Tajlandia jest jednym z najpopularniejszych i najpiękniejszych miejsc turystycznych w całej Tajlandii. To miejsce jest nie tylko egzotyczne, ale ma mnóstwo miejsc, które możesz odwiedzić. Malownicze plaże oraz bogaty styl życia i kultura Tajów sprawiają, że ten kraj jest tak niesamowity. To nie tylko miejsce, w którym możesz cieszyć się i świętować z rodziną, ale także odkrywać piękno i niezwykłe cechy Tajlandii.

Zawsze możesz odwiedzić północny region Tajlandii, który otoczony jest górami oraz ogromną florą i fauną. Możesz też odwiedzić miasta i skosztować jednych z najsmaczniejszych sałatek z makaronem. Możesz nawet wybrać się na zakupy z przyjacielem i kupić niesamowite produkty w przystępnych cenach lub po prostu udać się do Tajskiego Spa i zrelaksować się przez cały dzień. Naprawdę, to miejsce oferuje ci życiową szansę. Aby dowiedzieć się więcej o Tajlandii, zapoznaj się z tym artykułem, w którym znajdziesz dziesięć powodów, dla których warto tu przyjechać.

Niesamowite miejsca turystyczne w Tajlandii do odwiedzenia:

Ten artykuł wyjaśnia piękno wspaniałych miejsc turystycznych wraz ze zdjęciami. Poniżej podaliśmy listę 15 najlepszych miejsc turystycznych w Tajlandii do odwiedzenia na zwiedzanie.

1. Bangkok:

Atrakcje turystyczne Bangkoku do odwiedzenia w Tajlandii

Wypełniony tropikalnymi plażami, eleganckimi centrami handlowymi, bogatymi pałacami królewskimi, starożytnymi ruinami, bogato zdobionymi świątyniami i jednymi z najbardziej efektownych klubów nocnych na świecie, Bangkok to miejsce, które musi odwiedzić miłośnicy podróży. Bangkok, który zwykle znajduje się na początku tras wielu turystów, jest nowoczesnym miastem o bogatym dziedzictwie kulturowym. Jest 5 głównych powodów, dla których warto odwiedzić Bangkok. Są to: kultura, jedzenie, plaże, zakupy i życie nocne.

Bangkok to stolica Tajlandii i prawie wszyscy podróżnicy przejdą przez to piękne miasto, gdy przybędą tu po raz pierwszy. To miejsce jest najpopularniejszym miejscem turystycznym w całej Tajlandii. Mimo że Bangkok zyskał złą reputację z powodu zanieczyszczenia powietrza i problemów z ruchem, nadal możesz tu przyjechać na wakacje, ponieważ jest o wiele więcej. Jest to różnorodność świątyń buddyjskich, które możesz odwiedzić, a także spektakularne centra handlowe i wyjątkowe zajęcia, w których możesz się oddawać.

2. Phuket:

phuket_thailand-turist-places

Kolejnym celem podróży w Tajlandii jest Phuket. To miejsce ma jedne z najpiękniejszych plaż, jakie kiedykolwiek zobaczysz w całej Azji. Naprawdę, to miejsce jest niezwykłe. Malownicze piękno i malownicze widoki zachwycą Cię i sprawią, że Twoja podróż będzie niezapomniana. Nie martw się o zakwaterowanie, ponieważ kurorty tutaj są doskonałe, a ludzie są równie gościnni. Światowej klasy kursy złota, pokazy Simon Cabaret i pokazy Phuket Fantasea to coś, czego nie chcesz przegapić.

3. Pattaya:

pattaya_thailand-tourist-places

Pattaya to nadmorski kurort położony bardzo blisko uroczego miasta Bangkok. Możesz tu przyjechać o każdej porze roku i nadal doświadczać wspaniałej i ogromnej ekspansji bogactwa morskiego, które to miejsce ma do zaoferowania. Ale o Pattaya można dowiedzieć się więcej niż tylko o plażach. Tak, mówię o wypełnionym zabawą i entuzjastycznym nocnym życiu. Tutejsze bary piwne i kluby są liczne i mają inne lokale, w których turyści mogą spotykać się z ładnymi Tajkami, które tam pracują. Większość turystów chce tu spędzić więcej czasu. I mogą powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych miejsc turystycznych w Tajlandii do odwiedzenia?.

4. Samui:

samui_thailand-turist-places

Samui to piękna tropikalna wyspa położona na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. Plaże tutaj są wspaniałe i prawdopodobnie najlepsze, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Najpopularniejsze plaże to Koh Samui i plaża Chaweng. Plaża Lamai i plaża Big Buddha są również znane ze względu na swoje hipnotyzujące piękno i kojącą pogodę. W Tajlandii można znaleźć piękne kurorty i hotele, a życie nocne tutaj jest niesamowite. Nie zapomnij złapać szklanki piwa w lokalnym barze ze znajomymi. Jestem pewien, że będzie warto.

5. Chiang Mai:

chiang-mai_thailand-tourist-places

Kolejnym miejscem turystycznym w Tajlandii, o którym musimy wspomnieć, jest Chiang Mai. To miejsce zapewni Ci zupełnie inne wrażenia na całym poziomie. To dla tych, którzy chcieliby odwiedzić bogatą kulturę i górskie plemiona Chiang Mai. Możesz wybrać się na przejażdżkę na słoniu, trekking, rafting i cieszyć się naturalnym pięknem i pięknymi lokalizacjami, które oferuje to miejsce. Najlepszy czas na wizytę w tym miejscu to festiwal Tajskiego Nowego Roku. Istnieje kilka lotów dziennie z Bangkoku do Chiang Mai. Więc kiedy tu przyjedziesz, upewnij się, że zarezerwujesz bilety. Jest to jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc turystycznych w Tajlandii, które warto zobaczyć.

6. Świątynia Szmaragdowego Buddy:

świątynia-szmaragdu-buddy_tajlandia-miejsca-turystyczne

Jak wszyscy wiemy, Tajlandia jest krajem buddyjskim i ludzie tutaj są bardzo oddani swojej wierze i religii. Z powodu takiego oddania zbudowano tak wiele świątyń buddyjskich. Ale na szczycie listy znajduje się Świątynia Szmaragdowego Buddy. Jeśli tego nie widziałeś, to przegapiłeś coś wyjątkowego. W tej świątyni rozgrywają się wszystkie ważne sprawy rodziny królewskiej. Ma piękną sztukę architektoniczną, która sprawi, że Twoja podróż będzie o wiele bardziej niezapomniana?.

7. Wielki Pałac:

the-grand-palace_thailand-tourist-places

Zbudowany w 1782 roku wielki pałac, będący kompleksem pięknych budynków w samym sercu Bangkoku, jest główną atrakcją turystyczną. Pałac, który wcześniej był oficjalną rezydencją królów Syjamu, obecnie służy wyłącznie do celów oficjalnych i jest otwarty dla zwiedzających. Wielki pałac jest domem dla Wat Phra Kaew, która jest najświętszą świątynią w Tajlandii, zawiera Phra Kaew Morakot (Szmaragdowy Budda), święty wizerunek Buddy, który został skrupulatnie wyrzeźbiony z jednego bloku szmaragdu.

8. Dom Jima Thompsona:

the-jim-thompson-house_thailand-tourist-places

Jim Thompson House, muzeum w Bangkoku, które jest kompleksem różnych starych tajskich struktur, które zostały zebrane ze wszystkich części Tajlandii w latach 50. i 60. zebrane przez amerykańskiego biznesmena Jima Thompsona, jest również atrakcją kulturalną, którą zdecydowanie warto odwiedzić.

9. Damnoen Saduak:

damnoen-saduak_thailand-tourist-places

Jak wszyscy wiemy, Tajlandia słynie z pływających rynków. Najsłynniejszy ze wszystkich pływających targów, Damnoen Saduak, który zwykle jest najlepszy wcześnie rano, zanim przybędą tłumy i narasta upał dnia, nadal oferuje autentyczne tajskie wrażenia z pływającego targu. Jest to jedno z najlepszych miejsc turystycznych do odwiedzenia w Tajlandii z małymi łodziami lokalnego rynku?.

10. Rynek Chatuchak:

chatuchak-market_thailand-tourist-places

Rozciągający się na około 32 akrów targ Chatuchak, który znajdował się w pobliżu Bangkoku, oferuje prawdopodobnie najbardziej ekscytujące, chaotyczne i tętniące życiem zakupy, jakie można znaleźć na całym świecie. Na tym rynku można natknąć się na wszystko, od płyt winylowych i koralików po zbroje i żywe koniki morskie. Niemożliwe naprawdę jest możliwe tutaj.

11. Plac Indry:

indra-square_thailand-tourist-places

Plac Indra lub rynek Indra to popularne, renomowane wewnętrzne centrum handlowe, które ma ponad 300 punktów sprzedaży hurtowej i detalicznej. Ponieważ wszystkie produkty są dostępne po cenach hurtowych, ludzie gromadzą się tutaj, aby kupić produkty najwyższej jakości po niskich cenach. Jest to jedno z najlepszych lokalnych miejsc turystycznych do odwiedzenia w Tajlandii, które oferuje więcej zakupów podczas podróży.

12. Alkazar:

alcazar_thailand-tourist-places

Powszechnie znany jako Alcazar Cabaret, alcazar powstał 8 listopada 1981 roku. Obecnie „Alcazar” jest znany na całym świecie i zyskał reputację najlepszego kabaretu transwestytów w Tajlandii. Jest to jedno z najbardziej historycznych miejsc do odwiedzenia w Tajlandii, które powie Ci „Wow”.

13. Wyspa koralowa:

coral-island_thailand-tourist-places

Krótka przejażdżka łodzią na zachód od Pattaya zabierze Cię na piękne plaże Koh Larn lub Coral Island, które oferują odświeżającą zmianę tempa od optymistycznej dynamiki plaż Pattaya i stanowią idealną jednodniową wycieczkę. Ta plaża, która dawniej była wioską rybacką, szczyci się krystalicznie błękitnymi wodami, które są pełne życia morskiego i koralowego. Opalanie się na tej plaży może dać ci ten idealny złoty, niż chcesz.

14. Kapelusz Yai:

hat-yai_thailand-tourist-places

Hat Yai, które jest największym miastem w prowincji Songkhla, jest czwartym co do wielkości miastem w Tajlandii. Jest odwiedzany przez podróżnych przejeżdżających do iz Malezji, co nadaje mu niepowtarzalny kosmopolityczny charakter. Jest to znane centrum ravel, centrum medyczne i raj zakupowy dla Tajów. jest to niezwykle popularne miejsce turystyczne dla Malezyjczyków i Singapurczyków.

15. Wat Arun:

wat-arun_thailand-tourist-places

Wat Arun, powszechnie znana jako Wat Chaeng, znajduje się na zachodnim brzegu rzeki Chao Phraya. Jest to jedna z najpiękniejszych świątyń w Bangkoku zarówno ze względu na położenie nad rzeką, jak i na fakt, że jej konstrukcja bardzo różni się od innych świątyń w Bangkoku. Wat Arun to jedno z najpiękniejszych miejsc turystycznych do odwiedzenia w Tajlandii, które może dać wspaniałe wrażenia. Wat Arun lub świątynia świtu składa się częściowo z jaskrawo zdobionych iglic i majestatycznie wznosi się nad pięknymi wodami rzeki Chao Phraya.

Wat Arun znajduje się prawie naprzeciwko Wat Pho dzięki czemu jest bardzo łatwo się tam dostać. Wejście do świątyni kosztuje 100 bahtów i jest otwarte codziennie od 08:30 do 17:30.

Tajlandia to jedno z najlepszych miejsc turystycznych na świecie. To z pewnością obowiązkowa wizyta, nawet jeśli nie jesteś zapalonym podróżnikiem. Jasne, te turystyczne miejsca w Tajlandii po prostu dały ci kolejny powód, aby odwiedzić to miejsce?!