Kiedy myśli się o romansie, nie można zapomnieć o Kanadzie. Dzięki obfitości naturalnego piękna, uroczych małych miasteczek i malowniczych miast, miejsca docelowe sprawią, że poczujesz się mdły. Jeśli to Twój miesiąc miodowy, Kanada musi być na szczycie listy. Aby pomóc wam w podróży, oto zestawienie najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Kanadzie.

Niesamowite miejsca na miesiąc miodowy w Kanadzie:

1. Cape Breton, Nowa Szkocja:

Cape Breton, Nova Scotia miejsca na miesiąc miodowy w Kanadzie

W Cape Breton to tylko wy dwoje i malownicza okolica. Jeśli Twój idealny romantyczny plan obejmuje przytulne puby, pyszne owoce morza i prosty wiejski urok, to jest to miejsce dla Ciebie. Cisza i spokój, jakie oferuje Cape Breton, sprawia, że ​​jest to jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Kanadzie.

2. Jezioro Louise, Alberta:

Lake Louise, Alberta Podróż poślubna w Kanadzie

Lake Louise jest jednym z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Kanadzie, ponieważ jest odosobnione, nieskazitelne, prywatne i idealne na romantyczny wypad z partnerem. Klejnot Parku Narodowego Banff w pobliżu Lake Louise jest fantastyczny o każdej porze roku i urzeka serca turystów.

3. Miasto Quebec:

Miasto Quebec

Quebec City zapewnia wszystko, co miejskie: zaraźliwą grację, eleganckie kawiarnie, seksowne salony i luksusowe hotele, gotowe dać całe szczęście na świecie. To miasto sprawi, że zakochasz się w nim bardziej niż kiedykolwiek pokochasz swojego partnera!

4. Rozkosz serca, Nowa Fundlandia:

Hearts Delight Miejsca nowofundlandzkiego miesiąca miodowego w Kanadzie

Położone nad Zatoką Trinity, widok na ocean i proste, wiejskie życie sprawiają, że to miasto jest jeszcze bardziej atrakcyjne jako jedno z miejsc na miesiąc miodowy w Kanadzie. Dzięki niewielkiej liczbie mieszkańców w okolicy oferuje prywatność, której potrzebujesz na romantyczny wieczór. Nazwa ma romantyczne uczucie! Co więcej, możesz odwiedzić Heart’s Content lub Heart’s Desire, jeszcze dwa piękne miasta na wybrzeżu.

5. Park Narodowy Kluane, Jukon:

Kluane-National-Park-Yukon Honeymoon-miejsc-w-Kanadzie

W Parku Narodowym Kluane znajduje się najwyższy szczyt Kanady, Mount Logan, a to wystarczy, aby uwydatnić piękno tego i tak już zapierającego dech w piersiach parku narodowego. Co więcej, możesz wybrać się na wycieczkę pełną adrenaliny ze swoim partnerem, dzięki różnym sportom przygodowym. Można razem pływać kajakiem, jeździć na rowerze górskim, odbyć lot widokowy, przejechać się konno i podziwiać tutejszą faunę, na którą składają się niedźwiedzie grizzly i bieliki amerykańskie.

6. Niagara-on-the-Lake, Ontario:

Niagara-on-the-Lake Ontario Podróż poślubna w Kanadzie

Małe miasteczko w Kanadzie, Niagara-on-the-Lake jest tam najładniejszym miastem. Butiki, kwiaty i teatry ciągną się wzdłuż ulic tego miasta, które słynie również z win, restauracji i przytulnych hoteli, idealnych na romantyczny wypad.

7. Montreal:

Montreal

Największe miasto Quebecu to nocne centrum miasta, z nocnymi pubami, kameralnymi restauracjami i luksusowymi hotelami. Jeśli pokój w hotelu to potrzeba godziny, po prostu zarezerwuj pokój w Le Place d’Armes, Le Petit Hotel i Hotel Nelligan i ciesz się pełnią miesiąca miodowego!

8. Sooke Harbor House, Kolumbia Brytyjska:

SookeHarbour House, Kolumbia Brytyjska Miejsca na miesiąc miodowy w Kanadzie

Zachody słońca w Sooke są zarówno czarujące, jak i romantyczne, jest to idealne miejsce na miesiąc miodowy w Kanadzie. Położone na zachód od Victorii, to małe miasto znajduje się na końcu wyspy Vancouver, zapewniając zapierający dech w piersiach widok na zachód słońca nad Pacyfikiem. Harbour House pozwala uchwycić takie chwile we wspomnieniach i jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku nieruchomości w całej Kanadzie.

9. Langdon Hall, Cambridge, Ontario:

Langdon Hall Cambridge, Ontario

Ta 200-hektarowa posiadłość, oddalona o godzinę jazdy od Toronto, została zbudowana dla wnuczki pierwszego amerykańskiego multimilionera, Johna Jacoba Astora. Z luksusem w najlepszym wydaniu ta sala zapewnia wyśmienitą kuchnię, znakomicie wyposażone pokoje do spa z zabiegami dla niego i dla niej. Z dbałością o szczegóły obiecuje, że wymarzony miesiąc miodowy i skutecznie dotrzymuje obietnicy.

Z ogromnymi rezydencjami, naturalnym pięknem i tętniącą życiem kulturą miejską, nie musisz myśleć poza Kanadą na miesiąc miodowy…. Ma to wszystko!!!