„Czyny przemawiają głośniej niż słowa” mówi stare porzekadło i jest to prawdą. Od czasu, gdy byliśmy na kolanach mamy, uczono nas, że twoje czyny określają, kim jesteś. Baza budyniowa jest tam, gdzie znajduje się dowód, co oznacza, że ​​wewnętrzne działania i uczucia naprawdę definiują mężczyznę lub kobietę.

Jak powiedzieć kocham cię bez słów

To właśnie zauważamy w nim z czasem, rodzaj spójności ewoluuje dla tego samego. Słowa wypowiadane są czasami losowo, nawet bez silnej intencji ich znaczenia. Dlatego miej plan działania, który by ci pomógł.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wyrazić swoją miłość i prawdziwe uczucia innym. Dlatego przeczytaj, jak powiedzieć kocham cię bez słów?

1. Słuchaj z zamiarem zrozumienia:

Aktywny słuchacz to taki, któremu naprawdę zależy, ale znalezienie kogoś takiego jest trudne. Kiedy twój kochanek patrzy na ciebie, gdy mówią, nie przejmuj się tym, co się dzieje, NOD. To pokazałoby im, że troszczysz się, kochasz i szanujesz to, co mają ci do powiedzenia.

[Zobacz więcej: Rodzaje i znaczenia całowania]

2. Niespodzianka!!

Element zaskoczenia dodaje pikanterii miłości, którą masz do nich i do siebie, ale nie bądź straszny ani nie przesadzaj z elementem zaskoczenia. Powinna to być taka, która pokazuje, że poszłaś o krok dalej, ale nie próbowałaś z desperacją ich zabiegać.

3. Pomóż swojemu partnerowi:

Nie oznacza to, że musisz płacić im gotówką za pomoc, po prostu bądź przy nich, gdy tylko jest to możliwe, i to wszystko. Podzielcie obowiązki, jeśli oboje mieszkacie razem, nie oceniajcie ani nie kwestionujcie nawzajem swoich ról w domu. Nie stereotypuj ról, pamiętaj, że aby cykl przebiegał płynnie, potrzeba dwóch kółek.

4. Zrozum potrzebę wzajemnej miłości fizycznej:

Oboje musicie być uczuciowi, może mógłbyś być odrobinę lepszy od niego. Nie oznacza to jednak, że zaspokajane są tylko potrzeby seksualne jednej osoby, podczas gdy druga zostaje wyschnięta i wyschnięta. Urozmaicaj swoją fizyczną intymność, która pozwoliłaby ci tylko lepiej odkrywać siebie nawzajem, prowadząc do lepszego zrozumienia między prześcieradłami i poza nim. Jeśli są problemy, które nie mają końca, porozmawiaj z doradcą, ale nie poddawaj się

5. Śpij w tym samym czasie:

Para, która razem przechodzi na emeryturę i budzi się razem, pozostaje silna jako para na całe życie. Nie chodzi nam o to, że dwie pary oczu powinny zamykać się i otwierać w tym samym czasie, po prostu wiedz, że podobna rutyna ułatwia im pracę. Tak, nie jest możliwe, aby tak się działo zawsze, ale kiedy tak się stanie, doceń to i spraw, aby było super

6. Uderz razem w siłownię:

Jak cudownie jest oglądać pary ćwiczące ze sobą, może jogę lub pilates. Pomogłoby to sobie nawzajem motywować następnych, być silnym i zdrowym, a także cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Kiedy oboje ćwiczą razem, stres i napięcie również znajdą wyjście z okna

7. Trzymaj się zawartych umów:

O ile nie jest to pilne i nieuniknione, nie zmieniaj terminów ani umów zawartych między sobą i między sobą. Finanse, dom, dzieci, zwierzęta domowe, dziadkowie, rodzice, rachunki za kredyt hipoteczny, jedzenie na stole, wystrój domu, planowanie wakacji i pracy, pary muszą siedzieć i pisać kredą. To pokazuje miłość i troskę o następnych, z mnóstwem szacunku wrzuconym.

Wreszcie,

Raz na jakiś czas oboje powinniście wybrać się na przejażdżkę lub romantyczną kolację we dwoje, tylko we dwoje to wszystko. Dzięki temu dowiesz się, co dzieje się w umyśle twojego partnera, a obserwacja pomoże ci lepiej zrozumieć jego potrzeby. Bądź uważny z ich nastrojami, przestrzenią i pracuj nad ulepszaniem rzeczy, rozmawiając o tym.

Kiedy kochasz siebie fizycznie i psychicznie, to widać. Dowiedz się, co sprawia, że ​​dobrze działasz i zrób to. Kiedy twój kochanek widzi, że jesteś szczęśliwy, on lub ona również będzie zaciekawiony, a wtedy możesz im drażnić, nie mówiąc im. Przynosi to więcej romansów bez wypowiadanych słów.