Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć, jest to, że kochanek jako emocja jest potężną siłą, której nikt nie może kontrolować, ale może z własnej woli rozprowadzać ją z troską i życzliwością. Prawo przyciągania jasno mówi, że twoja energia idzie tam, gdzie płyną twoje myśli, co oznacza, że ​​ty jako jednostka masz moc manifestowania tego, czego chcesz. Jeśli ty też obserwujesz przytulne i szczęśliwe pary i wzdychasz, może nadszedł czas, abyś zrobił krok w tył, odetchnął głęboko i docenił miłość w tobie, zanim spodziewasz się jej z innych okolic. Rozumiemy przez to, że jeśli chcesz otrzymać miłość, musisz ją rozdawać. Dzieje się tak, ponieważ otaczający go wszechświat w równym stopniu odpowiada na twoje pragnienia i potrzeby, więc jeśli wyobrażasz sobie miłość w jakiejkolwiek formie odpowiadającej twoim potrzebom, tak się stanie.

Jednak miłości nie można wypracować, ingerując w wolną wolę następnego i szkodząc jej.

Czego nie powinieneś robić, aby zdobyć czyjąś miłość:

Miłość polega na szacunku i cierpliwości; dlatego nie rób niczego, co byłoby krótkotrwałe. Na przykład, gdy zajrzysz do Internetu, wielu czarowników i magów twierdzi, że łączą ludzi z byłymi i rozpalają stare płomienie. Zawsze pamiętaj, jeśli kogoś kochasz, uwolnij go, a jeśli tak ma być, wróci do ciebie.

Jeśli nie wrócą do ciebie, to nie miało tak być, ale to nie znaczy, że nie jesteś godny otrzymania romantycznej miłości, oznacza to tylko, że najlepsze dopiero nadejdzie, więc teraz skup się na kochaniu siebie i przygotowując się do tej ostatecznej romantycznej podróży. Wolna wola to coś, z czym nie powinno się mieszać. Nie możesz zmusić kogoś, by cię pokochał, żadne magiczne mikstury czy zaklęcia nie są warte wypróbowania. Mogą działać przez krótki czas, ale reakcja na to samo jest czymś, z czym nigdy nie chcesz się zmierzyć, jest okropna i katastrofalna.

Miłości nie można kupić za pieniądze, sławę, władzę lub status w społeczeństwie, jeśli ktoś jest do ciebie za to pociągany, z pewnością nie jest w tobie zakochany jako osoba, raczej chce być z tobą dla twoich dóbr materialnych.

Rozejrzyj się, dowiedz się, kto stał przy tobie, gdy nic nie miałeś, to są prawdziwi w twoim życiu, którzy stali przy tobie, reszta to tylko drobinki piasku, które chcą cię zmylić. Wybierz więc mądrze, z kim chcesz podzielić się swoją miłością i nie stawiaj żadnych oczekiwań

Mówiąc o oczekiwaniach, pod koniec dnia jesteśmy ludźmi i na pewno oczekiwalibyśmy, że ktoś powie chociaż miłe słowo lub powie o miłości, jaką do nich żywimy.

Jednak nie jest to otrzymywanie miłości, w rzeczywistości jest to oczekiwanie, którego nie powinieneś spełniać, ponieważ jeśli to się nie stanie, będziesz wściekły, zły lub rozczarowany tą osobą. Przyjmowanie miłości oznacza, że ​​przychodzi do ciebie tak, jak może i kiedy może. Nie ma określonej agendy, czasu, miejsca ani sposobu, po prostu przychodzi, a kiedy się pojawi, będziesz wiedział.

Ostatnie słowa:

Miłość może w tej chwili zmienić lub zmienić sytuację, więc upewnij się, że decydujesz się żyć tak szczęśliwie, jak to tylko możliwe. Śmiało i daj nam swój rodzaj miłosnego aktu i zostaw to, zostanie spłacone na czas iw dużych ilościach. Ludzie mają tendencję do zapominania o używaniu miłości do wszystkiego, ale kiedy miłość uderza w ludzkość, nie zapomina o nikim na swojej drodze. Rób to, co sprawia Ci radość, głaszcz psa, przytul kota, całuj rodziców, tańcz sam lub z kimś, i tak przyniesiesz więcej miłości.