Jeśli planujesz wybrać się na wakacje ze znajomymi, a nadal nie wiesz, które miejsce wybrać, proponujemy wspaniałą atrakcję Tajlandii: Phuket. Istnieje wiele miejsc, które sprawią, że Twoje wakacje będą niezapomniane. Niektóre z „obowiązkowych” miejsc do odwiedzenia w Phuket zostały wymienione w poniższych akapitach.

Miejsca turystyczne w Phuket:

Tutaj wymieniliśmy poniżej kilka pięknych miejsc turystycznych w Phuket do odwiedzenia ze zdjęciami?.

1. Stare miasto Phuket:

Phuket miejsca turystyczne

Stare Miasto Phuket to świetne miejsce na chińskie, kolonialne i lokalne restauracje, modne sklepy, architekturę i piękne zabytki. Przyjazd tutaj w weekendowe popołudnie z pewnością będzie świetną zabawą, swawolą, a nawet fascynacją.

2. Życie nocne przy ulicy Bangla:

bangla-droga-nocne_miejsca-turystyczne_phuket

Bangla Road of Phuket oferuje najlepsze oświetlenie nocne, jakie możesz mieć. Egzotyczne tancerki, ladyboys i zauroczeni ludzie z Zachodu to jedni z typowych ludzi, których tu znajdziesz. Jeśli masz otwarty umysł i masz nadzieję na zabawę ze znajomymi, to Bangla Road Nightlife jest miejscem dla Ciebie. To jedno z najlepszych miejsc do zobaczenia w Phuket.

3. Zatoka Phang Nga:

phang-nga-bay__phuket-miejsca-turystyczne

Zatoka Phang Nga w Phuket jest słynna, piękna i bardzo wyjątkowa. Wapienne klify i szmaragdowozielone wody sprawiają, że jest to miejsce wyróżniające się, a jednocześnie bardzo atrakcyjne. Lokalizacja ta jest idealna dla wszystkich turystów, którzy szukają chwili spokoju i relaksu.

4. Simon Cabaret Show:

simon-cabaret-show_phuket-miejsca-turystyczne

Simon Cabaret Show z Phuket to najbardziej spektakularne i fantastyczne show muzyczne, jakie można znaleźć w całej Tajlandii. Wspaniałe kostiumy, profesjonalne ruchy taneczne i występy z pewnością opadną Ci na szczękę. Wszystkie są wykonywane przez najlepsze damy na świecie i są naprawdę wspaniałym przeżyciem.

5. Świątynie Wat Chalong i Phuket:

Wat Chalong, Phuket, Tajlandia

Phuket słynie również ze świątyń. Wat Chalong jest jedną z najważniejszych znajdujących się tutaj i co roku przyciąga tysiące turystów i odwiedzających. W każde wakacje organizuje targi wiejskie, które dają możliwość skosztowania wystawnych i pysznych przekąsek przygotowywanych przez miejscowych Tajów. To fascynujące, piękne i bardzo interesujące.

6. Wielki Budda:

big-buddha_phuket-miejsca-turystyczne

Wielki Budda to nowy dodatek do wyspy Phuket. Ta nieskazitelna budowla, położona na szczycie wzgórz Nakkerd, jest absolutnym pięknem. Ten posąg o wysokości około czterdziestu pięciu metrów kosztował około 30 milionów bahtów. Widok z daleka jest wspaniały i oszałamiający iz powodzeniem reprezentuje kulturę Tajlandii?.

7. Pokaz Phuket Fantasea:

phuket-fantasea-show_phuket-miejsca-turystyczne

Pokaz Phuket Fantasea w Phuket jest zabawny i ekscytujący. Robią to profesjonaliści i jest naprawdę bardzo emocjonująca. Przedstawiona w stylu Las Vegas scena jest pełna słoni, artystów trapezu i pirotechniki. Łącząc tradycję, mity i fantazje kultury tajskiej, ten pokaz jest bardzo zabawny i bardzo zabawny.

8. Wyspa Phi Phi:

phi-phi-island_phuket-turist-places

Tajlandia jest najbardziej znana z wyspy Phi Phi. Nie tylko są popularne, ale pojawiły się kilkakrotnie w międzynarodowych filmach. Piękno tego miejsca jest hipnotyzujące, a pogoda jest tu zawsze spokojna i lekka. Nieskazitelne wody, biały piasek i chłodne fale sprawią, że zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia. Na tę wyspę zdecydowanie warto przyjechać i na pewno nie zawiedzie. To jedno ze słynnych miejsc do odwiedzenia w Phuket.

9. Siam Safari:

siam-safari_phuket-turist-places

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i akurat przebywasz w Phuket, oferujemy jedne z najlepszych wycieczek przyrodniczych, jakich kiedykolwiek doświadczysz. Wystarczy wybrać odpowiedni hotel i przyjechać do Obozu Słoni Siam Safari położonego na przepięknych wzgórzach Chalong. Tutaj będziesz miał okazję spotkać słoniątka, udać się na miłą przejażdżkę tym wspaniałym stworzeniem, a także dowiedzieć się o kolekcji gumy! Naprawdę, to miejsce jest niesamowite?!

Mam nadzieję, że podobały Ci się te turystyczne miejsca w Phuket! Podziel się swoją opinią.