Miłość jest tym, czego wszyscy potrzebujemy w życiu, z uśmiechem i pozytywnym akcentem. Jednak wielu z nas nadal wierzy, że albo jesteśmy niekochani, albo nie zasługujemy na miłość. Problem tkwi w nas, za bardzo samokrytycujemy nasze istnienie na tej planecie. Patrzymy na naszą egzystencję oczami następnego i tylko dlatego, że czują, że nasze fizyczne i psychiczne ja nie są odpowiednie dla społeczeństwa, w którym żyjemy, czujemy, że nie powinniśmy być kochani przez nikogo wokół. To nieprawda i prowadzi do apatii i szukania uwagi. Nie bądź statystyką, istnieją sposoby na kochanie siebie tylko wtedy, gdy nauczysz się i zaakceptujesz, że twoje ciało i dusza są godne miłości. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak zaakceptować miłość?

jak zaakceptować miłość

Naucz się być szczęśliwym:

Szczęście i miłość idą w parze, a przez miłość nie mamy na myśli kogoś, kto kocha Cię romantycznie. To znacznie więcej niż to, co na pierwszy rzut oka, to uczucie mrowienia, które pojawia się w środku, gdy wiemy, że wokół jest miłość w wielu formach. Dlatego tak ważne jest akceptowanie miłości, ponieważ kiedy nie kochasz i nie akceptujesz miłości, nie będziesz w stanie kochać innych wokół. Kiedy nie kochasz innych wokół, widziałbyś ich oczami obrzydzenia i nienawiści. To naśladowałoby twoje działania i słowa lub to, co robisz dla i dla innych w pobliżu, co ostatecznie sprawia, że ​​jesteś najbardziej unikanym mężczyzną lub kobietą w okolicy. Nie bądź łobuzem, którego wszyscy się boją, to nie jest miłość ani moc; jest to akt tchórzostwa. Dlatego naucz się pozwalać miłości wchodzić w twoje życie, przestań osądzać sytuacje i ludzi, zwłaszcza tych, których nie rozumiesz, mają na wpół wypaloną wiedzę i nad którymi nie miałbyś kontroli.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że ty również jesteś wyjątkową osobą w czyimś życiu, co najważniejsze na tej planecie. Kiedy uświadomisz sobie moc własnego umysłu, serca i duszy, ty również możesz w cudowny sposób osiągnąć wszystko, czego chcesz. Możesz iść naprzód i podbijać świat miłością, unikając gniewu, nienawiści i urazy. Jeśli ktoś mówi o tobie negatywnie, niech miłość z twojego wnętrza pomoże zignorować tę osobę i jej słowa. Pamiętaj, to, czemu się opierasz, trwa, więc po co marnować cały ten czas i energię na nienawidzenie kogoś, kiedy możesz to wewnętrznie ukierunkować i pozwolić sobie na kochanie najważniejszej osoby w swoim życiu, TY.

Kochajcie się zamiast czynić wojnę:

Wojny zmieniają demografię, rozdzierają rodziny i powodują ogromne spustoszenie. Nie bądź jej ofiarą, a nawet jeśli w przeszłości przechodziłeś przez nadużycia i brudy, nie zastanawiaj się nad tym. Możesz pozwolić, by miłość pomogła ci uzdrowić;

1. Wybacz sobie to, kim byłeś, co zrobiłeś lub przez co przeszedłeś

2. Pamiętaj, że uzdrowienie duszy wymaga czasu, czasem życia

3. Ciesz się ludźmi wokół, którzy mają dla ciebie najlepsze interesy i intencje

4. Doceń i szanuj siebie takim, jakim jesteś i kim jesteś

5. Pamiętaj, że każdy, łącznie z Tobą, toczy walkę na zasadzie indywidualnej, każdego dnia

Istnieje wiele innych powodów, dla których uważamy, że nie możemy być godni miłości, ale skupmy się na powodach, dla których jesteśmy godni miłości, takich jak;

1. Jesteśmy pierwsi

2. Jesteśmy najlepsi

3. Jesteśmy ludźmi

4. Znamy znaczenie miłości

5. Nie wstydzimy się wyrażać miłości

Kiedy zaczniesz kochać siebie i akceptować siebie takim, jakim jesteś, zauważysz, że przychodzi do ciebie ze wszystkich stron. Śmiało i spróbuj pokochać siebie, wgryź się w to czekoladowe ciasto i niech kalorie Ci nie przeszkadzają!!