Zejdźmy W DÓŁ i tym razem mamy na myśli Australię. Kraina pustynnych krajobrazów, kangurów, piw i słynnej plaży Bondi, Australia ma tak wiele do zaoferowania. To kraj, w którym różnorodność i szacunek do wszystkiego i każdej formy życia ma pierwszorzędne znaczenie. Nic dziwnego, że naród szybko rośnie w zawrotnym tempie i we wszystkich sektorach. Turystyka ma tutaj pierwszorzędne znaczenie, a ludzie z całego świata przyjeżdżają, aby cieszyć się widokami, dźwiękami, aspektami kulturowymi i nocnym życiem Australii.

Kraj jest bardzo interesującym miejscem, a jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​jedna wycieczka do krainy kangurów i ojczyzny aborygenów to pół upieczony stek! Od lądu po wyspę, od pustyń po dzikie życie, nocne życie miasta i tętniący życiem, rześki dzień, jest wyjątkowość prawie we wszystkim, co ludzkie zmysły wymyślą i wychwytują. Fascynująca i wspaniała Australia jest z pewnością miejscem, w którym chciałbyś kiedyś się osiedlić.

Australijczycy z natury są ciepli i przyjaźni, chętnie oprowadzą Cię po okolicy, spędzą z Tobą czas i zabiorą Cię w miejsca ładne i urocze. Jeśli jednak chciałbyś być sam i sprawdzić kraj, oto kilka faworytów, które mamy dla Ciebie. Dlatego proszę czytaj dalej i bądź dobrze poinformowany o tym samym.

Najlepsze miejsca:-

Sydnej:

australijskie miejsca turystyczne

Jedno z najbardziej zaludnionych, największych i bardzo wszechstronnych miast Australii, Sydney jest interesującą lokalizacją. Pamiętaj, że znajduje się tutaj słynna opera w Sydney, zaprojektowana przez znanego duńskiego pochodzenia Johna Utzona. Jako turysta będziesz mógł sprawdzić przód i kulisy punktu orientacyjnego. Kiedy skończysz z operą, po prawej i lewej stronie znajdziesz inne interesujące miejsca, takie jak rejsy Harbour Highlight, winnice Hunter Valley i słynny port Darling, w którym znajduje się najlepsze życie morskie, jaskinie Jenolan i nie tylko.

Pert:

perth_australia-tourist-places

Udaj się do Perth i tym razem ciesz się tym, co najlepsze w tym gorącym miejscu. Od zwiedzania miasta, dzikiej przyrody i wodnych zabaw po wiele przygód, które utrzymają Cię w napięciu przez całą podróż, Perth nigdy Cię nie zawiedzie. To, co powinieneś zobaczyć w tym mieście, to słynne zoo w Perth, dobrze znane ogrody Stirling, Mennica Perth, jezioro Monger, słynna Galeria Sztuki Australii Zachodniej, dobrze znane Muzeum Australii Zachodniej, urocza sala koncertowa, ruchliwe Centrum Kultury i niesławny „TEATR JEGO KRÓLEWOŚCI”.

Tasmania:

tasmania_australia-turist-places

Tasmania to gorące miejsce, w którym można odpocząć, zwłaszcza od zgiełku miejskiego życia. To miejsce najlepsze na wakacje, dziką przyrodę i przyrodę. Od wspaniałej i głęboko zakorzenionej historii po kulturę, najlepsze plaże i majestatyczne góry wokół, nawet święte laguny, zapierającą dech w piersiach florę i faunę oraz bezlitosne tereny, chciałbyś być tutaj. Więc jeśli żyjesz pięknem na wszystkie jego dzikie sposoby, Tasmania jest miejscem, w którym powinieneś być

Wyspa Frasera:

fraser-island_australia-tourist-places

Fraser jest. Jedno z najlepszych miejsc, a także największa piaszczysta wyspa na świecie. Nazwij to ukrytą ścieżką przyrodniczą a kuku, wyspa jest domem dla wielu dzikich zwierząt i zagrożonych gatunków. Od dingo po dzikie psy, ryby i wiele innych, ta wyspa ma wszystko. Plaże są rajem, na którym można się zanurzyć, dlatego wyspa jest popularną wycieczką na imprezy, kluby, pływanie i sporty wodne. Ludzie z całego świata odwiedzają tę wyspę, więc ty też powinieneś

Park Narodowy Kakadu:

kakadu-park-narodowy_australia-miejsca-turystyczne

znany również jako miejsce światowego dziedzictwa jest jednym z najlepszych miejsc w Australii. Jest to rozległy region, który ma 200 km z północy na południe i 100 km ze wschodu na zachód. Park narodowy jest domem dla bogatej flory i fauny oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, a także obfitych rodzimych roślin i dzikiego życia. Jest to również dom dla bardzo szanowanych aborygenów z Australii, prawdziwych mieszkańców kontynentu pod ziemią.

Uluru:

uluru_australia-turist-places

Jedna z najsłynniejszych monolitów na całym świecie Uluru to miejsce, które w mgnieniu oka zapiera dech w piersiach. Oglądając największe cuda świata, naturalne piękno Uluru najlepiej odwiedzić o wschodzie i zachodzie słońca. To wtedy barwny taniec natury przejmuje czerwone skały monolitu, a także w wielu fascynujących wzorach

Kopce:

cairns_australia-tourist-places

Aby wejść na słynne WIELKIE rafy koralowe, trzeba przejść przez Cairns. Wiadomo, że rafa jest domem dla największych gatunków koralowców i ma powierzchnię 80 milionów akrów wzdłuż przerażającego wybrzeża północno-wschodniej Australii. Słynne są tu wycieczki po rafie koralowej, w których można znaleźć najrzadsze rzadkie stworzenia i organizmy morskie, które szczęśliwie wygrzewają się na rafie.

Wyspa Kangura:

kangur-island_australia-tourist-places

Bardzo spokojne i spokojne miejsce, wyspy kangurów są znane jako porty pokoju. Jeśli lubisz bawić się na łonie natury, koale, walabie, kangury i goanna dotrzymają Ci tu towarzystwa. Wyspy są również domem dla lwów morskich, delfinów, kolczatek, fok, pingwinów, wielorybów, rybołowów i orłów.

Adelaida:

Adelaide_Australia-Turist-Places

Adelaide, miasto, które jest spokojne i dobrze zaplanowane, jest uroczym miejscem, w którym można przebywać z mnóstwem atrakcji i wspaniałymi ludźmi z całego świata. Jest to idealne miejsce na wypad i ma też mnóstwo ciekawego życia nocnego. Wzgórza Adelajdy są popularnym miejscem turystycznym, a miasto ma wiele rezerwatów i parków narodowych, w których można się wygrzewać. Jeśli podróżujesz godzinę drogi od miasta, znajdziesz się w ramionach Barossa Valley i McLaren Vale, znanych z pysznego wina produkować

Dolina Jamisona:

Jamison-Valley_Australia-Turist-Places

Znany jako centrum turystyczne, nie można przegapić wycieczki kolejką linową w dolinie Jamison. Dolina jest zapierająca dech w piersiach i malownicza, dlatego rok po roku ludzie gromadzą się w tym miejscu.

Mamy nadzieję, że podobało Ci się czytanie o dziesięciu najlepszych miejscach, jakie Australia może dać. Zaplanujmy, że wkrótce Cię tam wyślemy, co mówisz!!