Usiądź wygodnie, oddychaj i zrelaksuj się, ponieważ przedstawiamy Ci sposoby na odzyskanie miłości. Utracony płomień można ponownie rozpalić tylko wtedy, gdy trzymasz się razem i nie pozwolisz koniom rozpaczy i desperacji wpaść w amok. Dlatego czytaj dalej i bądź dobrze poinformowany o tym samym.

Jak odzyskać swoją miłość?

Więc zerwałeś:

Zeszłej nocy obaj zrezygnowaliście z tego i naprawdę czułeś się zraniony, zły i zirytowany tym, co zrobił, co teraz? W desperacji nie rób nic, by pogorszyć sytuację. Oto kilka wskazówek, wypróbowanych i przetestowanych, które przywróciły pary z najcięższych rozstań, które mogą, ale nie muszą, działać dla Ciebie. Dlatego używaj należytej staranności, czytaj dalej i bądź dobrze poinformowany o tym samym.

Porady:

1. Kiedy dochodzi do rozstania, jest to czas negatywności i zamieszania z obu stron, dlatego pozwól, aby kurz osiadł. Daj mu trochę czasu, spotkaj się z przyjaciółmi i porozmawiaj z nimi, bez robienia problemów.

2. Nie graj tutaj w obwinianie, klaskanie wymaga dwóch rąk i dlatego doszło do zerwania. Usiądź i zastanów się, co mogło to spowodować, ale nie zakładaj.

3. Jeśli uważasz, że ważne jest, aby wspólnie omówić sprawy, wyślij im wiadomość e-mail lub zadzwoń. Jeśli nie odpowiedzą od razu lub tego dnia, niech tak będzie. Nadal bolą tak samo jak ty.

Jak odzyskać swoją miłość?

Kiedy zaczynasz mówić:

1. Bądź normalny i spotykaj się w prywatnym miejscu, w swoim lub swoim. Zaproponuj im filiżankę kawy lub herbaty lub soku, usiądź wygodnie i spokojnie. To pokazuje, że chcesz ich wysłuchać.

2. Słuchaj uważnie, co mają do powiedzenia, nie przerywaj rozmowy od ich końca. Zanim zaczniesz usprawiedliwiać to, co powiedzieli, pozwól im wyładować na ciebie gniew i daj im przestrzeń na wypłynięcie ich uczuć.

3. Nie oceniaj, nie rzucaj się, nie dominuj i nie bądź cyniczny. Mają coś do powiedzenia i ty też, naucz się to szanować, bez względu na wszystko

4. Przeproś, nawet jeśli to nie twoja wina. Czasami białe przeprosiny mogą uzdrowić serca, przywrócić utraconą miłość i ponownie zjednoczyć kochanków.

5. Jeśli oboje zdecydowaliście się ruszyć dalej, nie rozmawiajcie za sobą. Raczej skup się na najlepszych wspólnych chwilach, może porozmawiaj o pierwszym pocałunku lub momencie pierwszego spotkania. Przywróć miłe chwile, które dzieliliście razem.

Jak odzyskać swoją miłość?

6. Być może rozmawiałeś o zerwaniu ze swoimi przyjaciółmi, ale nie pozwól im zadzwonić do twojego byłego, aby naprawić łatkę. Byłoby to uczynienie twojego statusu związku lub tego, co z niego zostało, PUBLICZNE, co nie byłoby tolerowane przez nikogo.

7. Jeśli chcesz, aby partner zrozumiał twój punkt widzenia, wypowiedz swoje myśli bez krzyków, krzyków i osądzania, a następnie daj mu czas na przypomnienie sobie.

8. Proszę nie odwiedzaj znachorów i czarowników, których znajdziesz w Internecie, aby rzucać zaklęcia, aby przywrócić byłego płomienia lub kochanka, to nie działa.

9. Bądź pozytywny w swoich myślach, słowach, działaniach i podejściu, zarówno wobec nich, jak i w swoim życiu z innymi wokół. Wiadomości szybko się rozchodzą, a twój były by o tym usłyszał i chciałby przemyśleć swoją decyzję.

10. Nie zmuszaj kogoś do powrotu, jeśli musi, to zrobi, bo inaczej byłoby dobrze pozwolić mu odejść.

Życzymy Ci całej miłości w życiu!