Wszyscy mamy przyjaciela lub może mieliśmy przyjaciela, w którym potajemnie się podkochiwaliśmy, a może marzyliśmy o zakochaniu się? W dzisiejszych czasach ludzie mówią, że bycie przyjaciółmi i siłą w tym jest lepsze niż bycie zakochanym, ale to nie jest tak prawdziwe, jak się wydaje. Tak, trudno jest przekształcić więź przyjaźni w miłość, ale nie jest to niemożliwe. Chemia musi być w sam raz; w przeciwnym razie nie byłoby możliwe, aby związek był kością. Oto dziesięć wskazówek, jak sprawić, by przyjaciel się w tobie zakochał.

Jak sprawić, by przyjaciel się w tobie zakochał

Twój wygląd ma znaczenie:

Pracuj nad tym, jak się ubierasz, chodzisz, rozmawiasz i wyglądasz publicznie. Przyznajmy to; wszyscy jesteśmy również zainteresowani wyglądem zewnętrznym, bez względu na to, co mówimy o wewnętrznym pięknie. Większość nawet nie chciałaby się z tobą umawiać, jeśli nie pasujesz do rachunku, mądrze dbając o siebie. Utrzymuj włosy na swoim miejscu, zęby powinny być czyste, podobnie jak paznokcie i skóra. Wygląd, który mówi ostro i czysto, wiele mówi o Tobie jako osobie, w której można się zakochać.

Doskonal swoje umiejętności interpersonalne:

Ludzie kochają tych, którzy potrafią dobrze się komunikować. Powinno to być wrodzone lub wyuczone, ponieważ od tego czasu będziesz wiedział, jak radzić sobie z kim, w jakiej sytuacji. Sprawiłoby to również, że zrozumiesz umiejętności sprawiania, by czuł się magicznie ważny podczas przebywania z tobą. Należy unikać konfliktów przez cały czas, nie zawstydzać kogoś wokół i nie grać w grę w obwinianie, gdy mówisz o swoich przeszłych związkach.

Słuchaj i słuchaj dobrze:

Twój współmałżonek byłby bardziej zainteresowany poznaniem ciebie lub byciem z tobą tylko wtedy, gdybyś słuchał. Kiedy mówią, raz po raz kiwaj głową, aby pokazać, że słuchasz. Odłóż też telefon, gdy ktoś z tobą rozmawia, i utrzymuj kontakt wzrokowy, co tylko pokazuje, że szanujesz to, co ma do powiedzenia.

Spraw, aby rozmowa była interesująca:

Nawet jeśli rozmowa odbywa się przez telefon, Skype, co to jest aplikacja lub e-mail, a nawet jeśli jest to rozmowa jeden na jednego, spraw, aby oboje mogliście się nią zająć. Czas trwania nie jest tym, o co powinniście się martwić, ale jakość rozmowy. Pomaga to obu stronom otworzyć się i być ze sobą szczerymi.

Nie myśl o byciu kimś innym:

Nikt nie chce być partnerem; zaufaj nam, kiedy to mówimy. Więc po prostu bądź sobą i skup się na swoich umiejętnościach i talentach, których nie ma ktoś, komu zazdrościsz, nie będąc z tego głośnym lub dumnym.

Niech to będzie dowcipne:

Kobiety i mężczyźni uwielbiają beztroskie rozmowy i konwersacje, co oznacza, że ​​niech humor łaskocze.

Pan młody i dobrze się ubiera:

Ubierz się na tę okazję i ubierz się dobrze. Kobiety nie powinny nosić ubrań, które odsłaniają zbyt wiele, jeśli wysyłają niewłaściwe sygnały, a mężczyźni nie powinni ignorować konieczności wykonania zabiegu na twarzy, przycięcia brody i dobrze utrzymanych dżinsów lub spodni i wypolerowanych butów.

Wybierz kogoś, kto wysyła szczęście:

Twój partner powinien być kimś, kto uwielbia być zawsze pozytywny i szczęśliwy, bez względu na wszystko. Jednak nie przesadzaj z aktem bycia szczęśliwym, powinien on pochodzić z wnętrza

Zakaz grania w gry umysłowe:

To byłaby śmierć początku, ponieważ granie z nim w umysłowe gry byłoby zniewagą i atakiem na ich wyraźne motywy lojalnej miłości do ciebie. Nie możesz być razem kochankiem i przyjacielem, raczej nie powinieneś, dlatego dokonaj właściwego wyboru

Nie naciskaj:

NIE oznacza NIE, nie naciskaj na miłość ani nie zwracaj na siebie uwagi robiąc coś głupiego. Pamiętaj, że czasami zakochanie się w swojej najlepszej przyjaciółce nie jest dobrą rzeczą, a może zajęłoby to wieki, więc poczekaj i bądź cierpliwy.

Życzymy powodzenia w zabieganiu o swojego najlepszego przyjaciela.