocześnie mnóstwo do odkrycia, ten stan zapewni Ci niezapomnianą i niekonwencjonalną podróż poślubną. Czy ty i twój partner uwielbiacie dziką przyrodę i jesteście prawdziwymi miłośnikami przyrody? Udaj się do Mainpat i Kanker, aby zobaczyć piękne wodospady i idealnie malownicze widoki, aby wprowadzić odpowiedni nastrój. Zakupy sprawiają, że każda podróż jest jeszcze przyjemniejsza, a zwłaszcza, gdy jest to Twoja pierwsza we dwoje – udaj się do Bhilai na lokalne targi i odbierz pamiątki na wspomnienia i prezenty dla przyjaciół i rodziny. Masz ochotę na wszystko, co wykrzykuje kulturę, muzykę, sztukę i rzemiosło? Kawardha to musisz iść z mnóstwem miejsc dziedzictwa do odkrycia.

Miejsca na miesiąc miodowy w Chhattisgarh

Od października do marca to idealny czas na wizytę w stanie z temperaturami od 19 do 30 stopni Celsjusza. Stan znany jest również ze swojej duchowej strony z wieloma świętymi atrakcjami dla nowożeńców. Czy wiesz, że istnieje również piąta lokalizacja Kumbh Mela? Tak, mniej znany, Rajim Kumbh Mela w stanie to wspaniały czas świętowania i uroczystości przyciągający miliony wielbicieli i turystów.

Oto nasza wyselekcjonowana lista najpiękniejszych miejsc dla par w stanie. Oto 9 najlepszych romantycznych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh z pięknymi obrazami miasta:

9 pięknych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh ze zdjęciami:

1. Bilaspur :

Miejsca na miesiąc miodowy w Chhattisgarh

Bilaspur to świetne miejsce do odwiedzenia w Chhattisgarh. Jest uważany za jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh. Nie można po prostu wystarczająco podziwiać tego miejsca. Miejsce wypełnione jest świątyniami i licznymi pięknymi sklepami, co czyni to miejsce jednym z najlepszych miejsc marzeń dla nowożeńców.

2. Durg – Miejsce na miesiąc miodowy w Chhattisgarh:

Miejsca na miesiąc miodowy w Chhattisgarh

Jeśli planujesz podróż poślubną do Chhattisgarh, może to być najlepsze miejsce do zaspokojenia Twoich potrzeb. Miejsce to jest wypełnione zapierającą dech w piersiach scenerią, a także istnieje wiele rodzajów wymarłych skamieniałości ptaków. Krótko mówiąc, Durg można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh.

3. Bhilai:

Bhilai

Wiele osób szuka miejsc na zakupy, gdy wybierają się do odwiedzenia nowych miejsc. Bhilai to jedno z tych miejsc, które zaoferuje Ci setki platform handlowych wraz z dobrymi hotelami i doskonałą obsługą pokoi. Bhilai jest całkiem niesamowite, ponieważ to miejsce ma wiele rzeczy do zaoferowania turystom. Łatwo się w tym miejscu zakochać ze względu na jego dobrze zorganizowaną strukturę. Jest to jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh.

4. Główna ścieżka:

Mainpat

Mainpat to kolejny wspaniały wybór wśród licznych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh. Miejsce oferuje zwiedzającym obiekty górnicze i wodospady. Istnieje wiele klasztorów buddyjskich wraz ze świątyniami hinduistycznymi. To miejsce będzie wymarzonym miejscem na miesiąc miodowy w Chhattisgarh.

5. Kanker:

Kanker

Jeśli chcesz spędzić miesiąc miodowy w Chhattisgarh, Kanker jest jednym z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Chhattisgarh. Miejsce zaoferuje Ci wiele przyciągających wzrok rzeczy i od czasu do czasu zadziwi Cię. Nie będziesz się nudzić po odwiedzeniu tego miejsca. W tym miejscu jest więcej niż jeden wodospad, który przyciąga turystów również spoza Indii.

6. Kawardha:

Kawardha

Byłeś kiedyś w Kawardha, Bihar? Powinieneś, jeśli chcesz spędzić wspaniały czas podczas miesiąca miodowego. To miejsce ma muzyczny klimat. W Kawardha znajduje się wiele zabytków sztuki, kultury i historii, dzięki czemu zostało uznane za jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh.

7. Janjgir – Historyczne miejsce na miesiąc miodowy w Chhattisgarh:

Janjgir

Chcesz udać się do historycznego miejsca w Chhattisgarh, aby spędzić miesiąc miodowy? Janhjgr może być właściwym miejscem dla Ciebie, ponieważ to miejsce jest bogate historycznie i jest tam wiele pięknych świątyń. To miejsce będzie dla Ciebie bardzo interesujące.

8. Park Narodowy Kanger Ghati:

Park Narodowy Kanger Ghati

W pobliżu tego parku znajduje się wiele hoteli i miejsc tymczasowego zamieszkania. To jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh. Będzie chciało się to miejsce odwiedzać w kółko. W tym miejscu znajdowały się wodospady, tajemnicze jaskinie. Do tego dochodzą piękne zalesione doliny, które czynią to miejsce tak atrakcyjnym.

9. Balod :

Balod

Chcesz odwiedzić Chhattisgarh? Balod to wspaniałe romantyczne miejsce w Chhattisgarh na miesiąc miodowy, które może okazać się dla Ciebie jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Chhattisgarh.

Powyżej były jedne z najlepszych miejsc w Chhattisgarh, które zapewnią Ci zajęcie i rozrywkę. Oczywiście Chhattisgarh jest jednym z najlepszych miejsc na spędzenie miesiąca miodowego, w oparciu o niesamowite miejsca w tej okolicy. To naprawdę niesamowite miejsce, które pozwoli ci spędzić najlepsze chwile ze swoją żoną. Środowisko tego miejsca jest bardzo przyjemne i można powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych miejsc dla osób zainteresowanych spędzeniem miesiąca miodowego. Chociaż w Chhattisgarh może być wiele innych wspaniałych miejsc, to są one najlepsze.