Nie ma żadnych znaków wskazujących, czy on lub ona jest w tobie i na odwrót. Wierzcie lub nie, w przeciwieństwie do baśniowych romansów na srebrnym ekranie, miłość po prostu się dzieje i wszystkie jej wzloty i upadki są splecione. Więc powiedzenie Ci dokładnie, czy on lub ona jest dla Ciebie, byłoby fałszowaniem Twoich oczekiwań.

Smutne, ale prawdziwe, jest wiele na całym świecie, które obiecują ci natychmiastowe pieśni, zaklęcia i mantry, aby kogoś przyciągnąć, proszę, bądź jasny i z dala od nich. Wolna wola jest tym, w co nie możesz się ingerować, co oznacza miłość, gdy ma się z kimś zdarzyć, wydarzy się we właściwym czasie i miejscu, a jako ludzie nie możemy zmusić kogoś, by nas pokochał. Oto kilka wskazówek, jak wiedzieć, kiedy go kochasz.

Jak się dowiedzieć, kiedy go kochasz, czy ją?

Wielkie pytanie:

Nie spotykasz się ze swoim partnerem przez długi czas, to wszystko dopiero się zaczęło i jesteś zdezorientowany, jeśli jest za wcześnie, aby nazwać to MIŁOŚCIĄ!!

Cóż, gratuluję zrozumienia, że ​​jesteś kochany i możesz znaleźć miłość, ale bądźmy prawdziwi. Bycie w takim uczuciu lub emocji to wielka sprawa. Dodaj do tego fakt, że teraz jesteś zakochany lub wpadasz w jego szpony, co jest największą sprawą. Nie zmuszaj się do myślenia o tym, czy ta miłość! Obiecaj sobie trochę więcej czasu na zgłębienie tego wszystkiego.

Bez magii:

Dzieje się to magicznie bez magii, dość oksymoroniczne stwierdzenie, prawda? Jednak tak właśnie dzieje się miłość z najlepszymi ze wszystkich par na całym świecie. Musi być ogromny szacunek, troska i komfort, aby dwoje było „zakochanych” lub w „związku”. Tęsknota za nimi i pożądanie powinny być zażegnane z należytą starannością, ponieważ nie są to kroki do znalezienia prawdziwej miłości. Musisz go lub ją poznać od początku do końca, czyli tak jakbyś go kochał bez względu na przeszłość czy ilość wad, które mają.

Poza genetyką i generykami:

Połączenie bycia jednym, dwoma ciałami i jedną duszą wykracza poza genetykę i generyki. Dowiesz się więcej o miejscu pracy danej osoby, jej miejscu pobytu, jej codziennym życiu i tak dalej. Istnieją serwisy randkowe, które mogą dostarczyć więcej wskazówek na ten temat, autotesty też są dobre, ale nie są niezawodne ani BIBLIA miłości.

Zadaj sobie pytanie:

1. Z kim najbardziej lubi spędzać czas, z przyjaciółmi czy rodziną??

2. Jak najlepiej wyda pieniądze z loterii, jeśli wygra??

3. Jej ulubione piosenki, książki lub filmy to?

4. Najbardziej pamiętnym momentem jego życia jest?

5. Jak dobrze pamiętasz ich upodobania i antypatie, datę urodzenia itp.?

Bądź szczery, odpowiadając na powyższe pytania. Jeśli odpowiedzi są pozytywne i wyjaśnione przez Ciebie jako prawdziwe, być może rzeczywiście jesteś gotowy, aby wykonać ruch, by wypowiedzieć te trzy magiczne słowa.

Wskazówki i ostrzeżenia:

  • Nie ujawniaj swoich negatywnych emocji w związku z kolejnym seksem po post
  • Nie upajaj się i nie gadaj, nie jest to romantyczne ani zabawne”.
  • Bądź oryginalny i nie udawaj wielkości.
  • Przytnij materiał do granic możliwości
  • Nie myśl za dużo o tym, czy to właściwy czas, czy nie

Po prostu bądź kim jesteś:

Trzymaj przy sobie pamiętnik; zanotuj dni, w których był z tobą. Co zaobserwowałeś w nich, co sprawiło, że byli szczęśliwi, smutni, rozczarowani lub rozgniewani? Pracuj nad tymi liniami i obserwuj, jak pojawia się odpowiedź na pytanie, kiedy wystrzelić trzy magiczne słowa.

Tylko po lepszym poznaniu partnera i siebie, czy będziesz w stanie wiedzieć, kiedy się oświadczyć?.