Seszele znajdują się około 1500 kilometrów od kontynentalnej części Afryki. Znajduje się na Oceanie Indyjskim i ma tam około 115 wysp. Został oceniony jako jeden z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych krajów świata i otrzymał wiele uznania od podróżnych i odwiedzających.

Miejsce to jest również idealnym miejscem dla wszystkich nowożeńców i małżeństw, zwłaszcza ze względu na romantyczną atmosferę. Plaże, czyste błękitne niebo, szmaragdowozielone wody i biały piasek dodają uroku temu miejscu i warto je odwiedzić przynajmniej raz. Prawie nigdy nie jest tu tłoczno, dlatego daje to możliwość relaksu i miłego spędzenia czasu z najbliższymi.

Miejsca romantycznego zwiedzania w Afryce Wschodniej – Seszele:

1. Wyspa Praslin:

Miejsca turystyczne na Seszelach

Wyspa Praslin to jedna z najlepszych i najcenniejszych plaż na Praslin. Tutaj znajdziesz fantastyczne kurorty i luksusowe hotele. Nieskazitelne wody, długie połacie białego piasku i łagodna pogoda sprawią, że zakochasz się w tym miejscu. Park Narodowy Praslin jest tu główną atrakcją i trzeba go odwiedzić. To niesamowite miejsca turystyczne na Seszelach do odwiedzenia?.

2. Wyspa Arid:

aride-island_seychelles-tourist-places

Wyspa Aride to jedna z najpiękniejszych wysp Seszeli. Tutaj znajdziesz jedne z najbardziej egzotycznych ptaków morskich. Istnieje prawie osiemnaście różnych gatunków rodzimych ptaków i jest to świetne miejsce do odwiedzenia podczas wakacji.

3. Wyspa Mahe:

mahe-island_seychelles-tourist-places

Mahe jest największą wyspą na Seszelach i przyciąga tysiące turystów przez cały rok. Tutaj znajdziesz kilka rzadkich roślin i gatunków, takich jak drzewo meduzy oraz wanilia i orchidea na Seszelach. Wyspa ma gęste lasy mgły i z daleka wygląda absolutnie wspaniale. Twoja podróż na Seszele będzie niekompletna, dopóki tu nie przyjedziesz. To wspaniałe miejsca turystyczne na Seszelach do odwiedzenia?.

4. Mauzoleum Dauban:

dauban-mauzoleum_seychelles-tourist-places

Mauzoleum Durban jest jednym z odosobnionych miejsc na Seszelach i jest najbardziej znane z dzikich i atrakcyjnych drzew kokosowych. Architektura tutaj jest genialna, a koniunktura gospodarcza znacznie wzrosła w porównaniu z wcześniejszymi.

5. Beau Vallon:

beau-vallon_Seszele Miejsca turystyczne

Beau Vallon uchodził za raj dla turystów. To miejsce jest absolutnie magiczne. Wspaniałe drzewa, lśniąca woda, czyste niebo i cenny biały piasek to naprawdę to, czego naprawdę potrzebujesz na wakacjach. To świetne miejsce dla lubiących spędzać czas w ciszy i spokoju. To najlepsze miejsce na Seszele do odwiedzenia.

6. Morski Park Narodowy Sainte Anne:

sainte-anne-marine-park-narodowy_seszele-miejsc-turystycznych

Morski Park Narodowy Sainte Anne znajduje się około 5 kilometrów od Victorii i został założony w 1973 roku. Wędkowanie i jazda na nartach wodnych są tu zabronione. Ten park ma sześć głównych wysp, niektóre z nich to Cerf Island, Long Island, Round Island i Ste. Wyspa Anny.

7. Wyspa Curieuse:

Curieuse Island_Miejsca turystyczne na Seszelach

Wyspa Curieuse jest sąsiadem wyspy Praslin i jest obecnie zarządzana przez Centrum Technologii Morskiej Seszeli. Ma piękne winorośle i prawie siedem różnych gatunków namorzynów. Jest również znany ze swoich żółwi szylkretowych i innych atrakcyjnych zwierząt. Przyjazd tutaj będzie wspaniałym przeżyciem.

8. Wiktoria:

victoria_seychelles-tourist-places

Victoria to jedna z najmniejszych stolic świata. Dzięki temu możesz zwiedzić to miejsce w ciągu jednego dnia. Jest najbardziej znany ze swoich granitowych i koralowych wysp, a także ma wspaniałe muzea rzemieślnicze i wspaniałe galerie sztuki. Twoja podróż będzie naprawdę niezapomniana, gdy przyjedziesz do Victorii. To piękne miasto do odwiedzenia na Seszelach.

9. Wyspa La Digue:

la-digue-island_seychelles-tourist-places

Podczas podróży na Seszele nie zapomnij odwiedzić uroczej i egzotycznej wyspy La Digue. Jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia podczas wakacji i ma słynny rezerwat przyrody Veuve, który zdecydowanie warto odwiedzić. Różowe granitowe skały na plażach i różnorodność zwierząt dodają mu uroku i piękna. To piękne miejsca turystyczne Seszeli do odwiedzenia?.