Przestań nadużywać elokwencji na temat bycia najbardziej pozytywną osobą na tej planecie, bądź pozytywną osobą od wewnątrz i obserwuj, jak stajesz się bardziej kochający siebie. Możesz mieć najlepsze spojrzenie na życie, pozytywne i pełne miłości; jednak byłyby plusy i minusy, aby poradzić sobie z tym samym. Po co wywoływać uśmiech, kiedy od wewnątrz musisz być pustą szklanką? Oznacza to, że nie musisz być w 100% szczęśliwy i pozytywny przez cały czas, bądź prawdziwy. Miłość i szczęście pochodzą z wnętrza, kiedy pozwalasz sobie na zaakceptowanie zalet i wad życia. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci lepiej Cię pokochać.

Jak być bardziej kochającym

Czy pragniesz siebie??

Musisz mieć wolę i pragnienie kochania siebie, co ostatecznie uczyni cię pozytywną osobą. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy poświęcasz czas na przyjrzenie się całościowemu obrazowi, życiu, które prowadzisz i oferowanej przez nie jakości. Automatycznie będziesz wiedział, czy twoja aura jest pozytywna w danym dniu, czy nie, kiedy ludzie podchodzą do ciebie z powodu tego, co rozdajesz. Przypadkowi ludzie w pracy lub na ulicy uśmiechaliby się do ciebie, rozmawiali z tobą i też traktowali cię protekcjonalnie. Może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy ujawni się wewnętrzne pragnienie kochania siebie.

Bądź prawdziwy w życiu:

Nie jesteś tutaj, aby zadowolić wszystkich, stąd nie ma żadnych świętych postaw, którymi można by się rzucać. Pozytywni ludzie również mają w życiu negatywne emocje i cechy, z którymi muszą sobie radzić. Niech cię to nie zniechęci, niech żadna porażka nie zaszkodzi twojej drodze do sukcesu i oczekuj mniej, ponieważ może to być również powodem, dla którego wpadł w ciebie pesymizm. Mentalnie bądź przygotowany na stawienie czoła nieprzewidzianym i nieprzewidzianym okolicznościom.

Nie bój się:

Jako obserwator powinieneś cieszyć się tym, co widzisz, jak rzuca się na ciebie w życiu. Codzienna gratka może cię wiele nauczyć. Co jeśli spóźniłeś się na autobus do pracy dziś rano? Może życie prosi cię, abyś zaczął wcześnie, co oznacza koniec późnych nocy! Może to być wrogie jako krok do wypróbowania na początku, ale kiedy zauważysz co, dlaczego, gdzie, jak i kiedy jest w życiu, duży obraz sprawia, że ​​jesteś odważny.

Chodzić na rozmowy:

Ciało i mowa jednostki mówią wiele o czyimś charakterze. Spraw, aby był przystępny i przyjazny, baw się, gdy ludzie mówią. Śmiej się z czegoś, co jest tego warte; pozwól innym opowiedzieć Ci swoją historię. Pamiętaj, świat nie kręci się wokół ciebie, chodzi o poznanie innych wokół

Otaczaj się pozytywnymi ludźmi:

Jednym z najważniejszych kroków w kochaniu siebie jest przebywanie w towarzystwie tych, którzy wydobywają z ciebie to, co najlepsze. Jednak nie bądź od nich zależny i uzależniony, bo inaczej będziesz miał zrzędliwą grupę na końcu, z którą będziesz musiał sobie poradzić. Niech ich pesymizm, jeśli w ogóle, nie dotyka cię tak bardzo, jak to możliwe. Będzie szeroki zakres emocji, z którymi trzeba sobie poradzić, a każdy krąg ma swoje zalety i wady, więc nie potępiaj cię za dołączenie lub bycie jednym z grupą, która wcześniej porzuciła. Żyj chwilą i bądź szczęśliwy teraz!!

Bezczynny umysł to nie-nie:

Rozmyślanie i bezczynność mogą negatywnie wpłynąć na własny wizerunek, dlatego zaleca się angażowanie się w pozytywne działania. Przebiegnij maraton z przyjaciółmi, zorganizuj wspólne lekcje gotowania, odbywaj zdrowe kontakty seksualne, kąpiel z bąbelkami i nie tylko.

Wyluzuj Czasami:

Wszyscy mamy w życiu wstrząsy, z którymi musimy sobie radzić, a uświadomienie sobie tego na czas to zminimalizowanie wpływu. Co z tego, że kluczyki do samochodu zostaną zamknięte, co z tego, że mleko się zagotuje, coś się wydarzy, a Ty nie umrzesz, więc wyluzuj na chwilę i znajdź rozwiązanie, zamiast obwiniać swoje życie

Kochaj siebie proszę!