Francja to dom pełen wspaniałych atrakcji turystycznych. Od romantycznego Paryża po słońce południa i niesamowitą Dordogne, Francja jest jednym z najlepszych miejsc na wakacje, jakie możesz wybrać. I jest mnóstwo zajęć, w których możesz wziąć udział, gdy przyjedziesz do zabytków. Turyści mogą zobaczyć dziedzictwo i kulturę tego miejsca i są witani z najlepszym ciepłem.

15 atrakcji turystycznych Francji Miejsca do odwiedzenia:

Zobaczmy, jakie są najlepsze miejsca do odwiedzenia we Francji, które są naprawdę pomocne podczas wizyty.

1. Wieża Eiffla:

miejsca turystyczne we francji

Wieża Eiffla jest symboliczną ikoną Paryża i jest jedną z najważniejszych destynacji turystycznych we Francji. Wieża została zbudowana przez Gustave’a Eiffla jako otwarty dodatek na Międzynarodową Wystawę w Paryżu w 1889 roku. Od czasu jej wybudowania odnotowano ponad 200 000 000 osób odwiedzających wieżę. Ten fakt sprawia, że ​​jest to najlepsza atrakcja turystyczna na świecie.

2. Pałac Wersalski:

pałac-wersalu_francja-miejsc-turystycznych

Pałac wersalski jest jednym z ważniejszych miejsc turystycznych Francji. Obdarzają turystów luksusową wielkością monarchii francuskiej. Jest tu wiele rzeczy do zobaczenia, od niesamowitej architektury po rzeźbione meble, sztukę i antyki oraz oczywiście piękne ogrody.

3. Rynek kwiatów Cours Saleya:

cours-saleya-flower-market_france-turist-places

Targ kwiatowy Cours Saleya to jedno z najbardziej kolorowych miejsc w całym mieście. Na brzegach stoją sklepy i kawiarnie, pełne kolorowych kwiatów wystawionych na sprzedaż. To nie tylko miejsce, w którym można kupić, ale również działa jako cel turystyczny.

4. Musee Du Louvre:

musee-du-louvre_france-tourist-places

Musee du Louvre składa się ze światowej sławy sztuki, rzeźb i artefaktów, które zostały wykopane, aby pochodziły sprzed około 2000 lat. Budynek powstał w XII wieku, który był fortem, a następnie służył jako średniowieczny pałac. Zaplanuj części, które chcesz zwiedzić, ponieważ cały dzień nawet nie wystarczy, aby uzyskać pełne miejsce?.

5. Św Tropez:

st-tropez_france-tourist-places

St Tropez to plaża nad rzeką French, odwiedzana przez zamożnych ludzi, zwłaszcza latem. Jest wyśmiewany i nazywany placem zabaw dla odrzutowców, modelek i milionerów. Poza latem jest tu mniej celebrytów, których można tu zobaczyć. Ale będziesz bardzo przytłoczony, gdy natkniesz się na znane miejsce, które ludzie doceniają i cieszą się malowniczością tego obszaru?.

6. Arena Nimes:

nimes-arena_france-miejsca-turystyczne

W Nimes Arena zachował się rzymski amfiteatr, który jest znany na całym świecie jako najlepszy wśród historycznych miejsc we Francji. Ukazuje chwałę Rzymian i zapewnia zwiedzającym interaktywny przewodnik audio oraz kilka wystaw, które odzwierciedlają styl życia ówczesnych Rzymian. Nimes Arena naprawdę daje wgląd w to, jak wyglądałaby dla rzymskich widzów.

7. Rodan-Alpy:

rhone-alps_france-tourist-places

Alpy Rodanu zostały nazwane pięknymi miejscami we Francji po rzece Rodan. Zapewnia niesamowitą malowniczość otaczającej scenerii pasma górskiego. To przyciąga wszystkich miłośników przyrody i ekologów. Ludzie, którzy szukają ciszy i spokoju, przyjeżdżają tu, aby odmłodzić swoje umysły. Piesze wycieczki, rafting, skoki na bungee, rafting, narciarstwo, jazda konna to popularne sporty przygodowe.

8. Zamek w Chambord:

zamek-de-chambord_france-tourist-places

Chateau de Chambord we Francji jest drugim najczęściej odwiedzanym pałacem po Wersalu. To niesamowita architektura francuskiego renesansu. Budowę pałacu rozpoczął w 1519 roku król Franciszek I, który zmusił go do regularnych polowań. Są tu ogromne pokoje liczące ponad 440.

9. Wydma Pyli:

dune-of-pyla_france-miejsca-turystyczne

Wydma Pyla to najwyższa wydma w Europie, położona w rejonie zatoki Arcachon. Wybrzeże Atlantyku i wlot zatoki dają niesamowity widok na wydmę ze szczytu. Po drugiej stronie znajdują się duże lasy sosnowe.

10. Katedra Notre Dame:

notre-dame-cathedral_france-tourist-places

Katedra Notre Dame jest najczęściej odwiedzaną katedrą, ponieważ jest znana jako najlepsza spośród wszystkich obecnych tutaj. Ukończenie tego budynku zajęło około stulecia. Składa się z pięknych wież, witraży itp. Historia tej katedry kręci się wokół nauki pielęgnowania i kochania. W całym budynku z piaskowca znajdują się relikty chrześcijańskich opowieści, które sprawiają, że jest to najbardziej niezapomniane dla podróżnych.

11. Chamonix:

chamonix_france-turist-places

Chamonix to popularna miejscowość turystyczna do uprawiania narciarstwa we francuskich Alpach. Odbywa się to w ośrodku, który znajduje się u podnóża Mont Blanc. Tutaj odbyły się pierwsze Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1924 roku. Zimą światowej klasy narciarze i snowboardziści przybywają do ekstremalnej Europy i podejmują najtrudniejsze wspinaczki górskie w tym rejonie. Słynie również z kolarstwa górskiego.

12. Łuk Triumfalny:

arc-de-triomphe_france-tourist-places

Łuk Triumfalny ma 164 cm wysokości i został zbudowany przez Napoleona I. Architektura trzyma wysoko głowę i przypomina zwiedzającym o chwalebnej historii armii, co zostało uczynione na znak zwycięstwa.

13. Riwiera Francuska:

francuska-riwiera_francja-turystyczna-miejsca

Wiadomo, że Francja ma wydłużony brzeg morski, co czyni go idealnym miejscem na wiele plaż. Na tych terenach można uprawiać wiele rodzajów sportów wodnych. Dom na Francuskiej Riwierze jest znany jako najlepsza z plaż w całej Francji. Daje to turystom romantyczną przerwę między popularnymi miejscowościami turystycznymi. Cannes i St Lopez to najpopularniejsze plaże, na których można cieszyć się pięknym nocnym życiem z przyjaciółmi i rodziną.

14. Palais des Papes:

palais-des-papes_france-tourist-places

W interesujących miejscach Francji Palais de Papes jest jedną z najstarszych i najważniejszych gotyckich budowli we Francji. Był to Pałac Papieży, który został zbudowany przez papieża Klemensa V, który porzucił Rzym i udał się i osiadł w Awinionie w 1309 roku. Mury mają 10 stóp grubości z bronami i wieżami strażniczymi, aby wyglądały jak zamek.

15. Grotte de Font de Gaume:

grotte-de-font-de-gaume_france-tourist-places

Francja ma jedne z najbardziej fascynujących prehistorycznych miejsc na świecie, a najczęściej odwiedzane z nich to Grotte de Font de Gaume. To prehistoryczna jaskinia w Les Eyzies. Grotte de Font de Gaume obejmuje linię fascynujących malowideł ściennych z tego okresu i stanowi część światowego dziedzictwa UNESCO w dolinie Vezere.

To podsumowuje 15 głównych atrakcji turystycznych, których nie możesz przegapić podczas podróży do Francji?.