Każdy ma kalifornijskie marzenia! Nawet pary, które planują miesiąc miodowy; a co może być dla nich lepsze niż to piękne amerykańskie miasto! Jeśli planujesz odwiedzić USA na miesiąc miodowy i nie wiesz, gdzie się udać, nie myśl więcej! Kalifornia to jest! Zabierzmy Cię najpierw w wirtualną podróż.

Najpopularniejsze miejsca na miesiąc miodowy w Kalifornii:

1. Spacer po plażach:

Spacer po plażach Miesiąc miodowy w Kalifornii

Gdy masz ponad 1200 mil wybrzeża, po prostu trzymaj się za ręce i spaceruj po wodach dziewiczych plaż Carmel, Morro Bay, Malibu, Laguna i wielu innych. Te plaże to jedne z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Kalifornii.

2. Jedź po półwyspie Monterrey:

Jedź po miejscach na półwyspie Monterrey Honeymoon w Kalifornii

17-kilometrowa trasa wypełniona niekończącymi się widokami na ocean, dramatycznymi klifami, rozległymi polami golfowymi i nagłymi obwodnicami to niezapomniane przeżycie. Kliknij na zdjęcie ukochanej osoby w samotnym cyprysie noszonym przez pogodę i spraw, aby Twój miesiąc miodowy w Kalifornii stał się trwałym wspomnieniem w pamięci.

3. Wino kalifornijskie w Sonoma lub Napa Valley:

Kalifornijskie wino w Sonoma lub Napa Valley Honeymoon miejsca w Kalifornii

Winiarnie są obładowane na wsiach w zatoce Monterrey, dolinie Shenandoah i kraju Santa Barbara. Jedź ze swoim partnerem na wieś i skosztuj najlepszego wina w tych winnicach!

4. Park Narodowy Redwood, Crescent City:

Redwood National Park, Crescent City Honeymoon miejsca w Kalifornii

Kiedy widzisz przed sobą najwyższe i najstarsze drzewa świata w Parku Narodowym Redwood, czujesz się tak malutki, że przenika do ciebie poczucie pokory. Olbrzymie starożytne sekwoje, jodły, cykuty i dęby są urzekające, a wizyta w dziczy jest niesamowitym przeżyciem. To jedno z najlepszych naturalnych miejsc na miesiąc miodowy w Kalifornii.

5. Zamek Hearsta w San Simeon:

Hearst Castle w San Simeon Honeymoon miejsca w Kalifornii

Wśród różnych miejsc na miesiąc miodowy w Kalifornii, Hearst Castle daje nam wgląd w luksusowe życie minionych dni, gdy odwiedzasz dom i ogrody. Jadąc na północ, możesz przeżyć najlepszą jazdę w swoim życiu, a droga zapewnia zapierający dech w piersiach widok na piękno natury.

6. Autostrada wybrzeża Pacyfiku:

Miejsca na miesiąc miodowy Pacific Coast Highway w Kalifornii

Przejażdżka z miodem autostradą Pacific Coast Highway z San Diego do Los Angeles o zachodzie słońca z oceanem po jednej stronie to z pewnością niezapomniany widok. To z pewnością najbardziej romantyczny odcinek drogi na świecie i odpowiedni na miesiąc miodowy!

7. Przejażdżka kolejką linową, San Francisco:

przejażdżka kolejką linową, miejsca dla nowożeńców w San Francisco w Kalifornii

Wskocz do kolejki linowej w dzielnicy handlowej Downtown i dotrzyj na szczyt Nob Hill, a następnie w dół do Fishermen’s Wharf. Podróż pomiędzy nimi tworzy nieskończone wspomnienia, którymi można się dzielić, a sama podróż jest pięknym doświadczeniem z partnerem. To jedno z najlepszych miejsc na miesiąc miodowy w Kalifornii.

8. Połącz się ponownie z naturą w Parku Przyrody Yosemite:

Połącz się ponownie z naturą w miejscach na miesiąc miodowy Yosemite Nature Park w Kalifornii

Pięknie położona w górach Sierra Nevada, posiada prastare, gigantyczne sekwoje. Jeśli chcecie ponownie połączyć się z naturą i jej hipnotyzującym pięknem, nic nie jest lepsze niż Park Przyrody Yosemite. Można wspólnie spędzać czas, rozmawiać o wszystkim i cieszyć się naturą w jej prawdziwej postaci. Półkopuła, granitowe klify El Capiton i wodospad Bridalveil mają oszałamiający urok. To naprawdę kawałek nieba, schludnie i pięknie schowany w Kalifornii.

9. Disneyland:

Disneyland Honeymoon miejsca w Kalifornii

Za zabawą!? Disneyland to tempo, do którego możesz się udać i ponownie zostać dziećmi! Ciesz się przejażdżkami w ciągu dnia i oddaj się pasji w przytulnych pokojach po zachodzie słońca.

Bez wątpienia Kalifornia jest najlepszym miejscem do odwiedzenia na miesiąc miodowy. Okres!