Miłość ma wiele konotacji, definicji i teorii, ale spójrzmy przede wszystkim, bo miłość przybiera różne formy i gatunki. To, co nazywasz miłością, może nie być postrzegane przez innych tak samo, stąd każdy z nich dla siebie. Najlepiej byłoby nie osądzać kogoś za miłość, którą daje lub wnosi, ponieważ jak wspomniano, miłość naprawdę nie ma definicji jako takiej. Miłość może zachodzić na wiele sposobów, w różnych formach, niezależnie od płci, orientacji, gatunku i nie tylko. Społeczeństwo nie może ci określić, w co chcesz wierzyć, że jest miłością, o ile nie robisz niczego, co nie jest legalne lub publiczne, co mogłoby zburzyć podstawową strukturę dobrobytu w społeczeństwie. Więc jeśli masz pomysł, jak zdefiniować miłość, rób to poprzez swoje czyny, słowa i czyny w pozytywny sposób.

Miłość we wszystkich formach:

W nowej epoce miłość to nie tylko mężczyzna i kobieta. Na całym świecie miłość tej samej płci zyskuje uznanie, szacunek i równe prawa. To dlatego, że wszyscy wierzą, że miłość nie ma płci, a miłość była pierwsza, ludzie przyszli później. Nie jesteśmy kimś, kto kpi, wyśmiewa lub obraża mężczyzn i kobiety, którzy kochają tę samą płeć, tak jak nie ingerują w nasze życie. Miłość polega na zrozumieniu, a kiedy nie rozumiesz prawdziwego znaczenia miłości tej samej płci, osądzanie jej nie pomoże. Nie ma wyrytych w kamieniu zasad, że tylko mężczyzna i kobieta mogą kochać drugiego, więc bawmy się w człowieka i pozwólmy się szerzyć miłości w jakiejkolwiek formie.

jak zdefiniować miłość

Miłość w formie rodzeństwa też ma swoje wzloty i upadki, ale to też jest miłość w jej najsilniejszych częściach. Kiedy brat kocha siostrę lub brata i odwrotnie, słowa, czyny i czyny mówią wiele. Nie trzeba oznaczać ani etykietować miłości, bo znowu tutaj nie byłoby powodu, żeby to robić.

Nie definiuj miłości:

Przeciwstaw się systemowi tagowania lub ustal definicję, aby zaistniała miłość. Kiedy przełamujemy potrzebę tworzenia granic nad miłością, pozwalamy na współistnienie i rozprzestrzenianie się koncepcji pokoju, harmonii i miłości. Świat bardzo potrzebuje wyzwolenia, wyzwolenia od bigoterii, ciasnoty umysłu i nienawiści. Strach prowadzi do tych ostatnich trzech, podczas gdy miłość w jakiejkolwiek formie nie ma na to miejsca. Miłość pokonuje najtwardsze emocje, ludzi o twardym sercu i słabych na poziomie duszy, więc dlaczego nie pozwolić, by miłość w formie szerzyła się i przejęła kontrolę nad światem.

Wojny mogą się skończyć, a ludzie mogą się zjednoczyć, gdy miłość w wielu formach może istnieć bez definicji i tagów. Można by zobaczyć, że zdarzały się przypadki, kiedy zwykli mężczyźni i kobiety podchodzili do wielkich armii i rozdawali kwiaty, w akcie miłości. Ubodzy dzielili się posiłkami z przybłędami, akt miłości, którego nie trzeba definiować, i wiele innych takich przypadków.

Czy naprawdę musimy zdefiniować miłość??

Zadaj sobie pytanie, dlaczego? Nie miałbyś odpowiedzi, a kiedy nie masz odpowiedzi, oznacza to, że nie zrozumiałeś, dlaczego chcesz kwestionować? Kiedy nie rozumiesz, nie osądzaj, raczej ucz się kochać bez osądów.

Miłość, jak wspomniano, jest wieczną siłą w tym wszechświecie; nie możemy tego zobaczyć, dopóki tego nie poczujemy, nie poprzez dotyk, ale przez oczy. Śmiało i daj sobie trochę miłości, poczuj ją zmysłami i bądź wdzięczny za człowieka, którym jesteś. Miłość jest dostępna w obfitości; niech nie zostanie ci skradziona przez definicję.