Każdy byłby w całkowitym bólu, ponieważ wybrał związek, który ich nie wybiera. Osoba, o której mowa, byłaby aktywna, ciałem, umysłem i duszą, aby wszystko działało, ale partner pozostaje samotnikiem, aby oddać trochę miłości. W umowie jeden z partnerów dałby z siebie wszystko, aby wygrać następny, a także posunąłby się do przekonania swoich serc, że tak właśnie powinno być, zwłaszcza gdy drugi jest niezobowiązujący. Jest to niebezpieczne, ponieważ prowadzi do problemów psychicznych, w których nie ma miejsca na współczucie, a później kończy się gorzkimi scenami. Wszyscy przeszliśmy taką fazę, prawda? Oto kilka wskazówek, jak wybrać kogo kochać?

jak wybrać kogo kochać

Nie być kochanym z powrotem:

Większość z nas przeszła przez etap, w którym wykrzywiamy się, myśląc o tym, co chcemy, aby się zamanifestowało. Modlimy się i mamy nadzieję, a nawet życzymy tej niesamowitej miłości bycia jednym z nim i aby oni wybrali nas. W głębi duszy mamy nadzieję, że ta osoba będzie nasza i dostępna tylko dla nas, na zaangażowanie i gotową akceptację. Jednak kiedy nie jesteśmy wybrani, czujemy się okropnie ze sobą. Jeśli tak jest, to dlaczego decydujemy się mieszkać i żyć w tak ciasnych splotach, zwłaszcza gdy nie są widziane, spotykane, cenione i kochane?

Porady:

1. Nie daj się wziąć za pewnik w dowolnym momencie w związku. Musi to być ruch dwukierunkowy, od chwili, gdy zaczynamy się spotykać lub zabiegać o następny. To naturalne, że jeden zajęłoby trochę więcej czasu i wysiłku, aby być z następnym, ale to nie znaczy, że robisz wszystko, aby wszystko działało. Jest różnica między zalotem do osoby, którą kochasz, a byciem jej niewolnikiem. Nie musisz przekonywać kogoś, by był z tobą w związku, nie wtedy, gdy naprawdę zależy mu na tym.

2. Nie przekraczaj granicy, zwłaszcza gdy strona przeciwna wyraźnie daje do zrozumienia słowami, czynami i czynami, że nie szuka zaangażowania. Twoja fantazja może polegać na tym, aby mieć je jako bratnią duszę na całe życie, ale pamiętaj, że czasami najlepsi przyjaciele i bratnie dusze również nie docierają do świtu z różnych powodów. Dlatego szanuj to i przestań grać, łatwo przekonać!!

3. Jak wspomniano, musi to być związek z dwoma sposobami grania jednakowo, aby wszystko było mocne. Jeśli tylko musisz podjąć trudy, oznacza to, że w takim związku skończysz z niepowstrzymanym cierpieniem. Puść swoje ego, aby podbić, pozwól umysłowi przejąć to, co mówi twoje serce.

4. Nie miej obsesji na punkcie zdobywania jego miłości, miłość nie jest grą o tron, w której można rywalizować. Bezsensowne byłoby tworzenie strategii, aby zdobyć czyjeś serce, jeśli miłość ma kwitnąć między nimi, to samo w sobie czas i tempo.

5. Aby miłość była bezwarunkowa, zaangażowana i jedyna w swoim rodzaju, trzeba mieć cierpliwość i czas. Bądź też otwarty, ponieważ dałoby mu to szansę na otwarcie się i lepsze zrozumienie Ciebie.

6. Zainwestuj swoją miłość w kogoś, o kim wiesz, że nie jest śliski. Czasami rodzina i przyjaciele, koledzy z pracy też ostrzegaliby przed osobą, w której się podkochujesz, dołożyli należytej staranności w sprawach sercowych. Plotkom nie można wierzyć, ale nie unikaj ich całkowicie.

7. Niech władza bez ego, obsesji i dominacji będzie twoja, a to byłaby mądra wskazówka, którą można wykorzystać, aby zdobyć czyjąś miłość lub przy podejmowaniu decyzji, kogo kochać.

Szanuj siebie i obserwuj, jak go pociągasz!!