Shillong to małe miasteczko położone we wspaniałym stanie Meghalaya. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody, nowożeńców i tych, którzy szukają spokojnego miejsca na wakacje. Możesz także wybrać się na trekking, który z pewnością pomoże Ci odkryć piękno Shillong i naturalny blask, który ma do zaoferowania. Jeśli jesteś miłośnikiem rękodzieła, nie zapomnij odwiedzić najbliższego bazaru tutaj. Warto również spróbować lokalnej kuchni Shillong w pobliskich restauracjach. Obiecuje wzbogacić Twoje kubki smakowe niesamowitymi smakami. Jeśli planujesz wkrótce podróż do Shillong, przejrzyj poniższe akapity, aby znaleźć świetne sugestie i pomysły.

Miejsca do odwiedzenia w Shillong

Najlepsze miejsca turystyczne Shillong:

Oto 9 najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Shillong ze zdjęciami. i zaplanuj odpowiednią porę roku i czas na miejsca do zobaczenia w Shillong.

1. Centrum Ks. Bosko dla rdzennych kultur:

centrum-don-bosco-dla-rdzennych-kultur_shillong-miejsc-turystycznych

Muzeum Ks. Bosko w Shillong jest w zasadzie instytutem, który prowadzi ważne badania, warsztaty i seminaria dotyczące rdzennych kultur. Jest to siedmiopiętrowy budynek i ma wiele ekscytujących galerii, które poszerzą Twoją wiedzę, a także pomogą zrozumieć ważne artefakty i obrazy.

2. Słoń spada:

Shillong turystyczne miejsca do odwiedzenia

Wodospady Słoni w Shillong znajdują się zaledwie kilka minut drogi od szczytu Shillong. Teraz znajdziesz taki widok, taki wspaniały i niesamowity widok, w którym długi strumień wody spływa po ciężkich skałach. Miejsce to jest absolutnie malownicze i co roku ma sporą rzeszę zwolenników. To najlepsze miejsca turystyczne do odwiedzenia shillong.

3. Kościół Wszystkich Świętych:

wszystkich-swietych-church_shillong-tourist-places

Kościół Wszystkich Świętych w Shillong jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych kościołów, jakie można znaleźć w tym mieście. Architektura jest imponująca, a atmosfera absolutnie piękna. Fotografowanie jest tu zabronione, ale nadal można cieszyć się pięknymi i dobrze zbudowanymi wnętrzami. Miejsce jest bardzo spokojne i idealne na wieczorne modlitwy?.

4. Muzeum Motyli:

Butterfly-museum_shillong-tourist-places

Muzeum Motyli w Shillong jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w mieście. To tutaj znajdziesz najrzadsze gatunki motyli. Wszystkie wyglądają tak pięknie i atrakcyjnie. Możesz również dowiedzieć się wiele o anatomii i cyklu życia motyli tutaj.

5. Park Lady Hydari:

lady-hydari-park_shillong-turist-places

Park Lake Hydari w Shillong został urządzony w stylu japońskim. Jest usiana małymi oczkami wodnymi, krzewami, drzewami i krzewami. Ten park jest jedynym miejscem, w którym znajduje się mini zoo. Ponieważ w Shillong nie ma ogrodów zoologicznych, to miejsce jest idealne dla wszystkich miłośników zwierząt i ptaków.

6. Święty Las Mawphlang:

mawphlang-sacred-forest_shillong-tourist-places

Shillong to jeden z tych rzadkich regionów Meghalaya, który zachowuje swoje lasy i lasy. Jeśli chcesz zobaczyć przykład, zdecydowanie powinieneś odwiedzić Święty Las Mawphlang. To miejsce jest absolutną ucztą wizualną i jest uważane za ekologiczny skarb.

7. Jezioro Warda:

wards-lake_shillong-tourist-places

Otoczony pięknymi ogrodami, Ward’s Lake to orzeźwiający basen ze słodką wodą położony w Shillong. Tutaj możesz wypróbować pływanie łódką i zwiedzanie oraz doświadczyć naturalnego piękna i splendoru, które ma do zaoferowania to jezioro.

8. Katedralny Kościół Katolicki:

katedra-katolicki-kościół_shillong-miejsca-turystyczne

Twoja podróż do Shillong będzie niekompletna, dopóki nie odwiedzisz katedralnego kościoła katolickiego. To naprawdę piękne znalezisko, w którym znajdziesz wspaniałe i niezwykłe dzieła architektury. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, zdecydowanie powinieneś przyjechać w to miejsce.

9. Pole golfowe:

pole-golfowe_shillong-turist-places

Pole golfowe Shillong znajduje się na wysokości 5200 stóp. Jest to pierwsze pole golfowe w Indiach, które ma około 18 dołków. Lokalizacja jest wspaniała, wspaniała i absolutnie piękna. Czasami porównuje się go nawet do pola golfowego Glen w Stanach Zjednoczonych.