Bycie zakochanym to niesamowite uczucie, a tym bardziej, gdy wyraża się je w obie strony. To pokazuje, jak bardzo chcesz, aby była częścią twojego życia, twoich emocji i aby ten związek działał, zrobiłbyś wszystko. To właśnie musiałaby wiedzieć i rozumieć, aby mogła szanować i doceniać wszystko, co dla niej robisz.

Jak pokazać swoją miłość swojej dziewczynie

Kiedy mówisz jej, jak bardzo ją kochasz, jest spełniona, kochana i pożądana. Bez względu na to, jak zdecydujesz się wyrazić swoją miłość do niej, prezenty, słowa lub czyny, powinna to być intencja, która jest jasna i pochodząca z twojej duszy, ale nie przesadzaj, aby uznać ją za pewnik. Tutaj wymieniliśmy kilka najlepszych wskazówek, jak pokazać swoją miłość swojej dziewczynie?

Wskazówki dotyczące jej zalotów:

1. Bądź romantyczny ze swoimi gestami, kobiety lubią mężczyzn rycerskich i tych, którzy nie boją się raz na jakiś czas pokazać swojej wrażliwej strony. Tutaj chodzi o bycie z klasą, na przykład napisanie kilku słów miłości i uznania oraz wysłanie jej do niej ślimaka. Zachowaj kopię wszystkich tych listów w małym pudełku; daj jej to pewnego dnia specjalnego. Konsekwencja w takim akcie zaskoczyłaby ją, a chęć pokochania jej ujawniła się, wyraźnie i głośno.

2. Najdrobniejsze rzeczy w życiu mają znaczenie, a miłość może być ukazana w szerokim zakresie poprzez małe rzeczy. Może mógłbyś raz na jakiś czas zaproponować, że podrzucisz ją do college’u. Idź z nią na zakupy spożywcze, pomóż jej naprawić samochód, nalej jej filiżankę kawy, gdy wróci z pracy do domu. Nie zapomnij o swojej rocznicy, kobiety tego nienawidzą. Robienie tego wszystkiego zrobiłoby na niej wrażenie, a twoje działania dotknęłyby jej duszy

3. Małe dowody miłości dawane od czasu do czasu byłyby w porządku, nie muszą być kosztowne. Bądź z klasą, ale myśl poza pudełkiem na mydło. Umów się na mały obiad dla dwojga ugotowany przez Ciebie w domu któregoś wieczoru. Podaruj jej róże, gdy się obudzi, zrób jej masaż przed snem i co wieczór szepcz jej do ucha miękką, seksowną dobranoc. Wysyłaj SMS-y do swoich notatek z ciepłem, jeśli zostanie gdzie indziej.

4. Bądź odważny i wykonaj pierwszy krok, kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna jest proaktywny. Powiedz jej szczerze o tym, co do niej czujesz, jak ją kochasz i szanujesz. Złote trzy słowa powinny dotyczyć zdrowia, a nie tylko dlatego, że ją kochasz. Wyrażajcie sobie wzajemną wdzięczność; powiedz jej, że bycie w Twoim życiu ułatwia Ci sprawy na różnych płaszczyznach.

5. Nie bądź obsesyjny ani zazdrosny o jej związek z innymi męskimi przyjaciółmi. Prowadziłoby to do założeń i nikt nie chce obsesyjnego chłopaka, a ty nie chciałbyś stracić dobrych przyjaciół w okazyjnej cenie

6. Zaskocz ją fantazyjnym prezentem; pokaż jej, że też wiesz, jak kupować to, czego chcą kobiety. Może potajemnie poproś swoją koleżankę, aby powiedziała ci, że pani kocha wybory, jeśli chodzi o ubrania, akcesoria, buty lub kolory, w których uwielbia mieszkać. Zrób ich listę, zdobądź trochę w różnych formach i nie musisz być drogim.

7. Bądź człowiekiem honoru; pamiętajcie, że kobiety nienawidzą czekania i oczekiwania. Nienawidzą również, gdy mężczyźni zawstydzają inne kobiety swoim zachowaniem i charakterem lub jeśli zbyt dużo mówisz o byłym. Nie rób tego wszystkiego, ta chwila jest dla Ciebie i dla niej, więc skup się na tym aspekcie.

Życzymy powodzenia w zabieganiu o kobietę swoich marzeń. Bądź eleganckim mężczyzną z klasą, którego chce i o którym marzy.