Podczas gdy zastanawiasz się nad planami na miesiąc miodowy, możesz zacząć z wyprzedzeniem i dobrze zaplanować, aby był jak najbardziej niezapomniany. Podróż poślubna może być nie lada przeżyciem. To, co może sprawić, że będzie o wiele lepiej, to wybranie miejsca, które ma własną prywatną plażę, dzięki czemu nie będziesz się martwić. Kilka miejsc, które mogą Cię zainteresować, znajduje się poniżej.

Piękne miesiące miodowe na prywatnych plażach:

1.  Havelock Resort, Andaman & Wyspy Nicobar:

Havelock Resort, Andaman & Miesiąc miodowy na wyspach Nicobar na prywatnej plaży

Barefoot at Havelock Resort sprawi, że będziesz szukał słów, aby to opisać. Dzięki nurkowaniu z akwalungiem jako placówce, Barefoot sprawi, że Twoje kolana będą się trząść. To miejsce może być po prostu tym, które Ty i Twój partner możecie odkryć?.

2. Radisson Blu Temple Bay Beach Resort, Mahabalipuram:

Miesiąc miodowy na prywatnej plaży Radisson Blu Temple Bay Beach Resort?

To miejsce szczyci się ponad czterdziestoma hektarami ziemi na przeciwko Zatoki Bengalskiej. Również widok palm na tle błękitnej laguny to widok, który zapiera dech w piersiach. Na pewno będziecie się trzymać, dopóki tu jesteś.

3. Paradise Isle Beach Resort, Udipi, Karnataka:

Paradise Isle Beach Resort, Udipi, Karnataka Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

Ośrodek oferuje najlepszy widok na piasek i morze z plaży Maple. Dni, w których lśni woda i noce, które wyglądają jak obraz francuskiego artysty, to coś, czego nie chcesz przegapić.

4. Hotel Sea Face, Kovalam, Kerala:

Hotel Sea Face, Kovalam Honeymoon na prywatnej plaży

Prywatne siedzenie na wietrznym wietrze, z widokiem na Morze Arabskie, to coś, co może sprawić, że będziesz mógł sobie pozwolić i zamieszkać we wszystkim i stać się lepszą lub zreformowaną osobą. To jedna z takich rzeczy, z których oboje możecie chcieć.

5. Mayfair Palm Beach Resort, Ganjam, Orissa:

Mayfair Palm Beach Resort Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

Niebo to widok oferowany przez pokoje z widokiem na morze oferowane przez ten ośrodek. Mając własne punkty wschodu i zachodu słońca, możecie wspólnie oglądać początek i koniec dnia.

6. Vivanta przy Taj Fisherman’s Cove, Chennai:

Vivanta by Taj Fishermans Cove Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

To może być najbliżej Zatoki Bengalskiej. Lokalizacja i obecne udogodnienia z pewnością sprawią, że podczas podróży poślubnej będziecie wystarczająco senni i przytulni?.

7. LeelaKempinski, Kovalam:

LeelaKempinski Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

Będąc największym nadmorskim kurortem Kerali, Leela jest miejscem, w którym musisz oglądać zachód słońca z ukochaną osobą w ramionach i drinkiem, aby przypieczętować tę chwilę.

8. Ośrodek Ramada Caravela Beach, Goa:

Ramada Caravela Beach Resort Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

Być może nigdy nie widziałeś słońca, piasku i wody, jak w Ramadzie, nigdzie w Indiach. Zrelaksuj się, trzymaj się za ręce i popijaj drinki razem, obserwując wschodzące i odchodzące słońce.

9. Taj Exotica, Goa:

Taj Exotica Goa Miesiąc miodowy na prywatnej plaży

Rozciągający się na 50 akrów Taj Exotica to luksusowy nadmorski kurort, w którym oboje można po prostu odpocząć i najlepiej oddać się podróży poślubnej. Prywatne ustawienia w tym ośrodku są nie do pobicia i jest to jedno z najbardziej pożądanych miejsc dla pary na spędzenie miesiąca miodowego.

Teraz, gdy masz już listę tych niesamowitych miejsc z prywatną plażą, możesz chcieć ją zdobyć. Spędzenie miesiąca miodowego w którymkolwiek z tych miejsc zapewnia prywatność, której potrzebujesz, wraz z romantycznym akcentem z odrobiną subtelności. Chociaż miesiąc miodowy jest czymś, co zdarza się raz w życiu małżeństwa, byłoby sprawiedliwe, aby jak najlepiej go wykorzystać i niczego nie powstrzymywać. Nie byłoby słuszne pójście na kompromis w sprawie marzeń i pragnień związanych z podróżą poślubną. Teraz idź dalej i spełnij swoje pragnienia.