Zakochanie się w kimś jest łatwe, ale jeśli uważasz, że zakochanie się w tym, o którym myślisz, nie jest w porządku, to trudne. Twarde tak, łatwiej powiedzieć niż zrobić tak, a powiedziałbyś, że nie możesz kontrolować uczucia bycia w nim zakochanym. Jednak wszyscy się zgodzili, ale nadal nie jest to niemożliwe, a ty też możesz powstrzymać się od zakochania się w mężczyźnie lub kobiecie, z którą po prostu chcesz się zaprzyjaźnić.

Serce mówi NIE, a umysł TAK, a czasami jest odwrotnie, więc co robisz, gdy masz tak wiele sprzecznych myśli? ODDYCHAJ, RELAKSUJ, ODDYCHAJ PONOWNIE i pozwól wszechświatowi przejąć kontrolę. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak się w kimś nie zakochać?

Jak uniknąć zakochania się w kimś??

Dlaczego nie chcesz być zakochany w tej osobie??

Zanim zaczniemy uczyć się, dlaczego nie być zakochanym w tej osobie, przyjrzyjmy się powodom, dla których nie chcemy spróbować.

1. Prawdopodobnie niehigieniczny, może ma problemy z wzdęciami lub beka po posiłkach, żeby odstraszyć wrony. Może nie myją dobrze zębów, a ich usta śmierdzą za każdym razem, gdy się do nich zbliżysz, zapach może być zabójczy. A teraz wyobraź sobie, że całujesz tę osobę, z pewnością przyprawia to o dreszcze i to jeden z powodów, dla których nie możesz się w nim zakochać.

2. Może z powodu różnicy pochodzenia, kasty, wyznania, a może płci i zmysłowości. W wielu krajach szaleńczo zakochane pary musiały się rozstać i poświęcić swoje uczucia z powodów społecznych. Jeśli tak jest w twoim przypadku i nie chcesz działać wbrew życzeniom swojej rodziny i społeczeństwa, możesz zacząć uniemożliwiać amorkowi krążenie po domu.

3. Jego myśli i twoje lub jej myśli i jego myśli nie pasują do siebie. Jeden mógłby być ekstremistą, a drugi ponurym dzieckiem, a myśli nie pasowałyby do siebie, chociaż mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Szanujesz osobę za to, że jest indywidualnością, ale bycie z nią w parze oznaczałoby codzienne wojny światowe. Więc wolałbyś nie stracić przyjaciela, a mimo to kochać go potajemnie lub wcale się w nim nie zakochać.

Może coś się z nimi stało w przeszłości, czy byli niegrzeczni lub nieuprzejmi, czy też miałeś złe zerwanie, które na zawsze odebrało ci grzmot i wiarę w miłość? Usiądź i zastanów się, co cię zjada. Muszą istnieć powody, dla których nie chcesz być zakochany w nim, w niej lub w kimkolwiek innym. Być może zamknąłeś wszystkie drzwi dla miłości lub myśli o niej, której on lub ona nie rozumie.

4. Wyraź swoje zdanie, zwłaszcza jeśli jesteś kobietą. Mężczyźni, którzy chcą się w tobie zakochać, nie mogą znieść dobrze poinformowanej i dźwięcznej kobiety, prędzej czy później odchodzą. To uchroniłoby cię przed zakochaniem się w nich lub ich w tobie. W przypadku mężczyzn, jeśli naprawdę nie czujesz tego, co powinieneś do niej czuć, ustal swoje stanowisko i nie ustępuj.

Zastanów się teraz, dlaczego kochasz, a jednak nie kochasz:

Zdarzałyby się chwile, w których nie możesz nic na to poradzić, ale przekazywałeś sygnały przez stół, że go kochasz. To naturalne i nie powinieneś udawać ofiary ani czuć się winnym z tego samego powodu. Tylko upewnij się, że wiesz, gdzie należy narysować linie. Nawet w przypadku platonicznych związków miłosnych trzeba zachować standardy, więc nie mów tylko, że nie chcesz być zakochany, ale daj im mylące wiodące i sygnały dla tego samego.